Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Megjelenés éve: 2012

Serge Lutens Santal Majuscule minta
Ár: 1.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

i.napcsi

2020. október 22.

Ritkán vagyok így de pont a megjelenés évében szerettem bele,hűvös volt azt hiszem már tél és valahogy jólesett a meleg szantálos de különleges illat,szinte minden nap csak ezt használtam és ekkor eljutottam az üveg háromnegyedéig amikor is hányingerem lett azóta 8 éve ott áll az a két újnyi illat és képtelen vagyok elhasználni,nagyon ritkán vagyok így4Rosszat nem mondhatok rá mert nagyon jól van megkomponálva de számomra olyan mint a szerelem jön és megy!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 22.

elvanui

2019. július 28.

Nagyon szép, árnyékos-sötét szantál, télen nagyon jó viselni puha ruhadarabokon. Ilyenkor persze csak ijesztget a polcról:), majd eljön az ideje. Egyetlen pici fennakadásom, hogy ha bőrre fújom, rajtam egyre erősödik benne a kakaó, ahogy leszárad, és sajnos nem a finom keserű holland fajta, hanem olyan kicsit mokkás-barna nádcukros kakaó. Ezért a leszáradás nem a kedvencem. De hát a Tökéletes még úgyis vár rám valahol:)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Parfuwoman

2019. május 28.

Rajtam egy az egyben Jeux de peau,amitől meg kellett válnom ,mert volt egy kellemetlen ammóniás mellékillata rajtam ,amit ebben is ugyanúgy érzek . Annyiban különböznek ,hogy a Jeux de peau tartósabb és összetettebb illat. Összességében nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

Elysia22

2019. április 4.

Először mintám volt belőle, majd Lazolkov jóvoltából lett egy fújósom is. Számomra addiktív illat, az én bőrömön egy letisztult, elegáns szantál aroma dominál. A többi összetevő mintha csak asszisztálna őhozzá, mint ehy szólistához a zenekarban. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Tarzicia

2018. október 8.

A véleményeket elnézve ez az illat valószínűleg még az átlagosnál is jobban bőrfüggő.
Rajtam eleinte határozottan dominál a mély, kissé fűszeres-savanykás rózsa, még mintha oud is előjönne, de ez biztos csak érzéki csalódás. Ahogy telnek a percek, kissé füstössé válik, és én édes kakaónak nyomát sem találom. Lassan, észrevétlenül mélyül, krémesebb és kicsit édesebb lesz, de lágyabb, vagy kerekebb nem. Egzotikus, megnyugtató, kicsit melengető is, de nem szirupos és pláne nem gourmand. Őszre-télre való.
Montale erősségű, nekem kb. annyira szintetikusnak is tűnik, de azért nem annyira tolakodó. Minden esetre még mindig simulékonyabb, mint a Guerlain Santal Royal, ami engem anno konkrétan agyonnyomott. Nem egy Amouage-szint, nem érzek rétegeket, valahogy monokróm.
Nem túl nőies, nem túl férfias, kb. fele-fele. Férfiaknak talán túl édes és nem eléggé karakteres, nőknek pedig kissé szögletes. Olyan se hús, se hal. Rajtam édes-savanyú. Jóni jó, de van-e jobb ....?
Nekem van: én a Sisley Soir d’ Orient-nél maradok, ő nekem a tökéletes, elegáns füstös rózsa kevés szantállal.
Illatgyertyának viszont imádnám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Illatgyertyának viszont imádnám!

Piri11

2018. június 27.

Sajnos én sem fogom a csillagok számát gyarapítani ennél az illatnál. Megvettem egy halom Lutens mintát (csak tudnám minek) és ez az egyik, amivel nem tudok mit kezdeni.
Szantál, kakaó, rózsa, mind olyan összetevő, amit nagyon szeretek, de itt valahogy nagyon keményre, nagyon sarkosra sikeredett minden. Olyan érzésem van, hogy minden részt kiérzek belőle (amit egyébként én egy parfümnél nem szeretek), mintha az illatrészeket valaki katonás rendben állította volna külön-külön. Ettől eléggé "férfias" lett szerintem. Csak nagyon határozott, nagyon sarkos, nagyon katonás személyen tudom ezt az illatot elképzelni.
Egyébként két kis fújásnak is kb. 40-50 cm-es szilázsa van, szóval brutál.
Nekem ez az illat nagyon nem ...

A vélemény írása után megpróbáltam lemosni. Nem lehet :( Sőt, még rosszabb lett, valami nagyon éles, nagyon karcos "illat" lett belőle. Basszus, miért ilyenkor kell este 11 órakor kínozni magam ..... :(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Egyébként két kis fújásnak is kb. 40-50 cm-es szilázsa van, szóval brutál.
Nekem ez az illat nagyon nem ...

Poldi

2016. november 15.

Sziasztok!
Serge Lutens-ék most sajnos elég diszharmonikusra vették a figurát. Számomra itt az élek, most nincsenek szépen lekerekítve, és elég szögletesre sikeredett a parfüm. Furcsa ez a szúrós -kaparós szantál is, ezzel a fűszeres rózsával. A kakaó viszont tetszik, mert szolidan, szépen adja az alját, és nem lóg ki belőle. Az összetevőkkel nincs probléma, természetesen most is nagyon jó minőségűek.
(De ez sajnos nem elég a boldogsághoz.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

Sziasztok!
(De ez sajnos nem elég a boldogsághoz.)

galagonyanya

2016. május 27.

Jaj, annyira irigyellek benneteket! Én sajnos nem tapasztaltam mesés illatfelhőt - szantálos rózsa, esetleg egy kis avas kakaóporral. Rajtam annyira csípős-kellemetlen, hogy szinte fáj. És nagyon átható illatú, minden mást elnyom. Próbálkozom még a mintával, amit kaptam, de sok reményt nem fűzök hozzá. Ez most nem az én illatom. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

balogh.andrea

2015. november 19.

Annyi csodát olvastam erről az illatról, hogy végül rendeltem egy pici mintát belőle, hogy végre ne csak képzeleti síkon illatolhassam meg, hanem a maga fizikai valójában is - még most, hogy csak rágondolok is beleborzongok az élménybe....
A munkahelyemre érkezett a csomag, és nyilván nem bírtam ki hazáig, azzzoonnnnnal kellett fújnom egy picit a bal alkaromra - és huhh.. Tömény kakaó, aztán tömény szantál, tömény Kelet, ezer és egy mese, Bahia-boltok és füstölők, titokzatos leplek és libbenő fátylak.. Egyszerűen letaglózott, elvarázsolt ez az illat. Szép lassan csendesedett; szelídült a kakaó, finomodott a szantál, de maradt a Kelet és maradtak a libbenő fátylak.. Csodálatos. A körülöttem ülők nem győztek szimatolni és kérdezni, hogy honnan jön ez a mesés illatfelhő.. :)
Annyira intenzív az illat, hogy nem tudnám minden nap viselni (és szerintem ennek a környezetem sem örülne), de élvezettel szaglászom a kis mintámat, és bizony van olyan alkalom-nap-helyzet-állapot, amikor nagyon szeretek tömény, fülledt szantál, kakaó és Kelet-illatú lenni.. Ha pedig még a libbenő fátylakat is hozzávesszük.... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

bellehercegno

2015. szeptember 6.

Kifújáskor nagyon kakaós volt,meg is ijedtem,de aztán 10 perc elteltével lecsendesedik és mesés szantálos-fűszeres csodává válik.Az én bőrömön nagyon-nagyon hasonlít az Adam Levine Adam Levine for Women parfümre.Modern és extravagáns illat,bár sokan férfi parfümnek aposztrofálták,rajtam extra nőies,így biztosan sokat számít a bőrtípus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)