Schwarzkopf

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Hajfestékek

Pasztel színekben kapható hajszínező, mely 6-8 hajmosásig tart. A termék hajbalzsammal kiegészített, az egészséges kinézetű, fényes ragyogásért.

4 árnyalatban kapható

Az INCI a P123-as árnyalat és a hajbalzsam összetevőit tartalmazza.

fici

2020. október 5.

Kidobtam a kukába 3600 Ftot, mivel ez, semmit sem csinált az amúgy világosszőke hajammal (rose gold árnyalatot használtam). De tényleg semmit. Kész vicc, hogy merik forgalmazni :D Full csalódott vagyok... Ja, és nem is lett elég 2 tubus, pedig váll fölé ér bőven a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

mumini

2020. szeptember 30.

Az Acélkék névre hallgató árnyalatot próbáltuk ki anyukám haján, kb annyit ért mint halottnak a csók. Semmi azaz semmi nem látszott belőle, pedig egy kicsit tovább is hagytuk fenn és a haj amire kentük fehérre van szőkítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Miaucica

2020. szeptember 10.

Rose Gold árnyalatot használtam. A hajam szőkített részét szerettem volna ilyen színűre festeni. Nem vártam, hogy olyan legyen az eredmény, mint a dobozon, de valami halvány árnyalatot jó lett volna látni. A festéknek önmagában nagyon szép színe van, de ebből az én hajamon konkrétan semmi nem látszik. A balzsamtól viszont puha lett a hajam. Összességében 1800 Ft-ért vettem 15 ml hajbalzsamot, aminek így annyira nem örültem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Tamara0102

2020. július 29.

Két színnel próbálkoztam, a rose gold -val és az acél kékkel. A világos szőke hajamat nem tudta befogni. Az utasításokat pontosan betartottam, a lehető legtöbb ideig volt fent. Ennek ellenére semmilyen rózsaszínes vagy kékes árnyalat nem látszott. Elég sok hajfestésen/színezésen vagyok már túl, de ilyen rossz színezőt még nem próbáltam. Hozzá kell tennem a sötétebb LIVE színezők nagyon beváltak, de ez a pastel vonal nem jött be nekik. Használhatatlan és még olcsónak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Pampilla

2020. június 10.

Kidobtam 1800 ft-ot,plusz ugyanennyit amivel kiszőkítettem a hajam. Semmit sem csinált vele,nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

botate

2020. május 9.

A P123-as rosegold árnyalatot kentem fel az erősen ombre hajamra. Úgy tűnik nem vagyok eléggé szőke hozzá, mindent pontosan betartottam, de SEMMI színbeli változás nem történt a hajamon. Nem vártam nagy árnyalatbeli különbségeket, de egy kis rózsaszín visszaköszönhetett volna a hajamban :( :( Szomorú vagyok, 1800 Ft-ért többet vártam egy hajszínezőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3