Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
mlexa

2019. március 21.

Olyan hű, de nagy táplálást nem vettem észre, pedig kb. egy éve használom ezt a terméket. Viszont nedves és száraz hajra is mindig fújok fésülés előtt belőle, mert anélkül egy rémálom fésülködni, ezzel viszont pofonegyszerű! Annyira jól kezelhetővé teszi a hajat, hogy nélküle már el sem indulok nyaralni sem! :D Mindig újraveszem, mert ha csak ezt az egy dolgot is tudja, már megéri az árát! Amúgy szerintem nagyon sokáig elég egy üveg, szóval gazdaságos is, pedig én tényleg minden nap használom! Intenzívebb zsírosodást én nem tapasztaltam, illetve irritációt sem okozott soha.

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

egyno

2019. március 21.

Évek óta csak ezt használom, nagyon szeretem. Vizes hajra szoktam felvinni. Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Plusz pont az illatért.

egyno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Nekem nagyon bevált! Nedves hajra szoktam felvinni, könnyen fésülhetővé, puhává varázsolja a hajamat.

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

renata89

2019. március 8.

A hajam jól fésülhetővé teszi, kellemes illata van, száraz hajra fújva használom.

renata89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Kokuszreszelek

2019. február 24.

Különösebb változást nem vettem észre, de az igaz hogy könnyebben tudom kifésülni a hajam ha ezt ráfujom, de néha mintha ragacsos lenne tőle a hajam.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

viva885

2019. február 10.

Én nagyon szerettem jó illatú volt és könnyen fésülhető lett tőle a hajam. Mindig csak száraz hajra használtam, de persze mint minden termék ez se képes csodàkra. A sérült hajat csak az olló és egy keratinos kezelés regenerálja😄 viszont arra hogy könnyen fésüljem ki a hajam reggelente tökéletesen bevált úgyhogy ezért 5* 🙂

viva885
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Vmoni93

2019. január 16.

Regota hasznalom, nekem bevalt. Konnyen fesulheto az amugy szornyen kocos hajam. Nedves hajra fujom. Nem ragacsos, es finom illata van. Meg is marad az illat, csak nem intenziv.

Vmoni93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Red

2019. január 4.

Jó az illata (meg marad a hajban az illata nem erőssen).Csak akkor zsírositotta a hajamat amikor törülközö száraz volt a hajam (nedves).Száraz hajra fújom akkor nem lesz zsíros hatása. Könnyebben ki lehet fésülni a hajat.

Red
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Lona22

2018. december 30.

Az illata nekem tetszik, annyira nem zsírosít, sőt talán meg is akadályozza. Viszont tényleg...ráfújok...és olyan könnyen ki lehet fésülni a hajat, hogy az hihetetlen.

Lona22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Swelana

2018. december 11.

Megvettem, mert egy másik fajta ebből a termékből előtte bevált, de abból nem volt. Nem igazán éreztem, hogy bármi hatása lenne, ráadásul szilikonos, amiről próbálok leállni. Már ezeket a termékeket se használom. Nem igazán ajánlanám. Egyetlen jó dolog van benne számomra, az az illata.

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.