Schwarzkopf

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. július 18.

Kategória:   Hajfestékek

Többhasználatos ideiglenes hajtő színező festék. Száraz hajra. Kimosható. A púder azonnal elfedi az ősz hajtöveket, anélkül, hogy elnehezítené a hajat. A hajtövek természetesen olvadnak bele a haj többi részébe, hiszen a púder tökéletes átmenetet biztosít. Precíz applikáció. Bárhol, bármikor, akár 30 alkalommal.

Trixi

Korcsoport: >54
2023. december 5.

Hajfestés előtti héten valamiért mindig van valami alkalom, amikor kicsit jobban számít a megjelenés, akár a munkahelyen az egyik nagyfőnök látogatása, akár hirtelen találka a régen látott osztálytárssal, vagy akár az első megbeszélés egy komoly ügyféllel. Régebben ilyenkor gyorsan bejelentkeztem a fodrászhoz elsősegélyért, de ma már ez megoldhatatlan, hetekre előre kell foglalni. Sűrűn hordom összefogva vagy feltűzve a hajam, így kevésbé látszik a ritkulása, és gondozottabb is a göndör lobonc. Sajnos ilyenkor az ősz hajtövek sokkal szembetűnőbbek. Ez a kis dobozka kincs. Habár a sötétszőke kissé sárgásabb szín, mint a hajam, de mivel többfajta szőkés árnyalat is található a hajamban, tulajdonképpen elvegyül benne. Jó lenne egy hidegebb szőkésbarna is. Az ősz tövet tompítom vele, így az ősz csilogása eltűnik a hajamban. Érdemes sminkelés előtt végezni, mert a bőrt is befogja, ezért még végig kell simítani az alapozóecsettel az arc szélét. A kis szivacska is nagyon jó, és vele nem porzik, én ütögetéssel szoktam felvinni, azután finoman szétsimogatom. Matt a végeredmény, mint egy szárazsamponnál. Nagyon sokáig elég, minimális mennyiség kell belőle, nagyon pigmentált. Nekem bevált, de egyszínű hajnál biztos sokkal fontosabb a tökéletes árnyalat eltalálása. Gyorssegélynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 5.

CeCeDrake

2023. november 9.

Kiárusításban vettem a Tescoban, 600 Ft volt darabja. Vettem egyet, kipróbáltam.
Van pár szál ősz hajszálam, akkor látszik, ha össze van fogva a hajam. Olyan szerencsétlenek csórók, hogy pont azok vannak felül ilyenkor 😂 na hát ezzel szépen be tudom színezni. Különösebben nem zavar, de ennyi pénzért kipróbáltam, festeni sose fogom a hajam. Vettem még belőle pár darabot, egy ideig ez elég lesz. Szépen befogja azt a 3 szálat, nekem tökéletesen megfelel, amit nyújt ez 600 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 9.

Pünyike

2023. szeptember 21.

Tesztelésre kaptam,köszönöm szépen. Én nem arra használtam, amire kitalálták (és nerm is minden nap), mert sötétszőkét nyertem, a hajam pedig nagyon világos szőke. Én egy-egy tincset színeztem vele - illetve a balayage technikát is kipróbáltam, nem sok sikerrel, mert nem értek hozzá, de egészen jó lett.- próbaképpen, mielőtt vagyonokat hagynék a fodrásznál és mégsem állna jól. Vannak ősz hajszálaim, nem igazán fedte őket, átütöttek, de nem volt annyira feltünő. Könnyű használni, a hajtövet ecsettel, a "csíkozást" szivaccsal oldottam meg. A fejbőrom nem viszketett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 21.

cyrrusz

Korcsoport: >54
2023. augusztus 19.

Barna árnyalatban vettem meg, de egyáltalán nem működik, nem fedi be az ősz lenövésemet, ezen kívül nem praktikus a használata sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Barbossa86

2023. március 17.

Ez a cucc jelenleg a legjobb a kapható őszfedést biztosító termékek között!
Rengeteg mindent próbáltam már és egy ideig azt hittem, hogy a Loreal magic retouch spirálos megoldásánál úgyse találok jobbat, de tévedtem.
Elkenődött, keményre száradt és mindig átcsillogtak az ősz hajszálak...szóval nagyon gyengén szerepelt..
Gondoltam adok egy esélyt ennek a szinezőnek is és milyen jól tettem!
Púderes állaga van de ennek ellenére bitang tartós, szépen fed és még alvás után is rajta van a hajtöveimen plusz természetes hatást biztosít, mint egy száraz sampon.
A hónap felfedezése, abszolút jár az 5 csillag! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 17.

Ez a cucc jelenleg a legjobb a kapható őszfedést biztosító termékek között!
Gondoltam adok egy esélyt ennek a szinezőnek is és milyen jól tettem!
A hónap felfedezése, abszolút jár az 5 csillag! :))

Lylien

2022. november 13.

Kellemes csalódás, mert alapvetően nem találkoztam hatékony termékkel ebben a kategóriában. Ez viszont egész jól teszi a dolgát.
Amit kell, azt el tudja fedni.

Kicsit macerás a felvitele, de azért 5 percnél többet nem kell rá szánni.
Az itteni vélemények alapján nem is próbálkoztam a hozzá tartozó púder szivaccsal, hanem rögtön hajfestő ecsettel vittem fel, így a legjobb.

Nagyon porlik, tehát csak fürdőszobában javaslom a műveletet, de ha már a hajon van, onnan nem potyog. Ha viszont napközben belenyúlsz a hajadba, ne lepődj meg, ha összekeni az ujjad. Este viszont a párnát nem “porozta be”.

Állagra olyan, mint egy porosabb szemhéjfesték, hajon pedig felvitel és fedés után mattít, tehát majdnem “száraz sampon”.

A piacon szerintem most ez a legjobb. A spray változatokkal ellentétben biztosan. Aki sparyt cserélne le ilyenre (pl. mint én is), tegye bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 13.

Amit kell, azt el tudja fedni.

Kicsit macerás a felvitele, de azért 5 percnél többet nem kell rá szánni.

Viktoria1990

2022. október 18.

Jó és rossz véleményeket egyaránt hallottam róla, és mivel a spray változatok nem váltak be, kuponos napokon beszereztem egyet kipróbálás képpen hátha ez jobban teljesít.
Igazából számomra csak annyi hátránya van hogy nehézkes a felvitele. Szivaccsal egyáltalán nem jó, mert az összes termék a szivacson marad, a hajra nem kerül kb.semmi...
Akinek nagyon látszik a lenövés vagy teljesen ősz szálakat kell befedni, szerintem nem takarja el teljesen, de gyors megoldásnak jó ha nincs idő hajat festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

kisanyo

2022. október 10.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!. Azóta már vettem egyet anyukámnak is :) A sötétbarna színű elég sötét, jól fed, de én nehezen tudom a hozzá adott szivaccsal használni, úgyhogy kisfejű púderecsetettel viszem fel. Nyilván nem tartós, minden nap újra fel kell vinni, de amire kitalálták, azt tényleg hozza. Hajfestés előtti héten minden nap előkerül, a csomagolása jópofa, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 10.

d.anett89

2022. szeptember 20.

Tesztelésre kaptam, köszönöm.
Nyáron abszolút nem jó,nem tartós hiszen izzad a fejünk/fejbörünk.
Mentő övnek megfelelő,nekem az ősz hajszálakat is elfedi. Viszont az applikáció amivel fel lehet vinni,nem a legjobb. Én mást használók. Viszont rettenetesen gyorsan kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

Tesztelésre kaptam, köszönöm.
Nyáron abszolút nem jó,nem tartós hiszen izzad a fejünk/fejbörünk.

Anne74

2022. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam. Köszönöm szépen a lehetőséget.
Kipróbáltam.
"Mentőovnek" jó ami néhány óra alatt lekopik.
Ősz hajszálakkal sajnos nem bír meg.
Nyáron próbáltam talán a meleg és izzadás is befolyásolja. Adok neki hidegebb időben több esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam. Köszönöm szépen a lehetőséget.
Kipróbáltam.
"Mentőovnek" jó ami néhány óra alatt lekopik.
Ősz hajszálakkal sajnos nem bír meg.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.