Secret Key

Ár:   $12   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2015. április 21.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Megnyugtatja az irritált bőrt, éjszakai használat során tisztább, hidratáltabb bőrt kapunk. Fehérítő és ránctalanító hatással bír. Gazdag, hidratáló formulája szebb bőrképet ereményez. Benzophenontól, kőolajtól, mesterséges színezékektől, phenoxyethanoltól mentes.

Wendy13

2018. szeptember 13.

Eddig a nagytesót használtam és maximálisan meg voltam elégedve. Aztán rákattantam a koreai kozmetikumokra és úgy voltam vele, hogy megnézem mit tud. Az összetevők és a vélemények alapján döntöttem. Én is rétegzek, az eszencia után és a hidratáló előtt használom. Azt kell mondanom, hogy hozza azt amit a Lauder tud, sokkal olcsóbban. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Kole

2018. január 25.

A felét már elhasználtam, így ideje értékelni. Nálam is a rétegzős rutin részét képezi, az éjszakai krém és a szemkörnyékapoló előtti lépésként. Gyönyörűen előkészíti a bőröm, már magában jól hidratál. Láthatóan hidratáltabb is a bőröm, amikor használom. Az apróbb ráncocskáim egyből fel is töltődnek.
Én két-három pipettányit oszlatok szét az arcomon és a dekoltázson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Én két-három pipettányit oszlatok szét az arcomon és a dekoltázson.

Milva07

2017. december 31.

Két hete használom, eljött az értékelés ideje.(Még senki??? Érdekes....) Rétegzős rutinom része(naná),eddig ezt használtam: MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE AMPOULE. A Secret Key széruma nekem jobban teljesít, kissé testesebb állagú, de a pipettával jól adagolható, nekem 4 csepp kell. Mivel sok terméket rétegzek, nehéz megálapítani bizonyosan, hogy melyik terméknek mi a hatása, de érzetre nagyon kellemes ez az ampulla. Én a következőket használom este: COSRX AHA 7 (3 pumpálásnyi, minden nap), MIZON snail recovery gel cream+ALVERDE aqua 24 h Hyaluron hydro cremgel+IT'S SKIN collagen nutrition serum (1-1 borsnyi, tenyérben összekeverve, bemasszírozva, naponta) SECRET KEY multi cell night repair ampoule (4 csepp, naponta), MIZON peptid ampoule cream (2 borsónyi a teljes arcra, naponta), ALVERDE Vital+ gesichts-öl (3 cseppnyi, T-vonak kivételével ). Szemkörnyékre: Ordinary Coffeine solution 5% (1-1 csepp szemenként) és végül INNISFREE THE GREEN TEA SEED EYE CREAM két bosónyi óvatosan eloszlatva.
Lehet, hogy van, akit ez a "tortúra" elborzaszt, de nekem az est fénypontja a fürdőszobában és valamit csak tud ez a rétegzős dolog, mert 50 évesen kb. két ráncom van a szemem sarkában. (nyilván genetika is, meg sok-sok folyadék, de akkor is..) Ezek a termékek megfizethetőek és a rutin miatt tényleg parányi mennyiségeket használ az ember naponta, így összességében semmivel sem drágább, mint a drogériás, nem túl szép összetevős krémek.
(A fentieken kívül hetente kétszer bőrradírt is használok. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 31.

(A fentieken kívül hetente kétszer bőrradírt is használok. )

Antioxidánsok: Arbutin, Hydrolyzed Grape Callus Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.