Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

Felfrissíti és finomítja a szőke hajszínt. Ápolt és egészséges kinézetű haj, mely akár 8 hajmosásig tart. Szőkített hajtól, közepesen szőke hajig használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AkInImOd

2021. február 16.
Csakis kesztyűvel használjuk! Egyébként az komfortos lehetne, hogy csak ki kell nyomni, de mégis: nagyon csúszik a kézben és nehéz egyenletesen felvinni, az én hajamra ráadásul nem elég egy tubus egyszeri használatra, hanem kb. másfél elegendő. Viszont ultra hatékony. Nem csípett, nem irritált. Kb. két hajmosásig elég a hatása. S.O.S.-nek bármikor jó, ha nagyon besárgulna a hajam.

2022. január 23.
Párszor újravettem, legutóbb a platina verziót. Volt belőle egy kevés itthon, kesztyű nélkül használtam úgy, hogy közvetlen alapos hajmosás után felvittem a hajtövektől a hajvégekig, és alaposan elmasszíroztam. Vártam körülbelül 10 percet, aztán kimostam üres langyos vízzel és utána balzsamoztam. Sokkal szebb az eredmény, mint mikor hajmosás előtt vagy balzsamozás után használom. Most, hogy végre rendeltetésszerűen használom, feljavítom, megérdemli a 4 csillagot. Mentsvárnak továbbra is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

2021. február 16.

L_eti

2021. szeptember 1.

Egy picit csalódott vagyok:/ szerintem pénz kidobás. Kb annyit ér mint egy rossz minőségű hamvasitó sampon. Az igazán világos szőke tincseknek ad egy pici hamvasságot.. Alig észre vehető... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Vvn

2021. május 27.

Teljes pénzkidobás. Semmit nem csinált a hajammal, pedig már majdnem platinaszőke és irdatlan büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

K.Eszter

2021. április 27.

Balayage hajamra használtam, inkább sötétebb szőke árnyalatú. Egy órát hagytam a hajamon, a világosabb részeken szépen hamvasított. Valószínűleg többszöri használattal és lehet egy picit tovább rajta hagyva hatékonyabb lenne eredmény, mivel ez egy hajszínező. Az illata tényleg elég erős, de kimosás után egyáltalán nem elviselhetetlen. Én még adok neki egy esélyt. Váll alattig érő hajamhoz simán elég lesz még vagy 2 alkalomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

felicity94

2021. április 13.

Nem mondom, hogy penzkidobas de nem vagyok elajulva tole. A kozephosszu festett vilagos csokibarna hajamban van eleg sok szoke balayage melir. Frissen a fodrasz utan ugy ahogy hamvas, de ertheto okokbol par mosas utan mar nagyon csunya rezes, sargas arnyalatu lesz. Szinte minden drogerias hamvasito termeket kiprobaltam mar, nagy resze nem igazan hasznalt. Hat ez sem wow hatas. hajmosas utan torolkozoszaraz hajra felkentem a tubus felet, keves balzsammal keverve, fel oran at hagytam hatni. Nagyon intenziv erdekes szaga van, a hajfestekekhez hasonlo. Hiaba oblitem es kenek ra akarmit, benne marad a szaga a hajamban. Nem elviselhetetlen de nekem nem jon be. a hajtovekhez kozel kicsit tompitotta a sargas reszeket de a hajvegeim kb ugyanolyanok maradtak. nem vagyok elegedett vele de ha mar megvettem azert elhasznalom meg egy alkalomra. nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Fgreta1

2021. március 11.

A szőkített balayage hajamra használom pár havonta amikor már úgy érzem, hogy kicsit besárgult. Az én hajamra kb 2 diónyi termék elég, hogy egyenletesen el tudjam oszlatni. Kb 20 percig szoktam rajta hagyni, majd lemosom. Ahogy a többiek is írták, a szaga kicsit erős, nekem mosás után is érződik de azért annyira nem vészes. Azért azt mindenki vegye figyelembe, hogy a termék nem festék, a barna vagy sötétebb hajat egyáltalán nem fogja kiszőkíteni, nekem is csak a szőke részen működik, ott viszont nagyon szépen. A sötétebb sárgás árnyalatból nekem nagyon szép krémes szőke lesz a használata után.
Összességében pont azt tudja amit ígér ("Felfrissíti és finomítja a szőke hajszínt. Ápolt és egészséges kinézetű haj, mely akár 8 hajmosásig tart." ), szerintem ár-érték arányban csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

dez

2021. február 1.

Hm. A hajam rezes árnyalatát majdnem teljesen eltűntette, ami miatt kaphatna mondjuk 4 csillagot. De a szaga... És hiába mosom, balzsamozom. Ázott kutya szagú a hajam... 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

marysidehouse95

2021. január 18.

A platinum blond típust vettem meg, tudatában annak, hogy ez nem egy hajbalzsam, nem egy hajpakolás, hanem egy hajszínező, igen lányok, ez egy 8 mosásos hajszínező, amit az eddigi kommentelők nem vettek figyelembe. Nekem, rendeltetésszerűen használva a terméket, vállig érő hajamon, a tubus 80%-a ráment. És, ahogy minden hajszínezőt, ezt is 1,5-2 órán keresztül kell rajta hagyni, hogy érjen bármit is. (Pláne, hogy ez nem level 2 hajszínező, hanem level 1 hajszínező, szóval sokkal több idő kell neki, ráadásul egyáltalán nem karosítja a hajat.)

A hajamról: Régóta szőkített hajam van, ami palette bw12 alapszínű. És palette e20 és palette a10 festékekkel van benne melír.
Az árnyalata nem vészesen sárgás. Használok schauma hamvasító sampont és balea hamvasító pakolást. Mikor megláttam ezt a terméket a DM-ben, nagy reményeket fűztem hozzá, pláne, hogy nem is vészes az ára. (Tudtam a boltban is, hogy lehet, egy használat - egy tubus, de a többi hasonló termék árát nézve, még ígyis kedvező.)

Az első benyomásom: finom az illata, jó az állaga, könnyű felvinni és szinte nem fogja meg a kezet, én nem használtam kesztyűt.

Lemosás után: Megijedtem, hogy barna lett.

Szárítás után: A melírom platinaszőke lett, az alaphajszínem pedig szalmaszőke. Nagyon elégedett vagyok vele.
Mivel engem nem zavar a hajfesték illat a hajamban, így nekem nincs vele bajom, hogy a hajamban maradt.

Tuti, hogy újra fogom venni. Minden tőfestés és melír után rá fog kerülni ez is. (Hiszen még ígyis sokkal olcsóbb, mint a fodrász)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Lemosás után: Megijedtem, hogy barna lett.

SHE

2020. december 19.

Sötétbarna hajam világosítva van, de nagy jóindulattal is csak középbarnának vagyok mondható, a szőkétől nagyon messze. Az árnyalatok a hajamban inkább rezesek, mint sárgák, értelemszerűen az árnyalataimmal nem sokat tud kezdeni, de használom ezt a tonert. Én odavagyok érte, olyan fényes lesz a hajam tőle, hogy eskü látszik benn a lámpa tükörképe. Az illatát is nagyon szeretem, a hajfestékekhez csomagolt kondícionálókra emlékeztet. Én máskor is megvenném, ha másért nem, egy felső kategóriás hajbalzsamként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

cattitude

2020. október 19.

ha még eleve nem narancsos az ember haja, akkor elmegy, segít kicsit tonizálni. nekem most szürkés-hamvas balayage hajam van és a szín felfrissítésében segített, de a narancsosodó belső hajréteggel nem nagyon csinált semmit. nincs benne szilikon, viszonylag sokáig elég, de önmagában nem segít olyan sokat, így 3 csillag csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.