Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók

Egyedi gyógynövény kombinációt, édes mandula olajat, jojoba olajat, búzacsíra olajat, és avokádó olajat tartalmaz.

MsKors

2016. július 8.

Imádtam, a kedvencem volt. Nagyon tetszik, hogy nem vaskalaposak az eladók, lehet alkudozni és mindig nagyon kedvesek. Van egy lány akihez visszajárok, így már tudja, hogy miket szeretek (mindent :D) és próbálja a legnagyobb kedvezményt összerakni nekem.
Nagyon könnyen beszívódott, szerelmes voltam az illatába, nagyon bánom, hogy tudtommal már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

fritz.aniko

2014. október 10.

Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Nagyon szerettem.

Finci

2013. április 12.

Szerintem a legjobb testápoló a piacon. Nem ragad, pillanatok alatt beszívódik és selymessé válik a bőr tőle. Sajnos ezt az illatot már nem lehet kapni:( Az ára valóban húzós, de lehet alkudozni, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

krisztaster

2012. november 11.

volt ilyen is, kiwi-s is, az illatok finomak, azonban az a meglátásom, hogy túl "nagyot" nem tud. Hidratálni, hidratál, a kiwiset kicsit ragacsosnak éreztem, de tényleg csak minimálisan. Ennyi pénzért használtam már tutibb testápolót is. Nálam az a bizonyos "semleges" kategória. Jó volt kipróbálni, de nem szerelmesedtem bele:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

VeraTala

2012. október 14.

Életem egyik kedvenc testápolója :) Szerelmes vagyok a dinnye illatába, azt hiszem :) Hidratált eléggé, bár az én bőröm nem kiindulási alap, azt a kevés ápolást, amit kap, mindig meghálálja. De az ára valóban nem túl baráti :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Ewyca

2012. augusztus 23.

szerettem az illatát,és ami nagyon meglepett,hogy jól is hidratált,amit nálam tényleg kevés testápoló tudja..nem ragadtam a használata után,üde,friss érzés volt a bőrön,pozitívan csalódtam.Volt még mellé nekem is körömpolírozó,meg egy tubus körömágybőr ápoló olaj,ami szintén nagyon jó,így volt a csomag 5 e.ft,nekem a polírozón már el is használódott az összes fólia,amit szó nélkül ki is cseréltek:)
összességében elégedett voltam teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

összességében elégedett voltam teljesen.

ayeshakari

2012. április 14.

Körömpolírozó mellé volt a csomagban, egyetlenegyszer vásároltam a Seacret standon. Szerencsére velem nem voltak erőszakosak. A testápolót szívesen használtam, jó illata volt, puha volt a bőröm tőle, de az ár pofátlan, jóval olcsóbb testápolók is ugyanezt tudják. (A polírozó sem ér ennyi pénzt, hiába jó.) Az ára miatt gyenge pontszámot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1