Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 700ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x kipróbált, szinte tele a flakon, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, és postázás is lehetséges előreutalás után (foxpost)

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Ugyanaz, mint általában, de nekem tetszik a fekete desing.
Illat: Kellemes, "most jöttem ki a fodrásztól" illata van.
Hatás: Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon sokat javított a hajamon, kevésbé kócolódott tőle.
Praktikusság: A kiszerelése miatt könnyű hordozni, de erről is könnyen leesett a kupak.
Újra venném e: Igen, ha nem találok jobbat (eddig nem történt meg)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Ugyanaz, mint általában, de nekem tetszik a fekete desing.
Illat: Kellemes, "most jöttem ki a fodrásztól" illata van.
Újra venném e: Igen, ha nem találok jobbat (eddig nem történt meg)

kerteszke

2020. július 12.

Nekem nem jött be az illata, túl sok, túl erős. Hogy használ-e, azt nem tudom, pár hete fújkálom vele a hajamat és az igaz, hogy használat után könnyű kifésülni. Mivel a fodrászom ajánlotta a vékonyszálú, töredezett hajamra, mindenképp el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

flowing

2020. július 8.

Őszintén szólva, nem tudom hogy ezek a hajspray-k érnek-e valamit, de mivel mókás használni és az illata is jó ezért mindig van otthon egy. Ennek a spray-nek sem érzem túl sok hatását, talán kevésbé szállnak a babahajaim, és fényesebbnek-selymesebbnek is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

EvandEra

2020. június 29.

Szeretem, bár az illata elég fura. Hosszútávon ragacsossá tette a hajam percek alatt, de ha alkalmanként használom okés. Nem csodaszer de talán az egyik legjobb hajspray amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

wxy520

2020. június 8.

Én nagyon szeretem, hajmosás után előbb olajat aztán ezt használom. Sokkal ápoltabban nézz ki a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

aniko_farago

2020. május 31.

Nagyon szeretem ezt folyékony balzsamot.Nagyon szépen kifésülhetővé,puhává teszi a hajat és még ápolja is egyben a hajat,hajvégeket.Az illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

heloise98

2020. május 2.

Imádom! Fényessé és könnyen fésülhetővé tesz a hajamat. Nem utolsó szempont, hogy az illata is nagyon jó. Mosás után szoktam felvinni törülközőszáraz hajra, és hagyom hatni 10-15 percig szárítás előtt. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

gabika23

2020. április 23.

Imádom az illatát, könnyen ki tudom fésülni vele a hajamat, dúsít és nem lapul le tőle a hajam. Nagyon tudom ajánlani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 21.

Kellemes az illata, hidratálja a hajat. Sok és dús a hajam, ezért nehéz kifésülni de ez segít benne. Az én hajamat nem szárította, épp ellenkezőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 21.

Rea96

2020. április 11.

Kellemes az illata, segít kifésülhetővé és puhává tenni a hajam. Viszont szoktam mindig használni mellé hajmosás után hajolajat is. Magában nem elég a vizes haj kifésüléséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.