Schwarzkopf

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingácska0807, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon erőtlen,gyenge hajra. A fornulában lévő 3 féle protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősíésében. Erősebb, ellenállóbb haj.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mona29

2020. július 9.

Szeretem a márkát, így ezt a sampont is. Azt azért szögezzük le, hogy kicsit gyorsan fogy, de mivel gyakran van akcióban, így már elfogadható az ára. Az illata kellemes, én szeretem, bár nem igazán marad meg a hajban, főleg ha utána balzsamot is használunk. A termék, mint sampon jól látja el a feladatát. Jól tisztít, nem okoz irritációt, kellemes habzik. Gubancolódást okoz persze, de nem annyira vészes, a hajamat nem szárította. Ígér erőt, ellenállást és dúsítást, na ilyet nem vettem észre, de nem is igazán hiszek benne, nem ez alapján választom meg a samponjaimat. Ezekre a problémákra sokkal inkább valók a pakolások vagy az olló.
Egy a lényeg, szerettem ezt a sampont és biztos, hogy fogok még vásárolni belőle, mert jól esett használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

k001

2019. szeptember 5.

Szuper, azt kaptam, amit ígért, erősebb, ellenállóbb, vastagabb, fényesebb haj. Az illata miatt viszont nem használom, mert annyira nyanyás, tömény és tartós, hogy nem bírom elviselni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

kanaka

2018. december 23.

Alapvetően nagyon szeretem a Gliss Kur termékeit - ezt leszámítva. Sajnos a közel derékig érő hajam rendkívül elnehezíti. Hajmosáskor semmi gond nincs vele, ám rendszeres hajmosást követően feltűnt, hogy olyan, mintha gyakrabban kellene sort kerítenem a hajmosásra. Ami megerősített: sampont váltottam és az ismerőseim elkezdték dicsérni a hajam, hogy mi változott rajta? (Az, hogy lecseréltem ezt a változatot.)

Három pontot kap azért, mert az esetem szubjektív és a márka többi termékét kifejezetten szeretem. Lehet, hogy van, akinek kifejezetten jól hat a hajára.
Nekem marad a többi verzió.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Nekem marad a többi verzió.

Lettike77

2018. augusztus 11.

A hajam erőssen igénybe vett, szőkített, szinte mindennap vasalom. Ezért esett erre a termékre a választásom. Átlagos sampon. Nem nehezíti el a hajam, szép selymes lesz tőle. A hajamat nem erősítette meg, de amúgy nem rossz sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Incuss

2018. május 4.

Nagyon szeretem használni, nekem az illata egy kicsit a La vie est belle edp-re hajaz, úgyhogy imádom. :D Nem nehezíti el a hajtöveket, épp ellenkezőleg, dús hatást véltem felfedezni. Sajnos a zsírosodást nem tartja vissza, de nem is ígér ilyet. Balzsamjával együtt használom. Újraveszem,ha elfogy.

UP: Újra is vettem, bár nem kellett volna. Hátul a hajam forgójánál egyszerűen kimoshatatlan a sampon, hiába öblítem 5 percig.... Zsíros érzetet és látványt hagy ott, így már el is ment a kedvem tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

zsoxcore

2018. április 19.

Kissé erős illata volt. Jól habzott, tette a dolgát, viszont nem éreztem 100%-osan tisztának a hajamat, fejbőrömet a használata után. Viszont a hajam nagyon puha és könnyen kezelhető lett a használata után. Felejtősnek érzem, nem hiszem, hogy újra visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

unicornlady

2018. április 17.

Mikor sűrűn festettem a hajam,elég igénybevett,töredezett volt. Nem mondom,hogy ez a termék csodát tett vele,de optikailag,és tapintásra sokat javult a helyzet,csatlakozom az előttem szólokhoz,tényleg dús hatást kölcsönöz... Mint tudjuk az alapos regenerálás belülről kezdődik,a hajhagymáktól,ettől nem is ezt vártam,de amit ígér,azt hozza! És amit muszáj leírnom...:annyira jó,-nem tudok jobb jelzőt:"gazdag maca" illata van! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

mozartkuglof

2018. március 8.

Gyorsan zsírosodik a hajam, mégis, ez a sampon két napig garantálja a friss érzést és a dúsabb hatást! Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Liliani

2018. március 2.

Alapból szeretem a Gliss kur samponokat, ez most az aktuális kedvenc.Az illata isteni, a hajam dús, fényes tőle, és nem kell minden másnap mosnom.Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Zafado

2018. január 21.

Nagyon jó sampon, csak meg kell tanulni használni. Ez és a márka többi samponja is alapvetően hidratáló sampon, tehát ápoló anyagokat is tartalmaz, amiket valóban nehezebb is lemosni, ezért is kell belőle nagyon kevés: a derékig érő hajamra egy diónyit teszek, csodásan felhabzik és nagyon jól ki lehet öblíteni. Én a spraybalzsamával használom (életemben először hagyom ki a normál balzsamot), és azzal csodásan működik, légiesen könnyű, selymes, ápolt hajat eredményeznek ezek ketten, ami simán több napot is bír mosás, vagy bármi nélkül. Tény, hogy a sampon alapból elég nehéz, szerintem ha még a normál kiöblítős balzsamot is használnék, nekem is zsírosítaná a hajam, de így szuper, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.