Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2021. június 23.

Kategória:   Hajápolók

"Extra erős" tartást adó, nem kiöblítendő hajbalzsam - definiálja a göndör tincseket, lesmtíja az elszálló hajakat, véd a kiszáradástól és megakadályozza a haj lelapulását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nairam

2024. május 23.

Jó az állaga,nedves hajon könnyen el lehet oszlatni!!. Az illata, enyhe zöldalmàra emlékeztet, nem tolakodó,másnap már nem is érezni, de ez nem baj, mert lehet mellette parfűmöt használni, nem keveredik sok kence illata. Alapból beach wawes-re szárad a hajam, de ezzel a termékkel cuki kis könnyed fürtöcskéket tudok kihozni belőle. Talán egy kicsit szárít, de egyéb ápolók mellett ez nem gond. Teszi a dolgát, kellő mennyisèg mellett! Nem nehezítí el a hajam, nem erős az anyag. A végeredmény a haj adottságaitól is függ! Azt eltudom képzelni,hogy egy egyenes hajú,hiába keni magára, nem csinál semmit! Biztos van nála jobb termék is, de egyenlőre nem kísérletezek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

Tunde0727

2024. január 19.

Az előttem lévőkkel ellentétben, nekem bevált ez a termék. Már régóta kerestem valamit, ami szebbé teszi, kiemeli a hullámos tincseimet. És bár, amikor először megvettem, nem nagyon hittem, hogy ez lesz az igazi, végül kellemesen csalódtam. Hajmosás után, de még nedves hajon oszlatom el és iszonyat jó lesz tőle a hajam, tényleg szép hullámokat "csinál". De igen, utána kezet kell mosni... Most vettem másodszorra, mert nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 19.

nagyklau

2024. január 4.

Jó volt amíg vállam fölé ért a hajam. Most hogy kb lapockáig ér, semmire nem megyek vele. Elhasználtam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Nikcsuhka000

2022. augusztus 9.

Undorito ragacsossa teszi a hajat be se szivodik rendesen ha ingyen osztogatnak se kene tobbet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

Chrisztinka

2022. július 30.

Borzalmas. Hosszú hullámos hajam van, de sosem szárad meg szép hullámosra, inkább kócos hatású. Ezért régóta keresek jó hajformázót hullámos, göndör hajra. Hát ez is egy teljesen haszontalan cucc. Semmit sem segít a hajamon. Ragacsos, kellemetlen krém. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Ameliaa

2022. április 22.

Vastag szálú ,göndör dús hajam van. Fél hosszú.
Gondoltam kipróbálom. Hát nem kellet volna.
A hatása nálam csak annyi, hogy tiszta ragacs és száraz lett a hajam.
Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

Vastag szálú ,göndör dús hajam van. Fél hosszú.
Gondoltam kipróbálom. Hát nem kellet volna.
A hatása nálam csak annyi, hogy tiszta ragacs és száraz lett a hajam.
Nagy csalódás.

hvcs

2021. november 26.

Miközben vittem fel az összetevőket, kicsit azért elborzadtam, hogy "hű, azért ezek nem túl szépek". Mennyi szilikon és krosszpolimer! És olyan is, műanyagos érzetet kelt. Használat után kezet is kell mosni, hogy ne maradjak ragacsos.

No de definiálja, kiemeli a hullámokat? Nem különösebben. Dehát akkor mit tud? Hát fantasztikus erős tartást adni a hajnak. Nem erre vettem, de örülök neki. Ezen a ponton még nem tudnám megmondani, hogy újravenném-e, de egy kicsit azért azt gyanítom, hogy inkább igen. Nagyon szeretem, ha valami erős tartást ad a lelapulásra azért hajlamos hajamnak. Szóval nem csodaszer, nem tartja amit ígér, de tartogat azért olyan meglepetést, amit viszont nem ígér.

***
Update: Nem venném újra. Nem azért, mert nem jó, hanem mert csak rövid hajra jó (arra nagyon). A félhosszú, hosszú hajat sajnos kezelhetetlenné, fésülhetetlenné teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

***

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Methylparaben i I ta I par 0 0