Seacret

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niau, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók

Azonnal felszívódó hidratáló balzsam Holt-tengeri ásványokkal és természetes hidratáló összetevőkkel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CicA3s

2021. június 25.

Szintén pixiboxból volt nekem is. Annyira bejött, hogy többet átvettem pixisektől. Nagyon könnyű az állaga, gyorsan beszívja a bőröm, jól hidratál. Kedvenc, viszont eredeti áron nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Juccimo

2020. július 4.

Nekem is Pixiboxból volt, különben biztos sosem vettem volna meg - az az ár ugye csak valami tévedés? Ez egy teljesen átlagos, de kellemes állagú testápoló, bár az illata számomra zavaró, de szépen teszi a dolgát, bár a hatása rövidtávú. Aznap amikor bekenem magam, minden jó, nem húzódik a bőröm, de már rögtön a következő zuhanyozás után érzem, milyen száraz, muszáj naponta kennem magam vele. Így azért egy tubus elég hamar elfogy, és 9000 Ft-ot kb. 2-3 heti testápoló-használat nem létezik, hogy megérjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

mujerconfused

2020. április 30.

Pixiboxban volt jó régen, egy teljesen átlagos testápoló, sok parfümmel. Lehetne 3 csillag de az eredetire ára még viccnek is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

kivike

Korcsoport: >54
2019. augusztus 11.

Magamtól nem vennék 9 ezres testápolót, beauty boxban volt. Korábban nem hallottam erről a márkáról, de az biztos, hogy a neve nagyon jó szójáték :) Az illata nekem kellemes, nem tolakodó, jól is hidratál, de nehezen szívódik be a bőrbe, így óvatosan kell adagolni. Emiatt meg az ára miatt vonok le két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mankaa

2019. július 21.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó testápoló. Az illata megosztó, én nagyon szeretem. Hidratáló hatása átlagos, ennyi pénzért tovább kellene hidratálni. Erősen túlárazott, jó testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Ziggytwig

2019. május 19.

Többekkel ellentétben én szeretem az illatát. Jó testápoló, de nem éri meg azt a pénzt, amit kérnek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

idaobi

2019. február 9.

Nekem az illata szörnyű volt az elején, túl mű. Az állaga könnyed és gyorsan beszivodik. Hidratàl de nem extra. A végére megszoktam az illatát és már inkább púderes. De az ára szörnyen túl van tolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Pyross

2019. január 15.

Gyorsan felszívódik pedig jó vastagon kenem, de ha tudom mennyibe kerül tuti véknyabban kentem volna. Nem használom sűrűn, mert az illata nagyon nem tetszik, még a "nagyis" kifejezésnél is rosszabb. Puha lesz a bőröm, hidratál, de tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Detti90

2018. december 12.

Az első használat után nagyon odavoltam érte. Finom illata volt, gyorsan beszívta a bőröm, mely utána puha és selymes volt. Majdnem írtam is róla véleményt, aztán ahogy elhasználtam a tubust, igazából rájöttem, hogy semmi extra. Ahogy mentünk bele a télbe egyre kevésbé hidratált, az illatát meg meguntam, nem volt már finom. Szerintem ez ilyen enyhe időszakban, tavasz-ősz jó használni, mert a téli hidegben nem hidratálta a bőröm kellően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

agnes29

2017. november 17.

Imádom az illatát! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik a bőrbe, és friss finom illatot hagy a bőrön.
Nagyon jó kis termék, de szerintem irreálisan drága az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon jó kis termék, de szerintem irreálisan drága az ára.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.