Sensai

Ár:   57 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   57 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, mégis könnyed krém, amely feltölti az arcbőr mély rétegeit nedvességgel, majd fokozatosan egy selymes réteget képezve ápolja bőrét, lassítva az öregedési folyamatokat.

Kiárusítás! Sensai Absolute Silk Cream
Ár: 30 ezer/db , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(1350.-)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Plusskutya

2022. március 9.

A véleményem a Sensai Illuminative Cream - Ragyogásfokozó bőrszínkiegyenlítő anti-ageing krémre vonatkozik, ami szerintem a terméklapon szereplő krémnek az újabb kiadása lehet. Ugyanúgy Absolute Silk, csak ott az 'Illuminate' szócska is.
A Sensai és minden japán bőrápolási márkák megszállotja vagyok, de ez most egy fekete pont.
Ott kezdeném, hogy a krém a Douglastól érkezett postai ajánlott levélben egy 1 mm-es minta képében. A levélpostai borítékban a terméket méltató kísérőlevél, és maga a mintatasak egy külön celofántasakban, egy minike karton keret kíséretében. Itt elvesztem, minek egy tasakos kiszerelést egy további tasakba tenni, és vajon mi lehet a kartonkeret célja?!
Maga a krém finom illatú, sűrű, de könnyen eldolgozható. Felkenés után úgy néztem ki, mintha vizes lenne az arcom, fénylett, mintha highlighterbe fejeltem volna. Fokozatosan beszívódott, de most - felkenés után 4 órával is - érzem, hogy ott van. Nem csak hatásban, hanem tapintásban is - ez engem zavar.
Ha mintát kapok, rögtön nézem az árát -> mennyire szeressem meg a kipróbálás során. Hát ezt nagyon nem kéne, mert több, mint 72.000 Ft a 40 ml-es tégely. Ennyiért már botox kezelés is elérhető, ami saját tapasztalat alapján is látványosan és napok alatt hat, hát én inkább arra szavazok, valami normálisabb árazású krémmel kiegészítve.
Nem szívódik be megfelelően, drága is, nekem ez max. 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 9.

Nem szívódik be megfelelően, drága is, nekem ez max. 2 csillag.

Lilka

2020. november 2.

Meg ne vedd a teljes áráért, hacsak Neked nem számít mennyit koltesz....Kellemes, gazdag jol taplálo krém,de negyedáron is beszerezhetsz hasonlo állagu es tartalmu krémeket...azért nem teljesít olyan jol, hogy rászánjon az ember leánya 110 euro-t....:/ Az ára végett 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Kamea

2020. szeptember 9.

1 ml-es kicsi mintát kaptam belőle, ami csak egy alkalomra volt bőven elegendő mennyiség. Egy érezhetően tartalmas, de számomra kellemes állagú krémet kaptam. Az arcomon szépen terült és valóban egy selymes réteggel vonta be a bőrt, ami egyáltalán nem volt kellemetlen érzés, ahogyan az illata se. A hidratáltság érzete reggelre már erőtlen volt ugyan, de azért még éppen kitartott.
Itt szembesültem vele, hogy mennyibe is kerül. Tudom, nem elegáns dolog egy terméket lepontozni az ára miatt, na de azért! Szerintem, azért sokaknak volt már dolga hasonló tudású termékkel, jóval kevesebb pénzért.
Hosszú távú hatásairól tehát nem áll módomban beszámolni, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy ebben az életemben már nem is lesz. Ha azonban „A Cég ajándéka” címén kapnék egy tégellyel, biztosan szívesen használnám, mert alapjában véve kellemes első benyomást tett rám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

szeliger

2020. augusztus 24.

Mintám volt belőle, pár alkalomra elég, úgyhogy inkább csak benyomás, mintsem korrekt vélemény. A gyöngyházas fehér színű krém jó tartalmas, én estére használtam, így sminket nem is próbáltam rá. A bőrt jól feltölti, puha, ruganyos lesz a használata után. Az illat nagyon intenzív és nekem nem is annyira tetszik, a púderes tulajdonsága mellett van egy kesernyés jellege,amit inkább kihagynék. Az első öt percben jelentkezik egy fullasztó érzés, mintha lefóliázták volna az arcbőrt, nem kap levegőt, de aztán ez a kellemetlen érzés elmúlik.
Fiatalabb bőrre felesleges szerintem, negyven feletti szárazabb bőrűek termékének gondolom inkább és jól is teljesít. Az illat és az átmeneti kényelmetlen érzés miatt maradt le nálam az élmezőnyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Tarzicia

2020. január 28.

Régebben elég sokáig Sensai-t használtam, majdnem minden terméküket ismerem. Ahhoz képest, hogy milyen macerás és drága a több lépcsős rutinjuk, én látványos eredményeket évek alatt sem tapasztaltam. A Cellular Lifting krémjüket és a Peeling Powder-t szerettem, de pl. az Emulsion túl parfümös volt, a Lotion-ból még a light verziót is ragacsosnak éreztem, a Cellular Performance Extra Intensive Eye Cream pedig nagyon irritálta a szemem. A Douglasban már rutinosan elugrok a Sensai tanácsadónő elől, de biztos rajta vagyok még a VIP vásárlók listáján, mert mindig küldenek egy-egy mintát az újdonságokból. Az új Absolute Silk-ből három féle változat van, a Micro Mousse Treatment, a Fluid és a Cream, én ez utóbbiból kaptam nemrég egy kis tasakos mintát. Ez a krém változat a leggazdagabb állagú, és valószínűleg ez lenne az én száraz/vízhiányos bőrömre a megfelelő formula. Sok szépet ígér, és kíváncsi voltam a selyemre is.
Kellemes, enyhe illatú krém, és....és ez az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani. Fehér krém, vastag és fura állaga van, nem vittem fel sokat, alig tudtam eloszlatni, mégis egy érezhető réteget hagyott. Na de hol a beígért selymesség? Már bocsánat, de ragad, mint a nyavalya, és nem azért, mert lassan szívódik be, egy óra múlva is ugyanolyan tapintása volt. Ha valamit nagyon utálok az az, ha ragacsos réteget hagy egy krém. Lehet, hogy ez a réteg tartja bent a bőrben a nedvességet (?)...Gondoltam, teszek rá egy kis alapozót, vajon az alatt hogy viselkedik, de aztán inkább lemostam, nem éri meg a kísérletezést.
Ez a kis minta arra bőven elég volt, hogy megtudjam, ezt a Sensai krémet se fogom megvenni. Lehet, hogy a Fluid jobban tetszett volna, de köszönöm, részemről maradok a Sisley-nél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 28.

herakut

2019. december 24.

Szeretek új termékeket próbálgatni, de általában mindig a jól bevált Lamer krémem üt ki minden más krémet. Finom illata van nagyon, csalóka az állaga, mert kevesebb elég mint gondolnánk és ha többet viszek fel, akkor soknak érzem. Nem éreztem azonoulni a bőrömmel, ezeket általában érezni lehet, de attól függetlenül nincs gond a termékkel, csak nem fog a top krémjeim közé kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Diglycerin, PEG-75, Maltitol, Acetyl Glucosamine, Hydrolyzed Silk

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Színezék. Barnás sárga.