Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed hajápoló mindennapos használatra, száraz, igénybevett hajra. Mélyrehatóan regenerálja és gyönyörűvé varázsolja a hajat, elnehezítés nélkül.

Ár: 500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel,

violetti

2020. július 9.

Hajmosás előtti este szoktam bőségesen telefújkálni a hajam vele és így látom értelmét, egyébként a finom illatán kívül más nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Bettii98

2020. január 16.

Borzasztó! Összetapasztja a hajat csomóssá, már másnap hajmosás után, mintha zsíros lenne. Gubancos és kezelhetetlen lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Bianca01

2019. november 3.

Az illatába szerelmes vagyok !!!!!
Szerintem a hatása nem kiemelkedő, egész jól puhít, de csak kevés ideig tapasztalható a hatása, ha meg többet fújok, akkor ragacsos lesz a hajam. Én egy másik termék mellé használom kiegészítő spray-nek, hajmosás után, amikor nagyjából már megszáradt a hajam.
Kettőt adnék rá, de az illata miatt Négy Pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Az illatába szerelmes vagyok !!!!!
Kettőt adnék rá, de az illata miatt Négy Pont.

sumire0

2019. augusztus 4.

Tapadós filc szerű anyagot csinált a hajamból. Kidobtam pár használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Tapadós filc szerű anyagot csinált a hajamból. Kidobtam pár használat után

darbarad

2019. április 5.

Jó ideje a márka egyik hajápoló spray-jét használom (az arany színűt), és nagyon bevált, de elcsábított ez a hajápoló tej megnevezés, hát megvettem. Ez a spray megoldás még mindig szuper, sokkal egyszerűbb használni, mint a tubusos hajápolókat. Az illata nekem semleges, nem is zavar, de nem is tetszik. A hatásával viszont nem igazán vagyok elégedett, valahogy nem érzem azt a fajta regenerálást, amit más, esetenként jobb árban lévő társainál, vagy a márka egy másik készítményénél. Nyilván elhasználom, de újravenni nem fogom, inkább visszatérek az eddig használt hajápolomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

bolvesz

2019. március 25.

Nagyon nagyon szeretem az illatát. A hatását még nem tudom eldönteni, hol semmit nem érzek, hol meg finom puha lesz a hajam. Lehet, hogy attól is függ, hogy milyen sampon után használom. De ha nem is a hatás miatt, az illat miatt megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Szuzi35

2018. december 23.

Sajnos nincs túl jó tapasztalatom ezzel a termékkel.
Vékonyszálú töredezésre hajlamos hajam van.
Megvettem ezt a terméket, de nekem borzasztóan kiszárította,és
durva tapintású lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Sajnos nincs túl jó tapasztalatom ezzel a termékkel.
Vékonyszálú töredezésre hajlamos hajam van.
Megvettem ezt a terméket, de nekem borzasztóan kiszárította,és
durva tapintású lett a hajam.

puszedli0218

2018. július 26.

Nem rossz, de nem is igazán jó. Az eddigi Gliss Kur sprayk közül bármelyik jobban teljesít nálam. Kicsit el is nehezítette a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

loju

2018. július 9.

Jaj, de nagyon megszerettem a kis drágát! Én is a dm kedvencek jóvoltából jutottam hozzá. Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, mert valahogy a kétfázisúakat preferáltam eddig és hát az ára azért elég húzós szerintem és csak 150 ml. Így roppant örülök, hogy kipróbálhattam! Egyszerűen szuper az illata, párom is odavan érte. Én törölközőszáraz hajra fújom. Nem nehezít el a hajam és fincsi puha lesz tőle! Megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

HardCandy092

2018. június 27.

Bajban vagyok ezzel a termékkel. Könnyednek valóban könnyed és tényleg mindennapos használatra van, mert igazából bármennyit lehet belőle használni, nem nagyon történik semmi nálam. Próbáltam, nedves és száraz hajon is. Száraz hajon gyakorlatilag semmit nem veszek észre, talán picit puhább, de lehet, hogy csak én akarom ezt nagyon. Törölközőszáraz hajon egy fokkal jobb, akkor tényleg kifésülhetőbb lesz tőle a haj. Összességében próbáltam már ennél sokkal jobb terméket ebben a kategóriában. Az illata viszont szuper, ezért bőszen fújom a hajamra napjában többször. Dm kedvencek dobozból jutottam hozzá, így pénzt nem adtam érte, így 4 csillag, de ha fizetnem kéne érte, akkor csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.