Schwarzkopf

Ár:   5680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Tisztítja és védi a világosított vagy ősz hajat a sárgás tónusokkal szemben. Az új Cell Protector Technológiát és aktív sziloxánpolimert tartalmazó formula sejtszinten fejti ki a hatását a haj belső szerkezetének helyreállítása érdekében, valamint lezárja a haj felszínét annak védelméért.

Profeszionális fodrásztermék.

Ár: 1990 , Eladó: timeamehes
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre fizetés esetén posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

missorsi

2021. február 26.

Legjobb hamvasító sampon!!! Nagyon látványos a változás a melírozott szőke hajamon, csodás árnyalatot ad neki. Én csak minden 3. hajmosásnál használom kb, szeretem mert nem szárít egyáltalán, nem fog össze mindent, jó az illata, szerintem nagyon jó minőségű sampon. Cosmetinon veszem, az 1l-es kiszerelés nincs 4000Ft, online nagyon olcsón ki lehet fogni. Aki eddig sok hamvasító samponnal kísérletezett, de csalódott bennük, annak szívből ajánlom legalább próbálja ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

zsannaorban

2020. december 9.

Az egyik legjobb hamvasító sampon, egyáltalán nem szárít. Nem fogta össze a kezem, arcbőröm, de gyönyörű hamvas színt hagyott a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

bibike2000

2020. április 15.

Imádom ezt a sampont, amióta szőke vagyok, csak ezt használom. Sokáig elég egy flakon, mivel elég sűrű, viszkózus sampon, nem feketés-bodzalilás-tintalilás színnel. Indigólila színű, ha töredezett a haj, akkor sem épül bele a lila árnyalat, ezért nagyon jó. Ha tovább marad a hajon, hidegszőke lesz tőle. Nagyon jó az illata is, jól habzik. Picit drága, de megfizethető. Megéri megvenni,mert nem teszi tönkre a hajat. Mindenképp újravevős. Elég heti egyszer használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Lia12

2019. szeptember 8.

Ajándékba kaptam és imádtam! Csodás az illata, gyönyörű puha és selymes lett tőle hajam és szépen megtartotta a szőke színét is :3 Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

kis.anett1992

2019. május 4.

Fodrászom ajánlotta szőkítést követően, hogy ne legyen “csibe sárga” hajam :D nos ennek a kijelentésnek abszolút eleget tesz, sőt még azon túl is :) kellemesen habzik, puhává teszi a hajam és az illatát is csípem + mivel kevés mennyiség is elegendő belőle, így nagyon sokáig kitart egy flakonnal. Innen nézve pedig az ára is kedvező! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

fochtsandy

2019. április 3.

A legjobb hamvasító sampon amit eddig használtam. Tényleg tompítja a sárga tónusokat,és nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

BoszorLany

2018. augusztus 29.

A fodrászom használta rajtam először és olyan szép gyöngyház színű szőke lett a hajam tőle, hogy egyből 1 Literes kiszerelésben vettem meg a cosmetino-n 3700ft-ért. Az a legjobb benne,hogy nem szárítja ki a hajat mert 4.5ph-jú. Csoda puha lesz tőle a hajam ahogy vissza állítja a ph értékét! ( a szebb szín hatás érdekében fent szoktam hagyni 5 percet a hajamon). Így számomra ez a legideálisabb hamvasító sampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Indaevening

2018. július 20.

Nekem ő a tökéletes sampon sárgás hatás ellen! Jól habzik, finom az illata, kellően tisztít és sokáig elég. Én hajmosáskor néhány percet fent szoktam hagyni, számomra így lesz az igazi a hatása. Olyan szép élénk tőle a hajszínem, mintha fodrász festette volna. Nem mellesleg notinon szinte mindig akciós, de több budapesti fodrászatban is meg lehet vásárolni nagyon olcsón. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

bcsillus

2018. június 1.

Ajándékba kaptam a terméket. Tényleg szuper minden szempontból, hozza a professzionális terméktől elvártakat. Csak sajnos árban is.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

csokibeka

2018. március 8.

Kiadós, tökéletesen teszi a dolgát. A szőke rész 6-8 héttel festés után is hamvas marad a használata mellett, minimálisan sem sárgul. Nem vettem észre szárító hatást, bár minden hajmosáskor használok pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-5
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hexyl Salicylate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.