Schwarzkopf

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. június 14.

Kategória:   Hajfestékek

Pasztel színekben kapható hajszínező, mely 6-8 hajmosásig tart. A termék hajbalzsammal kiegészített, az egészséges kinézetű, fényes ragyogásért.

4 árnyalatban kapható

Az INCI a P123-as árnyalat és a hajbalzsam összetevőit tartalmazza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Audrey80

2023. október 17.

Ez tényleg nem jó semmire, néhol lettem halványrózsaszín, pedig nagyon világos szőkített hajra kentem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 17.

Beata91

2022. október 4.

Ez a termék egy nulla. Nem szabadna a polcokon lennie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

Ez a termék egy nulla. Nem szabadna a polcokon lennie.

lichtnori

2022. augusztus 22.

Jesszus! Ez a termék semmit nem ér! Én ilyennel még nem találkoztam! A “rose gold” árnyalatot vettem meg (de minek!?). Szőkített hajamra kentem fel a használati utasítás szerint. Semennyire sem fogta be a hajam. De még csak halványan sem. Mintha nem is festettem volna be. Mintha nem csináltam volna semmit. Elkaptam a kislányomat, akinek természetes, derékig érő, szőke haja van. Mondtam neki, hogy “Gyere, befestek egy tincset a hajadból!” Hát az övét sem fogta be, és nála sem látszik még halvány árnyalata sem a rózsaszínnek. Se napfényben, se holdfényben, se lámpánál. Tiszta pénzkidobás. A Schwarzkopfnak jár egy jó nagy fenékberúgás ezért a termékért! Esetleg tesztelni nem kellett volna? Most vagy kidobom, vagy elkapom anyám macskáját és bekenem vele, hagy fogyjon! Az a baj, hogy semmilyen más egyéb felhasználási mód nem jut eszembe. Azért még gondolkodom, hátha... A lényeg: ne vedd meg, mert nem ér semmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

cattitude

2021. december 5.

a képen látható lila színt vettem meg, kicsit meguntam a szőkét, gondoltam feldobom kicsit, hát nem annyira sikerült. 2 dobozzal vettem, elég volt a hajamra. fél órát hagytam fenn nedves hajon, mosásnál már látszott, hogy vérszegény lesz benne a lila (bár eleve nem is vártam olyan színt, mint ami a színező dobozán van, ahhoz tudom, hogy egyrészt nem elég szőke a hajam, másrészt a színező sem volt annyira pigmentált, amikor kinyomtam a tubusból), száradás után viszont kb semennyire sem látszik, esetleg ha rásüt a nap, akkor megcsillan egy kis lilásság, de nem jobban, mintha rajtahagytam volna a hajamon egy kis hamvasító pakolást. ehhez a teljesítményhez képest viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Evuska22

2021. október 21.

Ebből a kéket használtam (volna). Mondom, csak volna.... Ha színezte volna a hajamat. Szépen felkentük. Aztán az ajánlott öblítés után azonnal, ki is jött minden színező a hajamból. Aztán próbáltam öblítés, és balzsam nélkül. Így a világos vörös hajamban csak sötét csíkok lettek. Aztán mosás után az is eltűnt. Soha többet!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

NikolettaP

(!)
2021. szeptember 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök, de a rose gold árnyalat, amit használtam egyáltalán nem fogta be a szőkített hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

kissagnes

2021. augusztus 13.

instrukció szerint használva egyáltalán nem színezte be a szőke hajam, egyetlen hatása volt, hogy szárította a hajvégeket a balzsam ellenére

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Miyakocchi

2021. július 26.

Ezt a terméket én sem ajánlom senkinek. A Rose Gold árnyalatot próbáltam, és ugyanolyan szőke volt a hajam "festés" után, mint előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

baby63

Korcsoport: >54
2021. június 25.

Nincs nullás pont? Kár! Rose gold árnyalatot próbáltam. Full világos hajra. Semmi, de semmi! Meg ne vegye senki, mert semmit nem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 25.

fici

2020. október 5.

Kidobtam a kukába 3600 Ftot, mivel ez, semmit sem csinált az amúgy világosszőke hajammal (rose gold árnyalatot használtam). De tényleg semmit. Kész vicc, hogy merik forgalmazni :D Full csalódott vagyok... Ja, és nem is lett elég 2 tubus, pedig váll fölé ér bőven a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3