Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: algoritmus, az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen, hajkárosodás nélkül használható színező pasztell árnyalatokban, szőke hajra. Akár 3 hajmosásig is tart.

4 színben kapható

Ár: 600 , Eladó: indingo
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
UnicornsOfLove

2019. június 5.

A rózsaszínes változatot használtam, sötétszőke-világosbarna közti hajra, kb 7-es színmélység. Több fújásra egészen jól befogjaa hajam, de öt méteres környezetében MINDEN olyan lesz, amint valami víz vagy pára éri. És annyira kiszárítja tényleg, mintha valóban ki lenne szőkítve és úgy beszínezve. Egy-két apró tincsen még jó, de egész hajon nem, mert nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Dee

2019. május 5.

Baby blue színt választottam, szőke hajvégen szépen mutatott. Először kék majd pár mosás után szürke lett ami igazán tetszett.
Hátránya hogy nagyon szárítja a hajat.
Előnye hogy viszonylag hosszú ideig megmarad a szín de idővel mégis kikopik. (Én alapvetően ezeket a színezőket szeretem, nem a két mosás és semmi nem látszik)
Idén nyáron újra próbálom valamelyiket plusz ápolással vajon ugyanennyire szárít-e, jelentkezem majd frissítéssel. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Hátránya hogy nagyon szárítja a hajat.

bvtatjana

2019. április 5.

Ezüst hajon tökéletes, szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Ezüst hajon tökéletes, szárit.

pinupnicky

2018. szeptember 5.

Nem néztem hogy szőke hajra van. :/ De úgy gondoltam, hogy a sötét vörös (Palette Deluxe 679, ugyanolyan a hajszínem, mint a dobozon; 5 éve azzal festem) hajam végére, ha ráfújom, milyen szép lesz. Hát max. az álmaimban lett úgy. A flakon negyedét ráfújtam a hajamra, megszárítottam, de semmi. Cserébe viszont amikor izzadtam, vagy egy pár csepp eső rám esett, úgy oldódott a hajamból, mintha vízfesték lenne. Nagyon sprőd és száraz lett a hajam, hál az égnek már az első hajmosásnál kijött az összes. Durván 3 hajpakolás (ezen kívül természetesen a napi rutin balzsam) után lett ugyanolyan a hajam, mint előtte. Örülök neki, hogy akciósan vettem, mert kevesebb pénzt kellett kidobjak. Szörnyen hasztalan, és a többi véleményezőtől is ezt olvastam (akik szőke hajra használták :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kitsyke

2018. május 9.

en a ezustot probaltam ki ma.(89)
lemostam, eloszor talan jobb szine volt, masodjara megmostam, es harmadjara is, szinte majdnem az egesz szin kikopott... ezen kivul, kiszaritotta a hajam.... a dobozan szep ezust, de en rozsda szurket kaptam, vagy nem tudom milyen, de jobb elkerulni ezt a fajta haj cuccot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

en a ezustot probaltam ki ma.(89)

Manka87

2018. március 22.

A rózsaszín árnyalat volt meg, a hajamat nem fogta be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

A rózsaszín árnyalat volt meg, a hajamat nem fogta be.

AgnesJ

2017. augusztus 7.

A pink árnyalatot vettem meg. A színe egész jó lett, de iszonyatosan kiszárította a hajam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

luluka92

2017. július 18.

A rózsaszínt vettem meg. Nem spray, hanem pumpás adagolója van. Semmi nem látszott belőle a hajamon, cserében ragad, szárít és fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Manitabarbara

2017. június 12.

Update: Hiába próbáltam ki, nagy mennyiségben pár napon belül hólyagos lett a hátam és a fülem. A fülem különösen nagyon csúnya.Lehet, ez csak egyéni probléma, de mindenképpen érdemes odafigyelni,hogy ha másnak is érzékenyebb a bőre az átlagosnál.Most már biztos,hogy nem fogom ezt a fajtát újra venni. Ha csak ennyivel "megúsztam",akkor egy próbát megért. Első hajmosás után szerencsére ( az én esetemben) kijött. Ez sajnos nálam nem lett kedvenc Schwarzkopf termék.

A cotton candy árnyalatra esett a választásom. Igazából nagyon találó a szín neve,mert száradás után pont úgy ragadt a hajam,mintha vattacukor lenne :) Elsőre nem tetszett a végeredmény,mert alig volt valami színe,pedig szőke a hajam. Nyilván nem vártam pont ugyanolyan színt,mint ami a dobozon van, de egy kicsivel lehetett volna rózsaszínesebb a hajam. Úgy döntöttem,hogy adok neki még egy esélyt, ezért újra kezdtem a festést. Végül ráfújtam egy teljes flakonnal ( derékig érő hajam van). Ezután nagyon szép rose gold színű lett a hajam,amit imádok. Viszont nem hiszem,hogy újra fogom venni. Nagyon száraz lett a hajam és még fésülködésnél is megfogja a kezem. Inkább maradok a Colorista-nál. Lehet,hogy drágább,de szerintem jobban megéri,hogy szép legyen a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

sweetmedusa

2017. május 29.

Nos aki ettől a festéktől olyan frizurát vár mint a képen, az mondjon le róla, mert ahelyett hogy valami szép babakékes/pasztelles/instagramfilteres színű hajat kapnánk úgy fogunk kinézni, mint az idős nénik akik túltolták a hamvasító sampont.:D De ha valakinek ez is megfelel, inkább vegye meg a Kallos hamvasító löttyét ami nincs kerek 300 Ft, tegye át egy pumpás flakonba és fújja azt a hajára inkább, mert tán még annyira nem is szárít, mint ez.(Igen, én kipróbáltam régebben, ugyan ez volt az eredmény.:)) A hajam vége inkább hasonlított egy használt fogkefére. 1 mosást bírt, szép ezüstös színt hagyott maga után egyébként. Ha lenne belőle valami szép szín, lehet azt megvenném újra, mert ez a kék szerintem amúgy sem igazán mutat szépen a melegebb árnyalatú szőkéken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.