Schwarzkopf

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: krisztina0012, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolás

"Védi a hajat a hajvasaló vagy a hajszárító káros hatásaitól, így biztonságosan készítheted el egyenes és sima frizurádat! Hőálló, így akár 200°C-ig óvja a hajad, de a nedvesség ellen is védelmet nyújt."

futotuz

2018. július 7.

Nagyon szép, puha lett tőle a hajam hajszárítás után, nem lett seprűs és nem szállt. Az illata nem olyan kellemes, de nem is "büdös", egy illatos hajvégápoló olajjal, pedig lehet ezt kompenzálni.

Sajnos nagyon sokan azt sem tudják, hogy ez nem hővédő, mert el sem olvassák mi van a termékre írva. Ez egy "hajegyenesítő permet", ami barátok közt sem hővédő!!! A használatához oda van írva, hogy hajszárítás ELŐTT kell használni, nem hajvasalás előtt és 20-25 cm távolságból kell a hajadra fújni. Gondolom a többség 5 cm (se) távolságból fúja, nem csodálom, hogy összeragad/kiszárad a hajatok. Mielőtt megveszel egy terméket el kellene olvasni, hogy mi van ráírva és hogyan kell használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

HRenata

2017. október 25.

A legrosszabb hővédő volt amit valaha próbáltam. Ragacsos lett tőle a hajam, összeállt tincsekben, illetve vasalás után száraz szalmára emlékeztetően ropogós tapintású. Nem tudom, védeni védett-e, 2-3 próbálkozás után a kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Hopi

2017. február 3.

Próbálkoztam vele egy időben, (kb 8 eve) mondom kell a hajamnak a védelem vasalás közben.
nagyon nem szerettem, azt az egy flakont se használtam el. Olyan volt, mintha valami vízzel hígított ragasztót fújtam volna a hajamra. Ragacsos maradt a hajam vasalás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

korita07

2016. augusztus 17.

Miután nem találtam a kedvenc hővédőm ilyet szereztem be, de hiba volt. Ragadt tőle a hajam és ugyanúgy töredezett tovább, semmit nem segített. Próbáltam már minden hogyan használni, de az eredmény ugyanaz volt; ragacsos és gyorsan zsírosodó haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

candus

2016. június 12.

12 éves koromban volt ilyenem, utáltam is. Összetapasztotta a hajam, védeni nem védett semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

DianaS

2016. április 11.

Még ez volt az első hővédőm hajvasalóhoz, emlékszem sosem maradt egyenes a hajam tőlle, rövid idő után ugyan úgy hullámosodott. Valóban tapad, minimálisan ragacsos érzetet ad. Kényelmetlen volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

FanniDorina

2016. február 8.

Csatlakozom, nekem is ragacsos lett tőle a hajam, rossz az illata, és ugyanúgy göndörödött, mintha semmit sem használtam volna, amint pára érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

szzsuzsa0822

2015. november 4.

Legrosszabb hajkiegyenesítő/ hővédő szerem ami életemben volt! Szó szerint összeragadtak tőle a hajszálaim, pedig egyáltalán nem fújtam rá sokat. Undorítóan ragacsos lett tőle a hajam. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Rougeway

2015. július 30.

Korábban használtam, nem tett csodát. A szaga elvislehetetlen volt, és nem csinált semmit a hajammal. Fél napot sem bírt ki göndörödés nélkül :(
A nagytesójára, a guardian angel-re váltottam, hatalmas a különbség. Utóbbitól puha, fényes és sokáig egyenes marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

vfruzsina

2015. március 16.

Régen nagyon sok flakonnal elhasználtam belőle, nekem bevált. Fél évig kb egy töredezett hajszálam sem volt, úgy, hogy akkor azért még vasaltam. Most nem vasalom, de ezt a terméket én már nem találom meg a boltokban, így már kb vágás után 1-2 hónappal újra töredezettek a hajvégeim. Nekem ez bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.