Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

Felfrissíti és finomítja a szőke hajszínt. Ápolt és egészséges kinézetű haj, mely akár 8 hajmosásig tart. Szőkített hajtól, közepesen szőke hajig használható.

nimszklau

2019. szeptember 5.

A platinum blonde árnyalatát vettem meg festés után besárgult hajtövekre. Nagyon szépen teszi a dolgát. Nekem elsőre ijesztő volt, hogy milka lila a hajon felkenve is, nem is mertem rajta hagyni 10 percnél tovább, de nagyon szép végeredményt kaptam. Egyáltalán nem lett lila a hajam, pedig extra világos szőke vagyok. Legközelebb lehet, hogy 20 percig is rajta fogom hagyni. Plusz pont az ára is! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.