Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Extrém sérülés javítása a haj elnehezítése nélkül. Nem kiöblítendő habpakolás.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Magnolieae

2017. április 7.

Ad egy kis plusz tartást a vékonyszálú hajnak, és valamivel puhább lesz tőle a tapintása. Semmi extra, de jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

HardCandy092

2016. június 15.

Na ez konkrétan semmit nem ér. Persze egy hab nem is tudom, hogy ápolhatna, de ha már valaki hajban maradó Gliss-Kur terméket venne, semmiképpen ne ez legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Andrea1995

2016. február 10.

Ugyan ilyenem volt csak feherben, ami toredezett hajra valo. Csak rosszabb lett tole... jobb ha nem vesztek ilyen hab allaguakat, inkabb olajat es a legolcsobb olaj is tobbet er mint ezek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

doreszka94

2015. szeptember 16.

Nagyon nem jött be, szinte semmit nem csinált a hajammal. Az illata sem tetszik, nekem férfiasabb illat inkább. A kifésülést sem segítette és hamarabb zsírosodott tőle a hajam, pedig a tövére nem is kentem, inkább hajvégen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Oraculum

2014. március 6.

Kuka, zsírosít és semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Kuka, zsírosít és semmire sem jó.

Vanmegsuti

2013. november 21.

Nagy reményekkel megyek minden alkalommal a boltba, hogy hátha találok olyan terméket, ami használ is, mivel legyünk őszinték egy majdnem derékig érő, igen csak göndör hajat nem olyan könnyű karban tartani és a kiszáradástól, töredezéstől megóvni... Előtte a kis tubusos hajvégápolót nem találtam éppen akkor, gondoltam teszek egy próbát ezzel. Hatás: SEMMI, azaz hogy ne mondjak hülyeséget, még is csak volt: durva tapintású lett tőle a hajam és a hajtőnél nagyon hamar elkezdett rasztásodni, ami máskor szinte egyáltalán nem vagy néhány nap elteltével(mivel csak hajmosáskor szoktam kifésülni...különben "pulikutyaefektus" állna be). Összegzésképp: KIDOBOTT PÉNZ - többet biztosan nem veszek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

ritariot

2013. november 5.

Semmi. Hajam alsó felére tettem rá, beszívta, átfésültem és utána jobb volt a tapintása meg éreztem azt a tipikus Gliss Kur illatot, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

sephora

2013. február 19.

Nagy csalódás ez a termék. Semmit nem csinál a hajjal. A kifésülést sem könnyíti meg, sőt a hajat furcsa módon elnehezítette és szárítás után a tapintata is furcsa lett.
Használtam már jó néhány Gliss Kur hajápolót, eddig soha sem volt rossz tapasztalatom, de ez borzasztóan rossz cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

szonja_z

2012. augusztus 23.

Biztos hogy nem fogok még egyszer ilyet venni. Nem történt semmi, sőt még elnehezítette a hajamat. Pedig az összes többi gliss kur terméket szeretem! De ez nem az igazi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

judithszabo

2012. május 30.

Szerintem kicsit elsietted a véleményt :) Egy alkalom semmin nem változtat, max. ha éhes vagy és elmész vacsorázni. Használom néhány hetet ezt, illetve az egész családot, s a festett, száraz, töredezésre hajlamos hajam egészen más! Ezek mellett göndör a hajam, ami még cifrázza a dolgot. Én ajánlom bárkinek, néhány hét kell, amig az egész látható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.