Sephora

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 15.

Ár:   $12
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anile

2016. február 14.

Remek spirál. Legelső használatkor sem vett fel sok festéket, szépen hosszít, ível és dúsít. Egy rétegben is látványos szempilla érhető el vele, 2-3 rétegben pedig igazán drámai a hatás, pedig nagyon rövid és ritka pilláim vannak. Nem maszatol, nem pereg, tartós, viszont könnyű lemosni. Biztosan lesz még Sephora spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

mariib

2015. június 13.

Imádatom tárgya ez a spirál! Ha Sephorában járok, mindig beszerzek egyet-kettőt belőle. Legnagyobb bánatomra a legutóbbi két helyen ahol jártam, nem volt már készleten. Annyira csalódott voltam! Bár ez is azt bizonyítja, hogy népszerű termék. Csak nehogy megszüntessék!
Soha előtte nem kérdezték tőlem, hogy műszempilla van-e rajtam, csak amikor ezt viseltem. Gyönyörűen ível, szétválaszt, dúsít. Nem kell kompromisszumot kötnöm, hogy hosszabbítás, volumen vagy tartósság, mert minden területen remekül teljesít. Majdnem olyan szerelem, mint a Lancome Doll Eyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

krémparádé

2015. június 12.

Barátnőmtől kaptam, rég megvan, mégsem száradt be, és szépen ívelt, rendezett pillákat varázsol, rakódás-és ragadásmentesen. Tuti befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Hidratálók: Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.