Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: p.bettina, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Hajápolók

A Gliss Kur Winter Repair hajbalzsam ápoló regeneráló-szérummal regenerálja a hajszálak felületét és védi azt a téli káros hatásoktól a tökéletes kifésülhetőségért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

macsek0728

2021. január 29.

Szeretem a Gliss Kur termékeit, de ez nagy csalódás volt! Akciósan vettem a rossmannban! Annyit ér, amennyi az ára volt! 419ft-ot! Egy semmi! Lemosom a hajamról és olyan miintha semmivel nem balzsamoztam volna be, száraz érzést hagy és kócosabb is tőle a hajam! KUKA! Nem veszek többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

wildrose

2020. május 8.

Csodás illatú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, nem nehezít el, és ha nem is tökéletesen, de azért elég jó táplálja a hajat. Én a pakolásával együtt használtam, úgy megfelelően ápolta a hajam. Az öt csillagot az illata miatt adom meg neki, én imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 8.

googles

2019. április 1.

Eppen arra nem jo, amire van es amire vettem. A szaraz, sztatikusan feltoltodott, szallo hajat szerettem volna megszeliditeni.
Ettol a balzsamtol mintha meg tobb hajam is szallna, mint siman.
Kidobtam (kitettem a varazslepcsohazba, ahonnan minden eltunik).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

Ettol a balzsamtol mintha meg tobb hajam is szallna, mint siman.
Kidobtam (kitettem a varazslepcsohazba, ahonnan minden eltunik).

Sziporka88

2018. december 29.

A Rossmannban vettem akciósan. Nem vagyok nagy Gliss Kur rajongó, nekem mindegyik ugyanazt az érzést hozza. Ez is. 1 napig puha a hajam, de utána mind ez az érzés, mind a balzsam illat elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.