Sensai

Ár:   57 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   57 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, mégis könnyed krém, amely feltölti az arcbőr mély rétegeit nedvességgel, majd fokozatosan egy selymes réteget képezve ápolja bőrét, lassítva az öregedési folyamatokat.

Tarzicia

2020. január 28.

Régebben elég sokáig Sensai-t használtam, majdnem minden terméküket ismerem. Ahhoz képest, hogy milyen macerás és drága a több lépcsős rutinjuk, én látványos eredményeket évek alatt sem tapasztaltam. A Cellular Lifting krémjüket és a Peeling Powder-t szerettem, de pl. az Emulsion túl parfümös volt, a Lotion-ból még a light verziót is ragacsosnak éreztem, a Cellular Performance Extra Intensive Eye Cream pedig nagyon irritálta a szemem. A Douglasban már rutinosan elugrok a Sensai tanácsadónő elől, de biztos rajta vagyok még a VIP vásárlók listáján, mert mindig küldenek egy-egy mintát az újdonságokból. Az új Absolute Silk-ből három féle változat van, a Micro Mousse Treatment, a Fluid és a Cream, én ez utóbbiból kaptam nemrég egy kis tasakos mintát. Ez a krém változat a leggazdagabb állagú, és valószínűleg ez lenne az én száraz/vízhiányos bőrömre a megfelelő formula. Sok szépet ígér, és kíváncsi voltam a selyemre is.
Kellemes, enyhe illatú krém, és....és ez az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani. Fehér krém, vastag és fura állaga van, nem vittem fel sokat, alig tudtam eloszlatni, mégis egy érezhető réteget hagyott. Na de hol a beígért selymesség? Már bocsánat, de ragad, mint a nyavalya, és nem azért, mert lassan szívódik be, egy óra múlva is ugyanolyan tapintása volt. Ha valamit nagyon utálok az az, ha ragacsos réteget hagy egy krém. Lehet, hogy ez a réteg tartja bent a bőrben a nedvességet (?)...Gondoltam, teszek rá egy kis alapozót, vajon az alatt hogy viselkedik, de aztán inkább lemostam, nem éri meg a kísérletezést.
Ez a kis minta arra bőven elég volt, hogy megtudjam, ezt a Sensai krémet se fogom megvenni. Lehet, hogy a Fluid jobban tetszett volna, de köszönöm, részemről maradok a Sisley-nél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 28.

herakut

2019. december 24.

Szeretek új termékeket próbálgatni, de általában mindig a jól bevált Lamer krémem üt ki minden más krémet. Finom illata van nagyon, csalóka az állaga, mert kevesebb elég mint gondolnánk és ha többet viszek fel, akkor soknak érzem. Nem éreztem azonoulni a bőrömmel, ezeket általában érezni lehet, de attól függetlenül nincs gond a termékkel, csak nem fog a top krémjeim közé kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Diglycerin, PEG-75, Maltitol, Acetyl Glucosamine, Hydrolyzed Silk

Squalane eo 1 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.