Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujcsiii, Módosítva: 2013. november 9.

Kategória:   Hajápolók

Hajvolumen-növelő szérum.

• érezhetően dúsabb haj + sokkal több volumen + sima, kellemes tapintású haj
  • véd a hajszárító melegétől
  • közepes tartást ad

annama

2013. december 13.

Vettem egyet, és ma reggel kipróbáltam. A hajam vállig ér, vékony szálú, viszonylag sok, mégis nagyon lelapul. Már sok mindennel próbálkoztam, a paul mitchell hab az egyetlen, ami valamit ér is, de nagyon drága, így gondoltam, ezzel teszek egy próbát. A hatása nálam kb. 10 percig tartott, utána ugyanolyan volt, mintha semmit sem tettem volna a hajamra. Marad a lush dirty és paul mitchell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

lujcsiii

2013. november 3.

Fantasztikus termék! Szőkítve volt a hajam,meguntam és gyorsan vissza lett festve gesztenyebarnára..Ez volt egy éve.Soha nem gondoltam voltna,hogy valaha ennyire rossz állapotba kerül a hajam.Nincs más esélyem mint megvárni amíg lenő a tönkretet rész (ami 2 hét után ledobja a barnát és elkezd zöldülni).A hajvégeim nem töredeznek,hanem nincs semmi tartás/élet bennük.Szó szerint elhaltak. Mindenféle kencét (márkás,márkátla,bio) kipróbáltam, de hosszú idő óta ez az egyetlen ami segít és hihetetlen a változás!!!!!Teljesen véletlenül találtam rá és a használata után mindig meglepődök mikor a hajamhoz érek.Az állaga kissé folyós, átlátszó gélszerű, az illata kellemes.2000-3000 Ft között kapható.
Csak ajánlani tudom a vékonyszálú,lapos frizurákhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Csak ajánlani tudom a vékonyszálú,lapos frizurákhoz.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.