Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

Felfrissíti és finomítja a szőke hajszínt. Ápolt és egészséges kinézetű haj, mely akár 8 hajmosásig tart. Szőkített hajtól, közepesen szőke hajig használható.

maedusa

2020. március 24.

Nekem nagyon is használ, a platinum blond típust vettem meg, nem vagyok platinaszőke, de melírozva van a hajam. Nagyon szép egészésges szőkék lesznek a tincseim, és mellette szép fényes a hajam. Nagyon szeretem, 6 hetente rakom rá, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Rchenge

2020. február 15.

Nem csinált semmit :( többedik próbálkozásra sem rövidebb, hosszabb hatóidő próbával, kevesebb, pakolásnyi mennyiséggel, stb. Természetes vékonyszálú még épp világos színű hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

eBarbi

2019. december 4.

A nagyon sárguló extra vilagos szőke hajamra, a platinum blonde árnyalatot vettem meg. Korábban rengeteg hamvasitó sampont, maszkot kipróbáltam, de vagy megfogták a hajamat lilára, vagy semmilyen hatása nem volt.
Nagyon féltem tőle, hogy kék/lila lesz a hajam, ezért én nem mertem egyben 10 percet rajta hagyni, hanem 3 percenként lemostam, majd újra felraktam a hajamra, amikor már láttam, hogy jól teszi a dolgát, hiszen nem fogta meg a hajamat és a citromsárga színt is szépen tompította. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Elizaa

2019. november 24.

Megvettem, felkentem, vártam és amikor lemostam a hajam szinte semmi sem történt vele. Nagyon nagyon világos szőke a hajam, a fehéres tincseket minimálisan hamvasította de a sötétebb részekkel semmi sem történt. Bánom hogy, kiadtam rá a pénzt de, legalább az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

nimszklau

2019. szeptember 5.

A platinum blonde árnyalatát vettem meg festés után besárgult hajtövekre. Nagyon szépen teszi a dolgát. Nekem elsőre ijesztő volt, hogy milka lila a hajon felkenve is, nem is mertem rajta hagyni 10 percnél tovább, de nagyon szép végeredményt kaptam. Egyáltalán nem lett lila a hajam, pedig extra világos szőke vagyok. Legközelebb lehet, hogy 20 percig is rajta fogom hagyni. Plusz pont az ára is! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.