Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra. A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft , Eladó: ska087
Állapot: néhányszor használt, a képen jelezve, mennyi van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy +pk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rekaroka

2021. július 2.

Az általam használt legjobb kifésülést segítő balzsam. Vékonyszálú, gubancosodásra hajlamos hajam van, így ez lett a legjobb barátom a hajmosások után. Próbálkoztam a többi Gliss kur balzsammal, eddig ez vált be legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

jaranyizso

2021. július 2.

Amióta az eszemet tudom, a Gliss Kur valamelyik spray balzsamát használom. Extra hosszú hajam van, ami könnyen összegubancolódik, ezzel viszont nagyon könnyen ki tudom fésülni, ápol és az illata is szuper. Annyi, hogy nyilván mivel a fésűvel a hajtőre is kerül valamennyi, gyorsabban zsírosodik, de én amúgy is heti 3x mosok hajat, tehát nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

bunette

2021. június 28.

Nem találtam jobb kifésülő sprayt a piacon. Sokkal puhább lett a hajam tőle és évek óta ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Monalisa36

2021. június 23.

Nagyon jól ki lehet fésülni tőle a hajat. Mindíg van itthon belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

Nagyon jól ki lehet fésülni tőle a hajat. Mindíg van itthon belőle.

leader90

2021. június 22.

Csodát nem tesz, de kifésülőnek szuper. Nekem az illata tetszik az egészben a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

shiningstar

2021. június 16.

Mivel húzom halogatom a hajvágást - imádom a hosszú hajamat és kezdem megszokni a hullámosságát -, az az eredménye hogy én és a fésűm percekig párbajozunk és ha nem siet valami vizes a segítségemre, akkor veszítek. Ez a sokadik termék amit kifésülés könnyítésére próbáltam ki és eddig ez vált be a legjobban.

Alaposan fel kell rázni aztán jöhet 3-3 fújás a két oldalra szétválasztott hajra. A tövébe - ahogy a többi kifésülő spray esetében sem -, nem ajánlom, hogy fújjátok mert valószínűleg ez is zsirosít egy kicsit, de a száraz hosszra és hajvégekre tökéletesen megfelel. Azoknak akik sokat szenvednek a száraz és hullámos és/vagy göndör hajukkal ez egy alapvető termék is lehet a polcon.
Én eddig csak száraz hajon használtam és minden alkalommal megkönnyíti és fájdalommentessé teszi a fésülést. Ha heat style módon akarod elkészíteni a frizurád 1-2 fújás nem árthat meg előtte hogy kicsit engedelmesebbé, egyenesebbé tegye a hajadat - ahogy egy kevés hajolaj sem, együtt pedig nagyon szép, szelidített hajat adnak.

Kellemes ámbrás, talán kicsit szantálfás illata is van ami jó ideig ott marad a hajon - néha napközben megszaglászom a lófarkamat és még mindig ott van.

Ebben az ár/érték arányban mindenképpen megéri annak akinek nem elég balzsamozni és ideje nincs hajpakolásokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

kovacsrekaa

2021. június 13.

2 flakonnal hasznaltam el a winter repairbol. Mivel az mar nem kaphato, ezert ezt vettem meg. 2 fujas elegendo, konnyeden kifesulheto a hajam, bar a 2 fujast soknak erzem ezert legkozelebb 1 fujassal probalom. Illata kellemes, a hajam szaritast kovetoen puha. En elegedett vagyok a termekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

KisTigris

2021. június 7.

Azt vártam volna, hogy ettől a szőkített hajam puha, egészségesebb lesz. Ehelyett szárította. Soha többet nem veszek ilyet és a testvéreit sem. Argán- és kókuszolajos szérummal kenem a hajam 2 naponta, azzal kezd helyreáll itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

adriennf28

2021. április 14.

Megvettem, mert rengeteg jó véleményt olvastam róla és talán ezt a terméket dicsérték a leginkább az összes Gliss Kur spray közül. Én nem vettem észre, hogy bármiben segítene a hajamon, nem töredezett kevésbé tőle, illetve nem táplálta... Azért vettem meg, hogy könnyebben ki tudjam fésülni a hajam, de ezen a problémán sem segített...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

eva.b

2021. március 15.

Különösebb csodát nem tett az egyébként töredezésre hajlamos hajammal, de az illata nagyon jó és sokáig érezni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.