Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   769 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipsie, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen igénybevett, töredezett hajra

Az Amino-Protein-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. A selymesen lágy és érezhetően simább hajért.Hatása rövid időn belül érezhető.

Andrejja

2018. június 25.

Én egy ideje nem nagyon írogatok véleményeket, akkor sem, ha volna indokom rá, kevés az idő... De emellett nem tudok és nem is akarok elmenni, hátha segít másoknak is. Én olyan 3-4 éve a Gliss kur "feketéjét" használom. Az elsőre nagyon bevált, eleinte az egész termékcsalád, de mára már olyan hosszú a hajam, hogy kész vagyont kéne így ráköltenem, pedig így is sokba fáj a drágám...:D Így közben kitapasztaltam az évek során azt, hogy nekem a balzsam nem is igazán ér semmit, gyenge, kevés. Én minden hajmosás után pakolást használok, általában latte-sokat vagy ha szimpatikus valami új, akkor azokat. Emellett használok hővédőt és hajvégápolót is.
Megjegyzésnek kezdeném azzal, hogy úgy 10 éve rendszeresen vasalom a hajam, ami hol kétnaponta történik, hol 5. Ha nem használok vasalót, hajszárítóval egyenesítem. Pluszba emellé párás, gőzös, meleg vagy épp forró helyen/dolgokkal dolgozom, így ilyenkor nyáron főleg megviselt a hajam. Padlizsánlila festéket használok, előtte fekete volt, átfestésben van. Már vágni kéne, szárad, gubancolódik.
Tegnap használtam először, itteni vélemények alapján vettem. Nekem egy csoda. Nyilván, a töredezett hajvégeket nem tapasztja össze, és pakolás nélkül ez is kevés lenne egy ilyen roncsolt hajnak, de végeredménynek olyan sima, fényes, és könnyenkezelhető lett a gubanccsomomból, hogy el sem akartam hinni... Ezt a hasonló hajú lányok próbálják ki! Még megjegyzés, hogy nem igazán zsírosodik könnyen a hajam, nem is kifejezetten vékonyszálú, de főleg nem vastag. Egész könnyen formázható bármi nélkül, csak száraz és élettelen egy ideje.
Ha valaki volna itt, aki ezt használja/használta, de volt szerencséje a fehér Gliss kurhoz is, kérném szépen, mondjon nekem véleményt róla, mert azzal is szemezek egy ideje... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

dorottya96

2017. november 7.

Az egyik legrosszabb samponom.. A balzsamjával együtt vettem meg anno, de nagy hiba volt. Többet ártott, mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Ciklon3

2017. augusztus 30.

Szerintem a Gliss Kur samponok közül ez teljesít legjobban. Önmagában használva is fényes, puha lesz a végeredmény

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zahraa

2017. július 27.

Nem tudom, hogy lehet egyszerre elvekonyitani, es elneheziteni/zsirositani, de ennek a kis rohadeknak sikerult... Meg a novekedest is lassitotta, amit meg egy termeknel se tapasztaltam... Kuka, csont nelkul, teljes erobedobassal. Soha tobbet ra se nezek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

HardCandy092

2017. június 20.

Ez a Gliss Kurnak egy jól sikerült samponja, első használat után puhább lett tőle a hajam, könnyebben kezelhető és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

alandy

2017. május 26.

Hajmosás után szinte azonnal érezhető, hogy a haj puhább, könnyen fésülhető, fénylőbb, ápoltabb. Eddigi legjobb samponom ebben a kategóriában. Újra veszem! Mellesleg a Schwarzkopf ultime samponról váltottam erre, ami elvileg, ugyanez a kategória. Ugyanezt kellett volna tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Vampir

2017. május 16.

Akkor használtam, amikor nagyon töredezett a haj, de fájt a szívem levágatni a felét. A "töredezettségmentesítés" minden termék esetében kamu, ahogy itt is, viszont ezzel a samponnal tapasztaltam életemben először olyat, hogy hajmosás után puha a hajam és alig kell rajta valamit fésülni. Mellesleg az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. május 14.

Nekem nagyon bejött ez a sampon tök jó puha és selymes lett tőle a hajam még szárításkor is ami nálam nagy szám ahoz képest hogy mindig szénakazal szárazságú a hajam. Az illata nekem kicsit erős parfümös de ennek az az előnye hogy nagyon sokáig benne marad. Összességében eddig ez a legjobb sampon amit eddig használtam biztos ujraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 14.

Yette

2017. május 10.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól habzik, szépen tisztít, és kellemese az illata.
Heti két alkalommal használom, nem zsírosítja, szárítja a hajamat vagy korpásítja a fejbőrömet.
Használata után a hajam balzsam nélkül is könnyen kezelhetővé, és puhává vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Használata után a hajam balzsam nélkül is könnyen kezelhetővé, és puhává vált.

MariaEniko

2017. április 6.

Legeslegjobb sampon amit eddig használtam. Nem zsírosodik tőle a hajam,puha,nem szárít,imádom. Mindig kipróbálok más samponokat is,de mindig rájövök, hogy ez a sampon az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.