Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Samponok

Sampon, igénybevett, szalmaszerű hajra

Tápláló Olaj Elixírrel (Argán Olaj) & Folyékony Keratin Komplexszel biztosít intenzív ápolást és erősíti a hajszerkezetet. A kevesebb töredezett hajért.

aranypáva

2015. december 31.

Szuper termék, nagyon könnyű felvinni, én hajmosás közben ki is fésülöm a hajam, még ez rajta van. A kifésülést könnyítő spray-ükkel együtt puha és jól kezelhető lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

fdorottya

2015. január 12.

Balzsammal együtt használom. A sampon olyan semmilyen, átlagos sampon. Az én hajamat nem zsírosítja ( még ) . Újra biztos nem fogom venni! Az illata nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Anee876

2014. december 10.

Nem rossz, nem is jó (ugyanolyan száraz volt vele a hajam). Átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Nem rossz, nem is jó (ugyanolyan száraz volt vele a hajam). Átlagos sampon.

Rikkyke

2014. november 5.

Először nagyon szerettem ezt a sampont de sajnos annyira zsírosította a hajamat,hogy a 4-5 nap helyett két naponta kellett a hajamat mosni így odaadtam tesómnak. Amúgy az illatát szerettem bár szerintem a ragasztóra hasonlít de attól még tetszett :D De nem fogok szerintem több gliss kurt venni. Valahogy nem vonz ez a márka :( Inkább syoss, schauma, guhl stb. Egyedül a fújós dolgait használom hajra ennek a márkának azzal megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

mongihercegno

2014. november 4.

balzsammal együtt használom imádom a festet szőke hajamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

balzsammal együtt használom imádom a festet szőke hajamon :)

korok23

2014. október 11.

Semmivel sem tud többet mint más samponok, és amikor el kezdtem vele mosni a hajam... mi ez a szag????Áá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

amenamy

2014. szeptember 19.

imádom, ez és a fekete GK termékek mindig megtalálhatóak a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

imádom, ez és a fekete GK termékek mindig megtalálhatóak a fürdőszobámban.

fille.tressee

2014. május 27.

Én szeretem a samponát és a balzsamát is, nagyon szép lesz tőle a hajam. Kicsit zsírosít, de nem vészes. Ez az egyetlen sampon, aminél látok változást a hajam állagán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

fancy917

2014. május 14.

Azt hittem csodaszer lesz...egyszerűen szörnyű, nekem nem tetszik az illata, és hiába lesz egy kicsit jobb állagú a hajam, nem lehet rendesen kimosni. Annyira nem lesz durván olajos a hajam, mint amikor Mannaszappannal mostam hajat, de hasonló hatás és 3x kell megmosnom, hogy kijöjjön. Sokaknak bevált, sajnos nekem nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem jól ápolta a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem jól ápolta a hajam

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.