Schwarzkopf

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. május 6.

Kategória:   Hajfestékek

Többhasználatos ideiglenes hajtő színező festék. Száraz hajra. Kimosható. A púder azonnal elfedi az ősz hajtöveket, anélkül, hogy elnehezítené a hajat. A hajtövek természetesen olvadnak bele a haj többi részébe, hiszen a púder tökéletes átmenetet biztosít. Precíz applikáció. Bárhol, bármikor, akár 30 alkalommal.

Ár: 800ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: Bontott, Helyszín: --, fizetés: Fox, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xixi

2022. május 9.

Mindenféle verzióban próbáltam már ezeket a két festés között alkalmazható cuccokat, spray formátumút, szempillaspirálkefés megoldásút, korrektor kiszerelésűt....de ez az első amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Finoman fellapogatom a kis szivaccsal és így nem fogja meg a fejbőrt mint a spray amivel ez a problémám. Ennek még természetes hatása marad több napi újraapplikálás mellett is de azért megfelelően befogja a hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

fairynorah

2022. május 8.

Barna színben vettem (nagyon sötét, a fekete egy haszálnyival lehet sötétebb), nagyon aranyos a kompakt, tükröt nem tartalmaz, csak egy szivacsot. Sajnos az én hajamon alig takarja ki az őszhajszálakat (se az ajánlott szárazon, se nedvesen), a fújósok és a spirálos megoldások sokkal hatékonyabbak. Hogy valami jót is mondjak, a homlokomnál lévő ritkásabb részeknél befogja a bőrt, így dúsabbnak tűnik a hajam a babahajak környékén ':D Maximum erre fogom tudni használgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.