Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingácska0807, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon erőtlen,gyenge hajra. A fornulában lévő 3 féle protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősíésében. Erősebb, ellenállóbb haj.

kanaka

2018. december 23.

Alapvetően nagyon szeretem a Gliss Kur termékeit - ezt leszámítva. Sajnos a közel derékig érő hajam rendkívül elnehezíti. Hajmosáskor semmi gond nincs vele, ám rendszeres hajmosást követően feltűnt, hogy olyan, mintha gyakrabban kellene sort kerítenem a hajmosásra. Ami megerősített: sampont váltottam és az ismerőseim elkezdték dicsérni a hajam, hogy mi változott rajta? (Az, hogy lecseréltem ezt a változatot.)

Három pontot kap azért, mert az esetem szubjektív és a márka többi termékét kifejezetten szeretem. Lehet, hogy van, akinek kifejezetten jól hat a hajára.
Nekem marad a többi verzió.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Nekem marad a többi verzió.

k001

2018. október 23.

Szuper, azt kaptam, amit ígért, erősebb, ellenállóbb, vastagabb, fényesebb haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Szuper, azt kaptam, amit ígért, erősebb, ellenállóbb, vastagabb, fényesebb haj.

Lettike77

2018. augusztus 11.

A hajam erőssen igénybe vett, szőkített, szinte mindennap vasalom. Ezért esett erre a termékre a választásom. Átlagos sampon. Nem nehezíti el a hajam, szép selymes lesz tőle. A hajamat nem erősítette meg, de amúgy nem rossz sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Incuss

2018. május 4.

Nagyon szeretem használni, nekem az illata egy kicsit a La vie est belle edp-re hajaz, úgyhogy imádom. :D Nem nehezíti el a hajtöveket, épp ellenkezőleg, dús hatást véltem felfedezni. Sajnos a zsírosodást nem tartja vissza, de nem is ígér ilyet. Balzsamjával együtt használom. Újraveszem,ha elfogy.

UP: Újra is vettem, bár nem kellett volna. Hátul a hajam forgójánál egyszerűen kimoshatatlan a sampon, hiába öblítem 5 percig.... Zsíros érzetet és látványt hagy ott, így már el is ment a kedvem tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

zsoxcore

2018. április 19.

Kissé erős illata volt. Jól habzott, tette a dolgát, viszont nem éreztem 100%-osan tisztának a hajamat, fejbőrömet a használata után. Viszont a hajam nagyon puha és könnyen kezelhető lett a használata után. Felejtősnek érzem, nem hiszem, hogy újra visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

unicornlady

2018. április 17.

Mikor sűrűn festettem a hajam,elég igénybevett,töredezett volt. Nem mondom,hogy ez a termék csodát tett vele,de optikailag,és tapintásra sokat javult a helyzet,csatlakozom az előttem szólokhoz,tényleg dús hatást kölcsönöz... Mint tudjuk az alapos regenerálás belülről kezdődik,a hajhagymáktól,ettől nem is ezt vártam,de amit ígér,azt hozza! És amit muszáj leírnom...:annyira jó,-nem tudok jobb jelzőt:"gazdag maca" illata van! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

mozartkuglof

2018. március 8.

Gyorsan zsírosodik a hajam, mégis, ez a sampon két napig garantálja a friss érzést és a dúsabb hatást! Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Liliani

2018. március 2.

Alapból szeretem a Gliss kur samponokat, ez most az aktuális kedvenc.Az illata isteni, a hajam dús, fényes tőle, és nem kell minden másnap mosnom.Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Zafado

2018. január 21.

Nagyon jó sampon, csak meg kell tanulni használni. Ez és a márka többi samponja is alapvetően hidratáló sampon, tehát ápoló anyagokat is tartalmaz, amiket valóban nehezebb is lemosni, ezért is kell belőle nagyon kevés: a derékig érő hajamra egy diónyit teszek, csodásan felhabzik és nagyon jól ki lehet öblíteni. Én a spraybalzsamával használom (életemben először hagyom ki a normál balzsamot), és azzal csodásan működik, légiesen könnyű, selymes, ápolt hajat eredményeznek ezek ketten, ami simán több napot is bír mosás, vagy bármi nélkül. Tény, hogy a sampon alapból elég nehéz, szerintem ha még a normál kiöblítős balzsamot is használnék, nekem is zsírosítaná a hajam, de így szuper, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

viviradv

2018. január 7.

Borzalmas termék! Hajmosás után ragacsos hajat eredményezett nálam, olyan kb nintha ki se mostan volna ! Első és utolsó terméket vettem ettől a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!