Sebamed

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: botyi, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített termék. Kíméletesen, de alaposan tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná, a benne található lecitinnek, hidratáló vitaminoknak és aminosavaknak köszönhetően.

• pH 5.5 értéke stabilizálja a bőr védő-savköpenyét
  • 100%-ban szappan-, lúg- és irritációmentes
  • ekcéma és dermatitis esetén különösen ajánlott
  • bőrnyugtató hatása tesztekkel igazolt

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Ki kellett próbálnom, mert ilyet nem minden nap hall az embernek asszonya....hát nem volt nagy szám...a kiszáradásra hajlamos bőröm semmivel sem került általa jobb állapotba, mint bármilyen egyéb szappan használata után....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

jolakottur

2018. június 25.

Sampon helyett használjuk a párommal együtt, és kiválóan bevált! Nem kell belőle sok (minket nem érdekel a habzás), remekül tisztít, és jó a hajunk tőle. Utazáshoz is tökéletes, kompakt, nem folyik ki. :)
Nekem korpásodásra, zsírosodásra hajlamos a hajam, de amióta áttértem erre, nem találkoztam egyik problémával sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

simbel

2018. február 11.

Nos arcra használtam ,az illata kellemesen finom volt,s sokáig is elég volt ,de a hozzáfűzött ígéretek egyikét sem váltotta be így csak 2*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

A párom ekcémás kezén nem hogy nem segített, de még rontott is. Pedig olyan nagy reményeket fűztem hozzá...
Alig habzik, nem szeretett vele fürdeni. Az illata nekem tetszik, kézmosó szappanként használjuk a továbbiakban. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

RenykeBartha

2017. augusztus 22.

Pár napja használom, nem szárít, nem irritál, nincs kellemetlen szaga, és jól tisztít, vannak ennél jóval drágább termékek amik fele ennyire sem képesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

puglover

2016. április 10.

Néhány hete használom, úgy tűnik bevált, pedig nagyon féltem a szappanoktól.
Egyáltalán nem szárít, szuperül tisztít és egyáltalán nem irritál.
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Néhány hete használom, úgy tűnik bevált, pedig nagyon féltem a szappanoktól.
Egyáltalán nem szárít, szuperül tisztít és egyáltalán nem irritál.
Ajánlom mindenkinek! :)

Tunderviragos

2016. január 27.

Évek óta használjuk a párommal és nagyon jól tisztít, egyáltalán nem irritálja a börünket. Nekem az összes terméke nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

rozuska

2013. augusztus 5.

update: nem tudom, ki hogy van vele, de ebben a gigantikus hajszárítószerű időben nem bírom az illatokat. Van egy állandó szappanom (sárga Felce), de most az is szinte idegesít, így erre tértem rá. És ez valami csodálatos. Fürdés után az extrém melegben is friss tudok maradni és érezni az illatát is, de csak pont úgy, hogy elég legyen. Nekem nagyon tetszik ez a fajta tisztaságillat, így most ez marad napi használatra. Az állaga a legérdekesebb, és a fogyása sem vészes.
2012. február 27.: Nagyjából egy hónapja csak ezzel mosom az arcomat, és rendkívül sokat segített rajta. Engem nem szárít, és nagyon "tisztának" érzem magam utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

bbalazs994

2013. január 31.

Tényleg nagyon jó szappan, csak ajánlani tudom, akinek van valami baj a bőrével! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

angie10

2012. szeptember 18.

Ez valami csodaszer (vagy az én bőröm ritka rossz:). Nekem nagyon bevált, rengeteget javult a bőröm, bár tény, hogy mitesszeresebb lett, de nekem tisztább, ápoltabb és kevésbé jönnek ki pattanások és egyéb oda nem illő dolgok az arcomra. Reggel-este használom, nekem nem szárít és nagyon tiszta utána az arcom. Szerintem valóban helyre rakja a pH-t, ami ugye elég fontos az arc savköpenyének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Színező anyag. (Zöld)