Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
picisuti

2019. szeptember 18.

Imádom. E nélkül ki sem tudnám fésülni az extra gubancolódó hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Imádom. E nélkül ki sem tudnám fésülni az extra gubancolódó hajam

Nida

2019. szeptember 17.

Őszintén, nem tudom, hogy milyen regeneráló és a többi hatása van, én csak arra használom, hogy könnyen kifésüljem a hajam, de arra tökéletes és imádom. (amúgy hol lehet ezt 821 ft-ért venni?? de most komolyan, mindenhol legalább 1000-1200 ft sőt, mostanában már 1500-ért is látom...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Makk Zsuzsó

2019. augusztus 4.

Regeneráló, tápláló hatást nem érzek, valamivel könnyebb kifésülni a hajam, kb. ennyi. Elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

N0RINE

2019. július 29.

Az illata elnyerte a tetszésemet. Törölköző száraz hajamra szoktam fújni a termékből és ezáltal nagyon könnyen kilehet fésülni. A hajam szép fényes lesz tőle szárítás után. Nagyjából ennyi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

fanninstaa

2019. június 11.

Imádom, minden hajmosás után fújok belőle a még vizes hajamra, sokkal könnyebben kifésülhetőbbé teszi a hajamat. Illata édeskés és nagyon tartós. Évek óta újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

pandarouge

2019. június 10.

Az összes gliss kur kifésülő spray közül a legrosszabb. Eddig akárhányat kipróbáltam mindegyik bevált ezt leszámítva. Elhasználom, de biztos vagyok benne, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Ann86

2019. május 29.

Nagyon jó termék. Vizes hajra szoktam felvinni és tökéletesen kibontható utána a vastag szálú gubancos hajam. Az illata kellemes, nem túl tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

dkamii96

2019. május 29.

Én nagyon szeretem a Gliss Kur összed ilxen sprays balzsamát, mindennap használom vizes vagy száraz hajon és nagyon szép puha lesz a hajam tőle és könnyen fésülhető. Nekem nem zsírosodik jobban tőle a hajam, mondjuk közvetlen a tövekre nem fújok, inkább csak a végekre

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

bbrigii

2019. május 25.

Nagyon szeretem. Könnyen fésülhetővé teszi a hajam, vizes hajra szoktam felvinni hajmosás után. Nem vettem észre hogy gyorsabban zsírosodna tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

pdorka13

2019. április 29.

Szuper termék, isteni illattal. A hullámos hajamat könnyű vele kifésülni, és még ápol is ezen felül. Nekem mindenképp újravevős, már csak azért is, mert alig fogy és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.