seaNtree

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Zöldtea-kivonattal hidratálja és nyugtatja a környezeti hatásoknak kitett érzékeny bőrt.

ALettah

2020. április 2.

A fátyolmaszk megfelelően sok folyadékkal van átitatva és jól fedi az arcot, de nekem is az a gondom volt vele, hogy eleinte kellemetlenül csípett. Nem mostam le, kibírtam a negyed órát, de nem volt egy öröm. A bőröm nem lett piros vagy irritált tőle. Maga a maszk kissé nyálkás, fura állagú. Utána teltebbnek, feltöltöttnek éreztem az arcom, és a zacskóban maradt folyadékot még két estén át felhasználtam - ekkor nem okozott égető érzést.
A hatása valóban látható, de a csípős érzés miatt biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

A hatása valóban látható, de a csípős érzés miatt biztos nem venném újra.

zagnes89

2018. március 30.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nagyon kár az alkoholért és parabénért benne. Az illata is kicsit fura, viselni valahogy kellemetlen volt, kissé viszketett, irritálta a bőröm, viszont lehet csak beképzeltem mert utána nagyon szép volt a bőröm. Aztán lehet csak a maszk anyagával volt gond, mert a maradék esszenciát a tasakból még 3szor tudtam használni. Először még tartottam tőle, de semmi kárt nem okozott a bőrömön, utána már szívesen használtam mert egységes lett tőle a fejem, biztos értitek mire gondolok :)
Az összetevők és a viszketős maszk miatt -2 csillag, a hatása egyébként simán lehetne 5. Nem fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0