Schwarzkopf

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Cuni95, Módosítva: 2023. május 31.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolás

2023-ban megújult változat!

Védi a hajat a hajvasaló vagy a hajszárító káros hatásaitól, így biztonságosan készítheted el egyenes frizurádat! Hőálló összetevői védik a hajadat és védelmet nyújtanak a szabadban is. Egyenes végeredmény az extra ragyogásért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kriszti42

2021. március 16.

Úgy gondoltam, kipróbálom az itt olvasott vélemények alapján, és nagyon örülök, hogy így döntöttem.
Vékony szálú, kevés hajam van, ami sajnos se nem egyenes, se nem hullámos, szóval valamit muszáj vele kezdeni.
Ez a termék viszont nagyon sokat segített. Vizes hajra szoktam fújni, csak a végekre és szárítás után sokkal egyenesebb, mint valaha (csodát azért nem művel, tehát vasalni így is kell).
Viszont mostanában vettem észre, hogy ha sokat fújok belőle, akkor hamarabb zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Tinkatinka

2020. november 1.

Az itt olvasott tapasztalatok alapján nagyon féltem, hogy pénz kidobás lesz, de kellett valami hővedelem, gondoltam a semminél jobb. Nekem sokkal, de sokkal jobb! Erős, vastagszálú hajam van (ne irigyeljétekakár egy egyszerű fonat is lakkot igenyel, ha azt szeretném, hogy 1 óránál tovább tartson) és már második napja olyan mintha most húztam volna ki, pedig egésznap védőruhaban, sapkaban dolgozom (covid-osztály) szóval bőven lett volna alkalma göndörödni és borzolódni. Ennyiért csodaszer.
Azt adta amit igért. Ha hosszabb távon csalódok benne, majd kiegészítem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

Azt adta amit igért. Ha hosszabb távon csalódok benne, majd kiegészítem.

pinksunset

2020. július 8.

A fodrászom ajánlotta, így vettem meg. Nem rossz, egyenesítő hatása meg van, szerintem fényesebb is lesz tőle a hajam vasalás után, a hővédő hatásáról nem tudok mit mondani, mivel bármit fújok a hajamra, mindig töredezett lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

vitezviki

2020. január 5.

Nem tudom igazából megmondani, hogy van-e különbség akkor amikor használom, vagy amikor nem. Ha kivasalom a hajamat, talán több ideig tartja meg az egyenességet, de másnap már nem látszik semmi. Az illata kellemes, 1-2 fújást szoktam csak haszálni, így sokáig elég. Utána elég könnyű kifésülni, de ettől függetlenül egyenes nem marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Leander

2019. szeptember 5.

Meglepően jó. Tényleg segít kiegyenesíteni a hajam és megszünteti a vékonyszállú hajam szöszösödését is. Hajsimítóval sosem használtam, csak simán hajszárítás előtt, de így is látványos volt a hatása az én hajamon. Mindenképpen veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mikokri

2019. július 1.

A hajkisimítás egy ici-picit gyorsabb és szebb vele. Viszont másnapra totál káosz lesz az ember fején, ráadásul rakódik egy fura réteg a hajra, ami miatt újra kell mosni az egészet. Az én hajam nagyon-nagyon vékony szálú, sokkal jobban érződnek rajta a kencék, mint egy vastagabb szálú, masszívabb hajon (hátha ez segít a döntésben).
Illatra annyit tudok mondani, mint a barátaim, akik találkoztak velem a használata után: fodrásszalon illatú. ..mondjuk én ezt pont szeretem.
Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Szerintem nem éri meg az árát.

Karolinka

2019. április 2.

Vizes hajra fújva valamennyire könnyíti a kifésülést, de szárítás közben már sajnos ragad, szinte tépni kell a hajamat a kefével annyira. Nekem száraz hajam van, de ettől két nap múlva már zsíros és teljesen összeesik, elveszíti a volumenét. A legfurcsább pedig az, hogy hiába fújom be a hajamat, vasalás után is szálkás, nem sima a felülete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

KaradyAnn

2018. szeptember 21.

Utáltam, hogy a hajvasalást követő napon már összevissza álltak a hajvégeim. Ettől a spraytól vártam némi segítséget. De az értékelését természetesen csak azután néztem meg, hogy megvettem, így nem reménykedtem nagy dolgokban. Mondhatni semmit sem vártam tőle. Emiatt kellemesen csalódtam. A vasalásnak is szebb eredménye van. Nem tudtam, hogy van különbség egyenes és egyenes között 😁 És legalább egy nappal kitolta a pöndörödést, ami számomra nagyon jó eredmény. Plusz fincsi gyümölcsös illata van, ami a szárítást és vasalást követően elillan, és ez így van jól, különben túl tömény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

futotuz

2018. július 7.

Nagyon szép, puha lett tőle a hajam hajszárítás után, nem lett seprűs és nem szállt. Az illata nem olyan kellemes, de nem is "büdös", egy illatos hajvégápoló olajjal, pedig lehet ezt kompenzálni.

Sajnos nagyon sokan azt sem tudják, hogy ez nem hővédő, mert el sem olvassák mi van a termékre írva. Ez egy "hajegyenesítő permet", ami barátok közt sem hővédő!!! A használatához oda van írva, hogy hajszárítás ELŐTT kell használni, nem hajvasalás előtt és 20-25 cm távolságból kell a hajadra fújni. Gondolom a többség 5 cm (se) távolságból fúja, nem csodálom, hogy összeragad/kiszárad a hajatok. Mielőtt megveszel egy terméket el kellene olvasni, hogy mi van ráírva és hogyan kell használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Genever

2018. április 11.

Igazából csak azért vettem meg mert olvastam valahol , hogy szép egyenes lesz tőle a haj és gondoltam akkor a hajvasalót legalább nem kell mindig használnom majd. A hatása tényleg igaz, ahova jutott tényleg egyenes lett a hajam szárítás után, viszont ezen és a kellemes illatán kívül más jót nem tudok elmondani. Igaz az egyéni problémám, hogy nekem amúgy is "kell" mellette a vasalót használnom ha kiengedve szeretném a hajamat hordani mert másképp össze vissza áll, ezért nem is vonok le csillagot. DE ami miatt kettőt is levonok az a ragacsosság érzése és a pocsék üveg. Lehet hogy csak én fogtam ki egy ilyen selejtes példányt, de már alapból amikor haza vittem kifolyt a szatyorban valamennyi és utána akárhogy csavartam rá mindig szivárgott ki belőle, így vigyázni kell vele, hogy mindig a talpán álljon ha nem akarom hogy kifolyjon, ráadásul a szórófej része is letört így csak öntögetve tudom használni...
Röviden összefoglalva hatásosnak hatásos, el is használom de nem fogom újra venni mert nekem teljesen felesleges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0