Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

Felfrissíti és finomítja a szőke hajszínt. Ápolt és egészséges kinézetű haj, mely akár 8 hajmosásig tart. Szőkített hajtól, közepesen szőke hajig használható.

marysidehouse95

2021. január 18.

A platinum blond típust vettem meg, tudatában annak, hogy ez nem egy hajbalzsam, nem egy hajpakolás, hanem egy hajszínező, igen lányok, ez egy 8 mosásos hajszínező, amit az eddigi kommentelők nem vettek figyelembe. Nekem, rendeltetésszerűen használva a terméket, vállig érő hajamon, a tubus 80%-a ráment. És, ahogy minden hajszínezőt, ezt is 1,5-2 órán keresztül kell rajta hagyni, hogy érjen bármit is. (Pláne, hogy ez nem level 2 hajszínező, hanem level 1 hajszínező, szóval sokkal több idő kell neki, ráadásul egyáltalán nem karosítja a hajat.)

A hajamról: Régóta szőkített hajam van, ami palette bw12 alapszínű. És palette e20 és palette a10 festékekkel van benne melír.
Az árnyalata nem vészesen sárgás. Használok schauma hamvasító sampont és balea hamvasító pakolást. Mikor megláttam ezt a terméket a DM-ben, nagy reményeket fűztem hozzá, pláne, hogy nem is vészes az ára. (Tudtam a boltban is, hogy lehet, egy használat - egy tubus, de a többi hasonló termék árát nézve, még ígyis kedvező.)

Az első benyomásom: finom az illata, jó az állaga, könnyű felvinni és szinte nem fogja meg a kezet, én nem használtam kesztyűt.

Lemosás után: Megijedtem, hogy barna lett.

Szárítás után: A melírom platinaszőke lett, az alaphajszínem pedig szalmaszőke. Nagyon elégedett vagyok vele.
Mivel engem nem zavar a hajfesték illat a hajamban, így nekem nincs vele bajom, hogy a hajamban maradt.

Tuti, hogy újra fogom venni. Minden tőfestés és melír után rá fog kerülni ez is. (Hiszen még ígyis sokkal olcsóbb, mint a fodrász)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Lemosás után: Megijedtem, hogy barna lett.

SHE

2020. december 19.

Sötétbarna hajam világosítva van, de nagy jóindulattal is csak középbarnának vagyok mondható, a szőkétől nagyon messze. Az árnyalatok a hajamban inkább rezesek, mint sárgák, értelemszerűen az árnyalataimmal nem sokat tud kezdeni, de használom ezt a tonert. Én odavagyok érte, olyan fényes lesz a hajam tőle, hogy eskü látszik benn a lámpa tükörképe. Az illatát is nagyon szeretem, a hajfestékekhez csomagolt kondícionálókra emlékeztet. Én máskor is megvenném, ha másért nem, egy felső kategóriás hajbalzsamként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

cattitude

2020. október 19.

ha még eleve nem narancsos az ember haja, akkor elmegy, segít kicsit tonizálni. nekem most szürkés-hamvas balayage hajam van és a szín felfrissítésében segített, de a narancsosodó belső hajréteggel nem nagyon csinált semmit. nincs benne szilikon, viszonylag sokáig elég, de önmagában nem segít olyan sokat, így 3 csillag csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

azu

2020. augusztus 30.

Kipróbáltam többször nem szedte ki a sárga tónust, pedig 20 percig volt rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Kipróbáltam többször nem szedte ki a sárga tónust, pedig 20 percig volt rajta.

catyst

2020. július 14.

Hamvas szőkével van ombre stílusra megcsinálva a hajam, így nyílván ebből is ezt az árnyalatot választottam. Én az egész hajamon hagytam hatni kb 15 percig, az eredeti hajammal igazából semmit sem csinált, viszonyt a kiszőkített részből gyönyörűen kilőtte a sárgás tónust, igazából nekem nagyon jó hisz nem kell újra festenem, ráadásul a vállig érő hajamra 1 tubus 2x, 3x, elég lesz tuti! AJÁNLOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 14.

Barbika

2020. június 12.

nulla.. semmi :( kb sárgára festett tincseimet akartam hamvasíttatni,gondoltam kipróbálom, de se száraz, se vizes hajon nem történt semmi.. ráadásul többet is hagytam rajta bőven mint 10 perc.. kidobott pénz :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

annasara

2020. május 31.

Balayage technikával szőkített, néhány besárgult tincsre próbáltam az Ashy Blonde árnyalatot. 25 percig hagytam hatni, csodát nem tett, teljesen nem szedte ki a sárgás tonust, de lényegesen sokat javított az árnyalaton. SOS megoldásnak szerintem teljesen rendben van, könnyen felvihető krém állagú és nem szárít, bár az illata valóban nem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Ktinka

2020. április 28.

Kipróbáltam, nem jött be. Szőkített ombre hajam van, a vége elég világos. 10 percnél tovább hagytam a hajamon, mert nem láttam változást. 30 perc leteltével kimostam és az eredmény.. semmi! Minimálisan hamvasított, a sárgaság megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

tamarakr

2020. április 14.

Nagyon szepen hamvasit, alig marad utana sargas arnyalat a hajamban. Ellenben az illata nem tul kellemes. Nem igazan tudtam megszokni eddig, de leginkabb a tenyt, hogy utana a hajamnak is olyan illata van a kovetkezo mosasig. De ennyit meger, ha utana nem sarga a hajam, ugyhogy nem olyan veszes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

ylexe

2020. április 13.

Szépen hamvasít, csak viszket tőle a bőröm, hiába nem érek vele a tövekhez. De emiatt nem pontozom le, másra is voltam már érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.