Schwarzkopf

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. június 27.

Kiszerelés:   60 + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív és természetes, ragyogó fénnyel teli hajszín- ősztakarással. 3 finoman harmonizáló színtónus keverékével, Color-mix Technológiával természetes és kifejező, hangsúlyos színekkel. Gyümölcs-Olaj Ápoló Komplex: mangó vajat tartalmazó festékkrém óvja és a jojobaolaj tartalmú balzsam mélyen áplja a hajat.

Ár: 700 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Egész jó hajfesték, nyilván itt sem pont a dobozon látható eredményt nyújtja. Sötét hamvasszőkét használtam belőle, tényleg hamvas lett és természetes színű. Viszont néhány fajta fényben zöldes színe van, amj nem túl esztétikus😂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Melszi

2019. november 22.

Nem mondanám, hogy életem legjobb hajfestéke. A hajam felemás színű lett tőle :D. Alul a világosabb részeket hidegebb sötétszőkén, a hajtőnél pedig aranyba hajló meleg világosbarnán fogta be.(Egyébként már annak örültem, hogy nem sötétedett be.) Nem mondanám, hogy összességében rosszul néz ki, de nem pont ilyet szerettem volna. A szagával nekem nem volt problémám, volt már dolgom sokkal intenzívebb ammóniaszagú festékkel. A fejbőrömet picit sem irritálta.Az 1 doboz éppen elég lett a dús kicsit váll alá érő hajamra.
Nem gondolnám, hogy újra fogom venni. Igaz van még egy doboz 542-es, azt még köv. hónapban elhasználom. Kíváncsi leszek a végeredményre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

bakondipatricia

2019. november 16.

Pozitívum, hogy az otthoni szőkítés után elért “csibesárga” hajat az 532-es árnyalat nagyon szépen eltüntette, egységes, hamvas, extra világos szőke hajat kaptam. :)
Negatívum, hogy nekem ez a hajszín nem áll olyan jól mint azt hittem, egyszerűen nem illik a bőrtónusomhoz, úgyhogy azóta már egy sötétebb 8-as szőkével mentem rá, az való nekem :D
De természetesen nem vonok le csillagot, mert ez az én személyes problémám, a festék szuperált a hajamon, olyan lett mint a dobozon :)

Aki magának szőkíti a haját és szenved a sárga tónusoktól, annak nagyon ajánlom ezt a színt, az 532-ben nincs szőkítőpor, csak egyszerűen befesti a hajat, nekem a szőkítőporos hajfestékek csak tovább sárgították a szőke hajamat, mostmár csak olyat használok amiben nincs, és nagyon szép hamvas szőke hajam van azóta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Mantra

2019. augusztus 20.

Olyan régóta festem a hajam és mégsem próbáltam ki soha ezt a hajfestéket, nem is értem miért? A natúr barna hajra vagyok rákattanva, amit nem könnyű találni, mert a legtöbb barna vöröses árnyalatú, amit én ki nem állhatok magamon. Egy idő után a legtöbb festés után ahogy kopik vöröses árnyalatú lesz a hajam. Kb. fél óra kínlódás után az 570-es árnyalt landolt a kosaramban. Külön öröm volt számomra, hogy 120 ml összesen, így nem kell attól tartanom, hogy nem lesz elég. A vállig érő hajamra sok is lett. A szaga... hát azon lenne mit javítani, igazi retro büdi hajfesték szag. Az állaga tökéletes, nem csöpög, könnyen felvihető. A hajápoló illata nem hagyott nyomott bennem, hirtelen meg nem mondom, hogy jó illatú-e vagy sem, viszont az biztos, hogy selymes, könnyen fésülhető, fényes hajat varázsolt. A lényeg!!! A színe tökéletes lett, olyan mint a dobozon, nincs vöröses árnyalata sem, kellemes középbarna. Féltem, hogy nagyon sötét lesz, mert vizesen szinte feketének látszott. Remélem a következő hetekben is elégedett leszek, mert akkor megtaláltam az igazit. Végre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Martika98

2019. július 30.

Pozitívan álltam a festékhez valamiért, de az ismerkedésünk után csak közepesre tudom értékelni.

Előnyök: A hajam állaga, tapintása ettől a festéktől volt a legszebb, kevésbé zsírosodott, és gyönyörű fényes volt. A színválaszték bő, és mind gyönyörű.

Hátrány: Egyszer réz szőkére festettem a hajam 546-os árnyalattal. Maga a szín tökéletes volt, de sajnos nem tartós, körülbelül 5 hajmosásig maradt benne, pedig életem legszebb hajszíne volt. Igazából gyorsan meguntam a vöröset, szóval ebből a szempontból nem is baj.
Későbbi próbálkozásom az 550-es szín volt, amitől hamvas színeket vártam, de a fodrász által elcseszett kicsit sárgás fényű hajamat szinte be sem fogta. Nem sok színkülönbség volt, de a hajam nem kapta meg a hamvasságát.

Akinek előtte nem volt festve a haja annak ajánlom a festéket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Akinek előtte nem volt festve a haja annak ajánlom a festéket!

bocika09

2019. július 25.

Az itteni vélemények hatására vettem ebből a festèkből... hol is kezdjem. Tőfestésre szerettem volna az eredeti hajamhoz hasonló szint. Hamvas vilagosbarna szürkés szín. Végül két szint vettem, nagyon szűrő fullasztó szaga van,ahogy felkentem az első 5 perc után elkezdett égni a fejbőröm, nagyon megijedtem mert féltem hogy kihullik a hajam... fogalmam sincs mi lehetett ez, rengeteg festéket kipróbáltam már tényleg de ilyet sehol nem tapasztaltam. Szörnyű volt. Itt ott èn úgy látom foltokban kihullott kikopott ...:( soha többet. Óvatosan ezzel a festékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Bozizu

2019. július 16.

Az első és ez idáig egyetlen hajfesték, ami valóban befedi az ősz hajszálaimat. Kb. 10 éve őszülök, a hajam 10-15%-a lehet ősz. Ehhez képest az összes "a legmakacsabb ősz hajszálakat is eltünteti" feliratú hajfesték csődöt mondott nálam, pedig ennyi idő alatt nem csak a drogériásakat, de a fodrászkellékeseket is kipróbáltam. Én az 533-as (intenzív hamu szőke) árnyalatot használom az eredetileg középbarna hajamra, amit azért szeretek, mert ez tényleg hamvas, noha a hajam brutálisan hajlamos a vörösödésre, általában még az extra hamvas árnyalatoktól is vöröses lesz. Az egyetlen, amit nem szeretek benne, hogy ha a saját hidrogénjével használom, akkor gyakorlatilag fekete lesz a hajam tőle. Ezt viszont meg tudom úgy oldani, hogy kiöntöm a hidrogén felét és feltöltöm bármelyik fodrászkellékesnél vagy 100-as boltban kapható 12%-os hidrogénnel, így valszeg egy kb. 9%-os hidrogént kaphatok, amitől még mindig sokkal sötétebb a hajam, mint a képen látható szőke hajszín, de nekem ez így oké, nem akarok szőke lenni. Az is tény, amit sokan írnak, hogy viszonylag hamar kopik, pár mosás után, de nekem egy hónapig, vagyis a következő hajfestésig tartja magát annyira, hogy nem zavar, max egy picit világosodik, meg előjön pár ősz hajszál, de összességében nem vészes. Az ősztakarása és a szép, hamvas árnyalata miatt jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Ennie86

2019. április 7.

Ma kísérletet tettem az 522-es árnyalattal. Azt hiszem, megtaláltam a nekem való színt. :) A felvitele egyszerű volt. Viszonylag sok hajfestéket lehet vele kikeverni. Azért váll alatt már szerintem kell a 2 doboz. Nem büdösebb mint a többi társa. A balzsamjának rettentően jó az illata. Imádtam! :) Szárítás után egy nagyon szép, enyhén ezüstös árnyalatú szőke hajam lett. Nagyon tetszik! :) Csillogó és fényes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Anett0721

2019. január 15.

okt.31.: ma festettem az 542 árnyalattal, az amúgy 10-es mélységű, 2 centire lenőtt hajamat. Gyönyörű, egységes sötétszőke-hamvas világosbarna lett, lámpafénynél csokibarna. Különleges, szép árnyalat, a hatása is jó ugyanis nem roncsol, a balzsamja szuper. Nagyon bejött!

upd. dec. 28.: újrafestettem 533-al, kicsit vöröses a töve de nem vész. A szaga most mintha borzalmasabb lett volna, de nem roncsol egyáltalán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

incifinc

2018. október 28.

60 ml! Bőven elég a hajtövem befestésére. Megbízható, természetes szőkére változtatja a már őszülő barna tincseim. A balzsamja kiváló. Nem sárgul, ha a megfelelő sampont használom.
Sajnos régen nem tudtam, hogy kell bánni a festett hajammal (köszi internet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Sajnos régen nem tudtam, hogy kell bánni a festett hajammal (köszi internet).

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid