Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. október 8.

Kategória:   Hajfestékek

Fedezze fel a Palette Salon Colors-t-tartós hajfesték a Palette-től,intenzív szín-pigmentek professzionális keverékével,melynek színpigmenjei mélyen megkötnek a hajszálak belsejében. A pontos,fényes színeredményért és kíváló világosító hatásért.(szőke árnyalatok) A hajerősítő hajfénybalzsam intenzív ápolással látja el a hajszerkezetet,belülrők erősíti azt,kívülről pedig védőréteggel látja el. A kíváló minőségű,hosszantartó és egészséges kinézetű vibráló hajszínért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Limonene i Tetrasodium EDTA Toluene-2,5-Diamine Sulfate Sodium Sulfite ta Carbomer Potassium Hydroxide Linalool i Citronellol i Resorcinol Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate M-Aminophenol 4-Amino-2-Hydroxytoluene Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidoethyl Diethylamine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Polypropylene Glycol 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

kelly7dy

2016. június 30.

Világos réz szőke árnyalatot vásároltam a rézvörös hajamra és egy mélyebb, barnás-vörös színt kaptam. :( Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

medgirl

2015. március 7.

Én a középbarna árnyalatot próbáltam ki. Nagyon tetszett a végeredmény, viszont 1 hónap múlva már nyoma sem volt a színnek, pedig heti 1x, maximum 2x mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

pumukli21

2015. február 21.

9-7 es Rézszőke árnyalatot használtam, teljesen meg vagyok elégedve a végeredménnyel, csillogó, természetes színt kaptam. Tökéletesen befogta mindenhol. Olyan színű lett mint a dobozon, mindenki azt hiszi, h. természetes vörös a hajam :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

anndee

2015. január 13.

Eredetileg Syoss lávavörös hajfestéket használtam, majd az hirtelen eltűnt, így új festék után kellett néznem. Ez pedig a 9-7-es rézszőke lett :) (amúgy csak engem idegesítenek ezek a nevek? köze nincs a szőkéhez....) ez a szín teljesen ugyanaz,mint az előző festékem,imádom! :) különösen illik a hófehér bőrömhöz és a kék szememhez, az új ismerősök rendre azt hiszik, hogy természetes vörös vagyok (eredetileg sötétbarna),néha még a régiek is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 13.

CandyCurses

2014. december 5.

Már évek óta szőke vagyok, de mindig rám jön egy "hajdepi", hogy baromi rosszul áll a szín, nevetségesen nézek ki, és el akarok bújni.

Ez főleg annak köszönhető, hogy nincs két olyan visszatükröző felület, amiben ugyanolyannak látom a hajam színét. A fürdőszobában mézszínű, az autók ablaküvegén világos-hamvas, a Müller hátsó sarkában a hajfestékek mögötti tükörben sötétebb és aranyosabb.

Gondoltam egyet, hogy Gwen Stefani-s hajam lesz - tudtam, hogy úgysem, mert sötét barna az eredeti, és nem szívatom - így megvettem a 10-02-est. Azelőtt próbáltam a 10-04-et, de nem volt valami nagy változás. De a 10-02-es... most bármilyen felületen megnézem, tetszik az árnyalat. Kicsit világosabb és hamvasabb lett, de mégsem ronda. (A meleg árnyalatok állnak jól, így félve veszek ennyire fehéret.)

Nagyon tetszett a végeredmény, bár 3 dobozzal kellett elhasználnom, hogy az egészet befogja. (Hosszú és nagyon dús hajam van.) Lehet, hogy ezután kupon nélkül is ez lesz a go-to színem, meglátom, mennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

ancsirigo

2014. november 19.

Egy időben erőltettem a 6-88 Intense Red árnyalatot, mert nagyon tetszett a dobozon ez a szín és pont újítani akartam, pár évnyi szőkeség után.
Na, gondoltam, adott a helyzet, szép szőke hajra jó is lesz ez a piros.
Amikor megszárítottam a hajamat, nem hittem a szememnek!
Eszméletlen gyönyörű, élettel teli (bár természetellenes) színt kaptam, pont, mint a dobozon, ilyen sosem történt velem, kb, hogy olyan lett a hajam színe, mint ahogy az fel van tüntetve. Totál boldogság.
Aztán jött a következő hajmosás. Úgy engedte a festéket, azt hittem az egész lekopott egyszerre. Ezt betudtam annak, hogy talán bénán öblítettem ki a festés alkalmával. Nem mondom, hogy ekkor szörnyű volt a kopás mértéke, de nem volt az igazi a szín.....
Aztán még 1-2 hajmosás és szépen eltűnt a hajamból a festék....
3 csillagot kap, mert sosem volt még ilyen szép piros hajam, de csak azért 3, mert jó lett volna, ha nem csak 2 hétig ilyen szép! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Na, gondoltam, adott a helyzet, szép szőke hajra jó is lesz ez a piros.
Amikor megszárítottam a hajamat, nem hittem a szememnek!
Aztán még 1-2 hajmosás és szépen eltűnt a hajamból a festék....

UntyuliPuntyuli

2014. november 14.

Imádom! Az 5-6os árnyalatot használom (világos csokoládébarna) Úgy fog, mint a zöldfesték! :) A szine olyan, mint a dobozon. Mivel én 3 havonta festem a hajam igy a 3.hónap végére picit megkopik a színe. A legjobb hajszíneim mindig palettések voltak (szőke, vörös) próbáltam castingot is, de a palette viszi a pálmát. A hajam vékonyszálú és száraz. 5+1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

borntobe

2014. november 8.

568-as vilagos gesztenye szinem van. Vegyesek az erzeseim, most probaltam eloszor ezt a festeket, a casting creme gloss utan, abbol pont nem volt a szinem es mar nagyon kellett festenem. Szoval, a szine nagyon szep lett, pont mint a castingbol a csokolade, egy nagyon picit vilagosabb a lenoves reszen. A hajam vege kicsit sotetebb, egy tavalyi sotetbarna festes oroksege, azt is vilagositotta! Viszont par helyen kicsit soprusebb is lett a hajam vege tole, a balzsam, amit hozza adnak, nem tul jo, es keves is. Szerintem maradok nala a vilagosito hatasa miatt, csak gondoskodok pakolasrol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Twyla

2014. október 15.

Először kékesfeketét vettem, azt hamar ledobta a hajam, durván fakult. Aztán sima feketét, végül a legsötétebb barna adta meg az igazi, természetes, mély fekete eredményt. Imádom. Könnyű használni, könnyű lemosni, nagyon jó illata van, festés után a hajam egészséges, extra selymes és fényes, több hajmosás után is elég intenzív a szín. Pluszba még a töredezett hajvégeknek is jót tesz. Ára korrekt, nekem 2 megy el, hátközépig érö hajamra. Mindenképpen 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

MCMálna

2014. június 19.

A blogomon teszteltem a 11-0 Ragyogó Kristály szőke színt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 19.

A blogomon teszteltem a 11-0 Ragyogó Kristály szőke színt :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.