Seacret

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niau, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók

Azonnal felszívódó hidratáló balzsam Holt-tengeri ásványokkal és természetes hidratáló összetevőkkel.

Ár: 3000Ft, mely már a foxpost árat is tartalmazza , Eladó: busa01206
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás
Seacret Ocean Mist Body Lotion + szappan
Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
kivike

2019. augusztus 11.

Magamtól nem vennék 9 ezres testápolót, beauty boxban volt. Korábban nem hallottam erről a márkáról, de az biztos, hogy a neve nagyon jó szójáték :) Az illata nekem kellemes, nem tolakodó, jól is hidratál, de nehezen szívódik be a bőrbe, így óvatosan kell adagolni. Emiatt meg az ára miatt vonok le két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mankaa

2019. július 21.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó testápoló. Az illata megosztó, én nagyon szeretem. Hidratáló hatása átlagos, ennyi pénzért tovább kellene hidratálni. Erősen túlárazott, jó testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Ziggytwig

2019. május 19.

Többekkel ellentétben én szeretem az illatát. Jó testápoló, de nem éri meg azt a pénzt, amit kérnek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

idaobi

2019. február 9.

Nekem az illata szörnyű volt az elején, túl mű. Az állaga könnyed és gyorsan beszivodik. Hidratàl de nem extra. A végére megszoktam az illatát és már inkább púderes. De az ára szörnyen túl van tolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Pyross

2019. január 15.

Gyorsan felszívódik pedig jó vastagon kenem, de ha tudom mennyibe kerül tuti véknyabban kentem volna. Nem használom sűrűn, mert az illata nagyon nem tetszik, még a "nagyis" kifejezésnél is rosszabb. Puha lesz a bőröm, hidratál, de tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Detti90

2018. december 12.

Az első használat után nagyon odavoltam érte. Finom illata volt, gyorsan beszívta a bőröm, mely utána puha és selymes volt. Majdnem írtam is róla véleményt, aztán ahogy elhasználtam a tubust, igazából rájöttem, hogy semmi extra. Ahogy mentünk bele a télbe egyre kevésbé hidratált, az illatát meg meguntam, nem volt már finom. Szerintem ez ilyen enyhe időszakban, tavasz-ősz jó használni, mert a téli hidegben nem hidratálta a bőröm kellően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

agnes29

2017. november 17.

Imádom az illatát! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik a bőrbe, és friss finom illatot hagy a bőrön.
Nagyon jó kis termék, de szerintem irreálisan drága az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon jó kis termék, de szerintem irreálisan drága az ára.

eszteram

2017. május 25.

Az illata szuper, azonnal nagyon selymes bőrt csinál, de az összetevők miatt vélhetőleg hosszútávon nem használ. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Severina

2015. december 29.

Semmi különös csak egy testapoló...
Az illata nem nagy szám, a gránátalmás szuperebb. Nem ragad, nem zsíros, de semmi extra. Ugyanúgy viszkettem tőle 5 perc múlva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Semmi különös csak egy testapoló...

krekuci

2015. december 15.

Isteni cucc, magas minőség, luxusérzet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Isteni cucc, magas minőség, luxusérzet :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.