Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 700ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x kipróbált, szinte tele a flakon, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, és postázás is lehetséges előreutalás után (foxpost)
Torulke92

2020. február 17.

Nekem sajnos sem ez, sem a többi gliss kur termék nem vált be. Mindegyiktől őrületesen kiszárad és törik a hajam. Fogalmam sincs, hogy ez valamelyik összetevőjétől van-e, vagy pedig szimplán szar a hajam :D
Egy szó, mint száz, az én hajamat gyilkolja. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Egy szó, mint száz, az én hajamat gyilkolja. :(

zsizsebiH

2020. január 29.

A többi termékkel együtt szoktam venni, ha veszem és kúrát csinálok, nagyon szeretem őket, mindig érzem a különbséget, nem szoktam csalódni ebben a termékcsaládban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Terru

2019. december 12.

Na ez a leg leg leg balzsam amit valaha hasznàltam. Elèg olcsò, csodàsan puha lesz a hajam utàna ès nagyon sokà elèg. Ja ès nem is lesz ragadòs vagy zsìros tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Elizaa

2019. november 24.

Hajmosás után szoktam a hajamra fújni hogy, könnyebben kifesüljem. A könnyebb fésülésben segít viszont nem ápolja a hajamat rendesen. Más hajolajat kell mellé használnom. Viszont mivel enélkül nem tudom kifesülni a vizes hajam, ráadásul elég sokáig elég ezért adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

vivoka100

2019. október 31.

Nagyon szeretem!!!
Jó illata van és gyönyörű fényes,selymes lesz tőle a hajam! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Nagyon szeretem!!!
Jó illata van és gyönyörű fényes,selymes lesz tőle a hajam! 😊

WVV

2019. október 26.

Rengeteg fújós gliss kur balzsam van és a boltokban el is szoktam csábulni hogy újat próbáljak ki az illatuk vagy éppen a csomagolásuk miatt. Szerintem hasonlóan jól működnek, könnyebben kifésülhetővé válik a hajunk tőle, nem igazán tudok különbséget tenni köztük. De valamiért ez az a termék amit bizonyos időközönként újraveszek. :) Sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

kriszti0705

2019. október 18.

Mindig másik gliss kur balzsamot veszek, de még nem csalódtam egyikben sem. Nem tudom pontosan mióta, de már több éve használom. Elég problémás hajam van, így nem mondom, hogy ragyog tőle, viszont ha csak egyszer nem használom már érzem is, hogy durvább a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

bfruzs

2019. október 16.

Két éve használom már és mindig újraveszem. Az én hajammal csodát tesz. Használata után könnyen ki tudom fésülni a kócos hajamat és a töredezett hajvégek se olyan csúnyák már, mióta ezt használom. Ennél több nem is kell nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Andissz99

2019. október 4.

Imadom! Csodaszer a hajamnak. Extrem kocaimra szoktam fujni es rajtahagyni, majd 1-2 perc utan szinte szetbontja a kocokat es konnyen kitudom fesulni. Puha es fenyes lesz a haj tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

biankasheila

2019. szeptember 23.

Nagyon rossz állapotú, szőkített hajamra használom. Regeneráló hatását nem tapasztalom, viszont hővédőként és a könnyű kifésülhetőségért használom, annak tökéletes. Az illatát imádom, így újravevős, habár a funkciójából nem tapasztalok, de ez lehet az én extrém sz*r hajam miatt van. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.