Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon festett és világosított hajra.

Új összetétel. A Regeneráló Szérumot, UV-szűrőt & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula segít védeni a hajszínt a fakulástól a gyönyörű ragyogásért, hosszan tartó színvédelemért és regeneráló ápolásért.

Vizililiom

2017. március 22.

Nemrég használtam el, szerettem, de nem nyújtott többet számomra, mint bármelyik másik sampon. Az illata tök jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

blanche-neige

2016. július 22.

Én csak kölcsönkértem valakitől egy használatra de elég is volt belőle... Balzsamom nem volt hozzá, így tiszta száraz és tömény volt a hajam. Ezt még elnézem, mert más sampontól is ilyen lesz balzsam nélkül de basszus megmostam este a hajam és másnap délben már tiszta zsír volt, moshatom meg megint... undorító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

JudithBeauty

2016. május 5.

Rossmann-ban vettem akciósan, a 400 ml-es kiszerelést. Sajnos Nekem égette, marta a fejbőrömet, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Az illata nagyon kellemes, és a habzása is megfelelő, de emiatt az irritáció miatt nem vásárolok többször ilyen sampont. A hajam tapintása nem lett jobb, ezért használtam utána balzsamot, az is Gliss Kur volt, de felváltva kipróbáltam a Elséve balzsamot, az is jó. A sampon viszont csak kettes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Heloise

2015. február 13.

Most tesztelgetem, egyelőre nagyon tetszik. Az illata diszkrét, nagyon finom, kicsit púderes, nem az a hivalkodó szintetikmány. A balzsamját nem vettem meg, mert parabénes de szerencsére a samponokba általában nem szokták beletenni. Balzsamnak egyelőre mást próbálgatok. Bár az összetevők közt itt nem szerepel, az én samponom INCI listájában bizony benne van a szilikon is. Kompromisszumot kellett kössek, hogy inkább bevállalom ezeket a szilikonos samponokat, mert nagyon hosszú, kényes festett szőke hajam van és a natúr vagy szilikonmentesek nagyon nem váltak be. Egyelőre ez egy jó alternatíva erre a célra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

pagangoddess

2014. december 25.

Angliai "száz forintos" boltban vettem 1 fontért, a hozzá való kondicionálóval együtt, festett vörös göndör hajamra. A sampon jó illatú, könnyen habzik, bár kondicionáló nélkül magában kissé durva tapintásúnak érzem a hajam közvetlen leöblítés után, viszont a kondicionáló puhítja és simává teszi a hajam és az érzés meg is marad száradás után is. Mindenképp ajánlatos együtt párban használni őket, a hajszínem tovább megőrzi a színét, nehezebben fakul, pedig a vörös a legérzékenyebb és a leggyorsabban fakuló hajszín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.