Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Nadinemakeup, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Hajápolók

A speciális formula most 3x több folyékony keratin komplex-szel kiválóan regenerálja a haj sérüléseit és újjáépíti a haj szerkezetét. Feltölti a repedéseket és csökkenti a hajtöredezést.

• Újjáépíti a haj szerkezetét – kevesebb töredezett haj.
  • A fényes hajért

Zsuzska1979

2016. október 26.

Egyszer vettem ilyet de sosem fogyott el. Már amikor felvittem a hajamra nagyon zsíros lett. Gyakorlatilag akár azonnal újramoshattam volna annyira zsírosította... Ráadásul semmit nem használt. Úgyhogy hamar kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Timo21

2016. augusztus 25.

Szerintem kellemes az illata és fényes, puha tőle a hajam. Nem sokszor használtam eddig de szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Szinti

2016. augusztus 14.

3 napja használom, az illata nekem tetszik -bár a barátom szerint "büdi"-. Selymesebb és puhább lett tőle a frizkóm :) (és én minden nap fújok a hajamra)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

featherflying5

2015. szeptember 6.

A szaga förtelmes és összeragadt tőle a hajam, hiába használtam úgy, ahogy a csomagoláson volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

auberginecat

2015. május 21.

kb az egyetlen gliss kur termék, ami egyáltalán nem jött be, semmit nem használt, ellenben jó drága volt. sajnos ez nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

wifey

2015. május 13.

Legalább tízféle ilyen pakolást/olajat/balzsamot kipróbáltam már, ez is köztük volt, és nem rossz. Az illata kellemes, valóban sokkal kevésbé száraz tőle a hajam, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol