Schwarzkopf

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rela6, Módosítva: 2013. október 30.

Kategória:   Hajápolók

Gyémántfény-fokozót tartalmazó Shine Booster hajfénykrém.

Charis

2015. február 12.

Nekem nagyon-nagyon bevált a festett vörös hajamra. Kb 2 percig hagyom fent, és a fodrászom is megdicsért, hogy nagyon jól megtartotta a hajam a színét.(3 havonta festetem) Nem tudom másoknak miért sötétíti be,(talán túl sokáig hagyjátok rajta, így elképzelhető hogy jobban beszívódik) az enyém inkább kicsit világosította is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 12.

love_cinderella

2015. január 16.

Hát én nem tudom ez micsoda... Miután a hajamon volt szárítás után valami hihetetlen sprőd, fénytelen, mindenfelé álló, hajfestékszagú hajat kaptam.. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Laura

2014. október 12.

mindjárt megőrülök!
világos barna hajamat hajszínkrémmel beszíneztem ugyan arra az árnyalatra (28hajmosásig tart) és kicsit sötétebb lett mint ami a dobozon van-ami normális is- majd a még nedves hajamon használtam ezt. mikor lemostam azt hittem elájulok olyan sötét lett a hajam. szinte fekete. most ez mi?!
ja és marhára nem lett a hajam jobb állapotú. sőt...rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

mindjárt megőrülök!
ja és marhára nem lett a hajam jobb állapotú. sőt...rontott a helyzeten.

The Evil Queen

2014. június 13.

Festett fekete hajon eredmény = 0
Még hagytam a felét, de csak amiatt fogom elhasználni hogy ne kelljen már kidobni úgymond a kiadott pénzt az ablakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Festett fekete hajon eredmény = 0

krita80

2014. május 15.

Nekem festett hajam van, világos barna. Kétszer vásároltam, de többet nem fogom. Puha lett a hajam, de sem a színén nem vettem észre változást, sem azon, hogy fényesebb lett volna. :(
Azért vásároltam még egy alkalommal, mert adni akartam neki még egy esélyt.... De akkor sem hozta, azt amit ígér. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

zsanee84

2014. április 15.

hát ......................ez egy nagy semmi......
és másnapra teljesen elzsírosodott a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

hát ......................ez egy nagy semmi......
és másnapra teljesen elzsírosodott a hajam

Ember Gabriella

2013. november 26.

Megtöröm a csendet! :D Végül kipróbáltam, lesz ami lesz alapon! :D Igazából semmi extra, a krém sötét színű és felvitelkor tényleg fog, szóval ne nagyon érjen olyan ruhához, amit sajnálna az ember, illetve alaposan ki kell mosni tényleg, nekem egy nagyon picit a törcsimet is befogta, mert azt hittem jól kimostam a krémet a hajamból, de nem! :) Nekem rövid hajam van, szóval a tasak 1/4-e éppen elég volt rá, így még maradt 3 további alkalomra! A hajam amúgy nagyon jó állapotba került utána, szép fénye lett és mintha egy kicsit intenzívebb lett volna a színe is (eredeti barna vagyok, nincs festve a hajam), és a tapintása is puha volt! :) Szerintem a festett hajban sem tenne kárt, max. a hajszínt tenné kicsit erősebbé! Amúgy száradás után sincs probléma vele, jól kezelhető és akkor már nem fog a színe sem, én vasaltam is, abból sem lett probléma! :) Persze minden csoda 3 napig tart (pontosabban a következő hajmosásig), szóval nem egy nagy szám, de mivel én is ajándékba kaptam egy Tafl hajlakk mellé, így nincs gondom vele! :) Szóval próbáljátok ki nyugodtan, nem lesz gond! Annak pedig örülök, hogy nem én voltam az egyedüli, aki 'értetlenül' állt efelett a krém felett, mert szerintem nem volt egyértelmű a leírás! :) Várom a ti tapasztalataitokat is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3