Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. május 15.

Kategória:   Hajápolók

Szelíditi a rakoncátlan hajat és azonnali kifésülhetőséget biztosít neki.

Kiszerelés: 200 ml

LexiR

2018. szeptember 15.

Az Asia centerben még mindig lehet kapni :D Nem tudom honnan szerzik be ha már nem gyártják elvileg, de egy az egyben ugyan az mint amit lehetett kapni a drogériákban míg elérhető volt. Én az illata miatt imádom mai napig, a hatása különösebben nem érdekel mert csodát nem várok pár száz forintos terméktől. Aki még szeretné használni, már tudja hol keresse :))) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

langrekam

2017. október 26.

Kiváló termék! Hihetetlenül jó illata van és felfrissül tőle az amúgy is száraz és göndör hajam! Kezelhetővé válik. Kamaszként sokat szenvedtem a hajam szárazságától, gyakran nehéz érzetet is adott, ha hozzáértem. Ezzel a spray-vel nemcsak, hogy kifésülhetővé válik a hajam, de hidratált is lesz! Egész más érzés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

ALettah

2016. október 18.

Annak idején Németországban betároztam belőle, szerintem jó kis termék: az illata kellemesebb, mint a Million Gloss-nak, bár egyáltalán nem tartós, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és mintha tényleg lenne antisztatikus hatása is, nem áll égnek minden szál, ahányszor sál vagy pulóver érinti.
Én törölközőszáraz hajra használom. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Én törölközőszáraz hajra használom. Jó termék.

Cherry

2014. november 8.

Vékony szálú hajam van, nagyon könnyen kócolódik, így hát remélve, hogy segít, megvettem.
Egy kicsit használt is, de nem nevezném túl jó terméknek. Ráadásul felgyorsította a hajam zsírosodását is, ami szintén nem előnyös.
Az illata viszont finom, vaníliás, kicsit olyan érzetet ad használat után, mintha frissen mostam volna hajat. Emiatt, és a nagyon enyhe hatás miatt azért megadom a három csillagot, de semmiképpen nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 8.

Виктория

2014. június 29.

"Jé, ezt már nem gyártják? - Akkor kell egy!" :D
Ezzel az elgondolással kaptam le a polcról a dm-ben, és nem bántam meg. Nagyon finom illata van, segíti a kifésülést, és puhítja a hajam.
Németországban vettem, itt még kapható, az otthoni ár kevesebb, mint feléért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

"Jé, ezt már nem gyártják? - Akkor kell egy!" :D
Németországban vettem, itt még kapható, az otthoni ár kevesebb, mint feléért.

sydneyke001

2014. február 9.

Nekem az illatával volt egyedül problémám.
Még a fürdőszobában is émelyítően erős illat maradt utána.
Ha frissen hajmosás után mentem valahova és emellé még parfümöt is fújtam magamra, tuti ájuldozott mindenki körülöttem és nem a jó értelemben :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Nekem az illatával volt egyedül problémám.
Még a fürdőszobában is émelyítően erős illat maradt utána.

Ina15

2013. április 26.

Nekem kimondottan helyre állította a hajamat ez a csodaszer! Nagyon szeretem még most is és az illata volt nagyon finom nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

motyor

2012. december 23.

Elhasználtam belőle egy flakonnal, de szembetűnő változás nem volt. Talán kicsit puhább lett a hajam, de töredezés ellen egy nagy nulla átlőve. Igazából ettől még mindig lehetne 4 csillagos, mert a kifésülést ugyan segíti, azonban az illata olyan erős és olyan mű, hogy már az idegesítő. Repül a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Kiscsillag5

2012. december 19.

Talán még ennek a legjobb az illata. Segíti a kifésülést, hatás nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Talán még ennek a legjobb az illata. Segíti a kifésülést, hatás nulla.

Zituskaaa

2012. november 10.

Nagyon tetszik az illata, és teljesen simává varázsolja a hajam. Hajszárítás előtt mindig ezzel fújom be a hajam. Nem bántam meg hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.