Sephora

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

A szempillaspirál gyönyörú, dús szempillákat varázsol egyetlen mozdulatta. Az első hét-az-egyben szempillaspirál, a termék multi-dimenziós ecsete szétválasztja a szempillákat, miközben befesti őket a tövüktől a végükig. Az okos formula Sephora's Care Complex-et tartalmat, amely számtalan szempilla-továbbfejlesztő tulajdonsággal rendelkezik:

• Dúsít
  • Véd
  • Ápol

Vivi0507

2018. március 11.

Nagyon szeretem , tartósan dús és ívelt pillákat eredményez .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Nagyon szeretem , tartósan dús és ívelt pillákat eredményez .

smink91

2016. június 9.

A legtartosabb szempillaspiral. Nagyon szeretem. könnyen lehet vele csodaszep pillakat kesziteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 9.

mariib

2016. május 9.

Közel sem olyan jó, mint a Lash Plumper testvérkéje. Hosszítani hosszít, de dúsítás terén szerintem nem egy nagy szám, többet várnék tőle. Nem is választja olyan szépen el a pillákat. Ami pedig végképp betette nálam a kaput, az a durva pandamaci effektus egy ötperces hagymapucolás után.
A Lash Plumper-t annyira imádom, sokéves kedvencem, gyakran visszatérek hozzá, így azt gondoltam, ez is tud legalább annyit, vagy inkább többet, hiszen ha jól tudom, ez egy újabb verzió és árban is kicsivel több. Sajnálom, én tényleg szerettem volna szeretni, de ez 3 pontnál többet nem érdemel. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Armosanna

2016. február 7.

Nagyon szeretem. Extra fekete, szépen ível és dúsít. Mindenképp újra veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Nagyon szeretem. Extra fekete, szépen ível és dúsít. Mindenképp újra veszem :)

kebkeb

2015. október 11.

Álmaim szempillaspirálja, szívem szerint kiutaznék csak azért, hogy ezt megvegyem. Soha azelőtt ilyennel nem találkoztam, azóta sem találtam még csak hasonlót sem. Úgy csinál drámai szempillákat, hogy nem lesz vállalhatatlanul sok a hétköznapokra. Feldobom egy rétegben és olyan, mintha egy ízléses műszempilla felragasztásával bíbelődtem volna minden reggel. Akarom, megint!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.