Sebamed

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: botyi, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített termék. Kíméletesen, de alaposan tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná, a benne található lecitinnek, hidratáló vitaminoknak és aminosavaknak köszönhetően.

• pH 5.5 értéke stabilizálja a bőr védő-savköpenyét
  • 100%-ban szappan-, lúg- és irritációmentes
  • ekcéma és dermatitis esetén különösen ajánlott
  • bőrnyugtató hatása tesztekkel igazolt

birdnerd

2020. július 8.

Ekcémára, allergiára hajlamos bőrre használom, nem irritálja, nem viszket, nem fáj tőle a bőröm. Bioderma tusfürdő mellett használom olyan helyekre, ahol nem szeretem a tusfürdő "csúszósságát" (hajlatok, talp, intim területek). Az illata nem tetszik - olyan, mint egy férfi borotválkozó akármi. A formája sem valami praktikus, de idővel azért alakul a használattal.
Összességében nem rossz, már a másodikat bontottam ki a minap, de lehet, hogy inkább áttérek másra, ami illatmentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Natalie

2020. január 30.

Remélem jó helyre írok. Éppen ma gondoltam rá,hogy kivágom a fenébe. Nem szárít, az illata zavar,és nem csak azért mert szerintem erős,hanem azért,hogy egyáltalán van. A legnagyobb gondom vele azonban a formája. Ilyen nagy és hajlított forma még véletlenül sincs kézre,főleg ha az ember lányának és a lány gyerekeinek kicsi a kezük. Érthetetlen egy ötlet! Nem is veszem soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

summerrain

2020. január 30.

Érzékeny bőrre ajánlják, de borzalmasan erős illata van ahhoz képest. Szerintem nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Ki kellett próbálnom, mert ilyet nem minden nap hall az embernek asszonya....hát nem volt nagy szám...a kiszáradásra hajlamos bőröm semmivel sem került általa jobb állapotba, mint bármilyen egyéb szappan használata után....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

jolakottur

2018. június 25.

Sampon helyett használjuk a párommal együtt, és kiválóan bevált! Nem kell belőle sok (minket nem érdekel a habzás), remekül tisztít, és jó a hajunk tőle. Utazáshoz is tökéletes, kompakt, nem folyik ki. :)
Nekem korpásodásra, zsírosodásra hajlamos a hajam, de amióta áttértem erre, nem találkoztam egyik problémával sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

simbel

2018. február 11.

Nos arcra használtam ,az illata kellemesen finom volt,s sokáig is elég volt ,de a hozzáfűzött ígéretek egyikét sem váltotta be így csak 2*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

A párom ekcémás kezén nem hogy nem segített, de még rontott is. Pedig olyan nagy reményeket fűztem hozzá...
Alig habzik, nem szeretett vele fürdeni. Az illata nekem tetszik, kézmosó szappanként használjuk a továbbiakban. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

RenykeBartha

2017. augusztus 22.

Pár napja használom, nem szárít, nem irritál, nincs kellemetlen szaga, és jól tisztít, vannak ennél jóval drágább termékek amik fele ennyire sem képesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

puglover

2016. április 10.

Néhány hete használom, úgy tűnik bevált, pedig nagyon féltem a szappanoktól.
Egyáltalán nem szárít, szuperül tisztít és egyáltalán nem irritál.
Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Néhány hete használom, úgy tűnik bevált, pedig nagyon féltem a szappanoktól.
Egyáltalán nem szárít, szuperül tisztít és egyáltalán nem irritál.
Ajánlom mindenkinek! :)

Tunderviragos

2016. január 27.

Évek óta használjuk a párommal és nagyon jól tisztít, egyáltalán nem irritálja a börünket. Nekem az összes terméke nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Színező anyag. (Zöld)