Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2022. március 4.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra. A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

smlrz

2022. július 21.

A hajnak kellemes illatot ad, felfrissíti azt, ám a nagy kóccal nem birkózik meg. Egy hajolaj sokkal többet ér, fésüléskönnyítő hatását nem érzem, kicsit el is nehezíti a hajamat. Nehezen szívódik be. Valószínűleg nem fogom újravenni, ha mégis, azt kizárólag azért, mert "kitolható" vele a hajmosás, mert szépen elfedi a szagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Tmr111

2022. április 13.

Enélkül a csodaszer nélkül el sem tudom képzelni az életem! Már rengeteg flakont elhasználtam, sokáig elég még az én pazarlásommal is, és az illatáért is oda vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Dorotii66

2022. március 31.

Nem tudom hogy működik ez, de nekem csak minimálisan segített a kifésülésben, vagy néha minimálisan sem. Egyébként kellemes az illata és puha lesz tőle a hajam, de azt gondolom hogy emellett egy jó kondicionáló azért elengedhetetlen. Nekem nem újravevős, mert nem tudtam könnyebben kifésülni a hajamat általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

kovacsrekaa

2022. január 12.

2 flakonnal hasznaltam el a winter repairbol. Mivel az mar nem kaphato, ezert ezt vettem meg. 2 fujas elegendo, konnyeden kifesulheto a hajam, bar a 2 fujast soknak erzem ezert legkozelebb 1 fujassal probalom. Illata kellemes, a hajam szaritast kovetoen puha. En elegedett vagyok a termekkel.

Update: masodik flakonnal vettem. Kozben mas gliss kurt is kiprobaltam. Egyik sem hozza azt a minoseget mint ez. A hajam allaga, illata es tapintasa egyszeruen fantasztikus. En imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

KisCsi

2021. december 3.

Kiszőkíttettem a hajam végeit, s bár már amúgy is száraz hajvégeim voltak, és szétálltak, de a szőkítés után már lehetetlen volt kibogozni a hajam. Ráadásul iszonyúan tört is.
Nem tudom mi lett volna, ha nem találok rá erre a csodára.
A jó vélemények alapján vettem meg, de 20 percig szobroztam a drogériában, mivel már annyiféle ilyen cucca van a Glissnek :D Végül ezt az alapot választottam és rögtön otthon ki is próbáltam száraz hajra.
Selymes, lágy csodás tincseket csinált belőle.
Ezután hajmosás után, törülköző száraz hajon is kipróbáltam és utána tényleg ki tudtam fésülni a hajam!
Ehhez persze jópár fújás szükséges, úgyhogy hamarabb fogy, mint gondolná az ember, és féltem attól is hogy lelapítja a hajam, de nem!
Fényes, selymes, simogatnivaló hajat csinál, ami fésülhető és jól táplált :)
Ha elfogy a jelenlegi balzsamom, azt már nem is veszem újra, mivel ez a spray kiváltja azt is! Ráadásul olcsó.
Nem tudom eddig hogy léteztem nélküle :) Újravevős, amíg csak hosszú a hajam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

Nem tudom mi lett volna, ha nem találok rá erre a csodára.
Selymes, lágy csodás tincseket csinált belőle.
Fényes, selymes, simogatnivaló hajat csinál, ami fésülhető és jól táplált :)
Nem tudom eddig hogy léteztem nélküle :) Újravevős, amíg csak hosszú a hajam!

sigma

2021. november 19.

Az illata miatt imadtam. Sokaig erzodik.
Jo az allaga is, jobban szeretem mint az olajokat, konnyen beszivodik.
A hajam szerencsere nem gubancolodik, igy arrol nem tudok erdemben beszamolni, de finom, puha erzesu utana.
Nem is ertem miert nem vettem ujra, talan a kiserletezgetes miatt. Aztan minden erintetlenul all a polcon. Az utobbi idoben samponon es balzsamon kivul nem hasznaltam semmit (pedig tudom, kellene), ugyhogy ezt potolni fogom. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Az illata miatt imadtam. Sokaig erzodik.
Jo az allaga is, jobban szeretem mint az olajokat, konnyen beszivodik.

njuli84

2021. október 26.

Nagyon szerettem ezt. Aztan valamiert változott talan a hajam, és másnapra sokkal szárazabb lett tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 26.

sarosilaura

2021. szeptember 13.

Jó kis cucc.Sokat segít a száraz,gubancos haj kifésülésében.Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Pipere

2021. szeptember 11.

Évek óta használom, bár szerintem fontos egy jó sampon használata is mellette, de ha már nem a mínuszról kell megmentenie a hajamat szépen teljesít. A kifésülésben tényleg segít, bár azért nem teljesen szüntette meg a gubancolódást. Hajtőbe nem érdemes fújni mert úgy gyorsan zsírosodik a haj.
Én még nagyon szeretem használni arra, hogy főzés után a hajamra fújok egy kicsit a kajaszag elfedésére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Rekaroka

2021. július 2.

Az általam használt legjobb kifésülést segítő balzsam. Vékonyszálú, gubancosodásra hajlamos hajam van, így ez lett a legjobb barátom a hajmosások után. Próbálkoztam a többi Gliss kur balzsammal, eddig ez vált be legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.