Schwarzkopf

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Öblítés nélküli hajápoló spray keratin szérummal és moringa mag kivonatával. Taszítja a szennyezett levegőből származó port.

Nem tartalmaz szilikont és mesterséges színezéket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

wildrose

2021. július 27.

Kellemes illatú hajápoló spray, de egyáltalán semmi hatása sincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

Kellemes illatú hajápoló spray, de egyáltalán semmi hatása sincs.

ausmorzs

2019. június 5.

Kétszer használtam eddig, de nem tapasztaltam a beharangozott hatást.
Mivel alkoholos szárított és amúgy is hadilábon állok a benzofenonnal, szóval inkább hanyagolom. Az illata nem lenne rossz, de elnyomja az alkohol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Kétszer használtam eddig, de nem tapasztaltam a beharangozott hatást.

bendi13

2019. május 1.

Annak ellenére, hogy tele van alkohollal, nem szárítja a hajam. Ad neki egy minimális tartást és könnyeben kezelhetővé teszi a hajam. Tetszik a szilikonmentessége is. Egyáltalán nem nehezíti el az ember haját, illetve nincs az a szilárd érzet a hajon. Hogy a port és a koszt mennyire tartja távol a hajamtól azt nem tudom, de a samponjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Birkin22

2019. március 3.

A sampon és a balzsam után ezt is megvettem és ez is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

A sampon és a balzsam után ezt is megvettem és ez is jó.

laurahorvath95

2019. február 11.

Nagyon meglepődtem az alkohol tartalmon, mert igazság szerint nem szárítja a hajam, inkább hogy sokkal kezelhetőbbé teszi. Hogy a port mennyire taszítja..nos ezen lehet elmélkedni, én inkább azt mondom, hogy nem valószínű :D tessék vigyázni, hogy arcra ne kerüljön fújás közben, érzékenyeknél kiválthat pár nem kellemes tünetet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

czandrea

Korcsoport: >54
2018. szeptember 4.

Egyszer használtam, de rettenetesen kiszárította a vékony szálú hajam, alig tudtam helyrehozni utána. Erős alkoholszaga van, így ezen nem is csodálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid