Shiseido

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: borskriszta, Módosítva: 2012. február 14.

Ár:   21 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ár: 15000 Ft , Eladó: KittyMitty
Állapot: Új, kicsomagolt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten Alleenál/ Postázás előre utalás esetén
cserepeskaktusz

2019. október 8.

UPDATE: Egy hónappal később
a krém továbbra is nehezen szívódik be, fél napig fénylik tőle az arcom kiemeli a puffadást és a karikákat. Ugyanakkor, a karikák és a puffadás mintha kicsit lejebb ment volna de őszintén szólva nem tudom, hogy ez cska a képzeletem-e. ( Mindenesetre senki sem mondja h mostanában milyen kisimult vagyok, úgyhogy gyanítom ugyanolyan mint eddig.) Van egy nevetőráncom viszont ami tényleg elhalványult. Adnék-e érte megint 22 ezret? hát.... nem hiszem :S

A sok jó vélemény miatt vettem meg amit konkrétan az összes létező fórumon olvasni lehet, de kissé csalódott vagyok. Mondjuk még csak pár napja használom de úgy találom, hogy nehezen szívódik be, a nap végére ugyanolyan száraz a szemkörnyékem mint azelőtt, a dehidratált ráncocskák ott virítanak a szemem alján... Ezt egy YR is tudta hozni és negyed ennyibe kerül. A karikáimon ugyanolyan puffadtak és feketék nem éreztem a számottevő javulást itt sem...
úgyhogy drukk-drukk remélem a a hónap végére a "luxus életérzésen" kívül mást is össze tud hozni ez a kis krém, nagyon szurkolok neki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

UPDATE: Egy hónappal később

KezdoManias

2019. szeptember 1.

Nálam a csodakategória részét képezi. Sűrű, zsíros, de mégis gyorsan beszívódó krém, amit estére használok. Rengeteget símít a szemkörnyéken, igenis levesz néhány évet, még reggel is látható a hatása. Most épp egy Sisley krém után kezdtem használni - nalam ez összehasonlíthatatlanul jobban teljesíz.
Van hozzá spatula, így viszonylag higienikusan használható.
Mint minden csoda, persze ez is 3 napig tart - ha nem ezt (vagy az EL egyik szintén kedvenc szemkrémét) használom, egy idő után ott a visszarendeződés. Viszont mivel már rég nem hiszek a tündermesékben, nekem bőven elégennyi is, plusz a feltételezés, hogy azert lassitja a bőröm öregedési folyamatait.
Mindenképp csak ajánlani tudom, sokáig kitart, így akcióban beszerezve tényleg megeri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Van hozzá spatula, így viszonylag higienikusan használható.

tiamoitalia

2019. augusztus 31.

Eredetileg egy másik márka krémjét terveztem megvenni, de véletlenül belebotlottam ebbe és annyi jót olvastam róla itt és külföldi oldalakon is, hogy úgy döntöttem, ö lesz az igazi.
Már az elsö használat után sokkal feszesebb és hidratáltabb a szemkörnyék, feltölti az apró szarkalábakat. Pár évet fiatalt rajtam :D
Egyelöre 5 csillag, aztán update-elek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Egyelöre 5 csillag, aztán update-elek :)

Kellnekem

Korcsoport: >54
2017. augusztus 18.

Nappalra tényleg a világ legjobb szemránckrémje. A szemránckrémek nagy tudora vagyok, mert van gond a szemem körül, már a koromnál fogva is. Ez a kis bohó ott a tégelyben levesz rólam 10 évet. De tényleg. Igen, picit zsírosnak érezhető (épp ezért éjszakára nem is használom, mert belemászik a szemembe, ahogy forgolódom), de nappal! A ráncok eltűnnek. Egy kevéske korrektor a szem alá, felül a szemhéjfestékek... szuper. Szinte mondhatni, hogy fixálja a szemhéjporokat. Örök szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

incifinc

2017. március 5.

Szerettem használni, finom az illata, jól hidratál, ráncok maradtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Szerettem használni, finom az illata, jól hidratál, ráncok maradtak.

varnaim

2016. szeptember 5.

Sok szemránckrémet kipróbáltam már koromnál fogva, de ez a kedvencek közé tartozik. Csodát egyiktől sem várok el, azt legfeljebb egy jó plasztikai sebész oldaná meg, viszont ezt a krémet szívesen használom, nagyon szereti a bőröm, a picit zsírosabb érzet sem probléma nekem, legalább nem feszül napközben a szemkörnyékem. Kevés kell egy kenetre, így jó sokáig elegendő egy tégellyel. Elegáns kivitele pedig gyönyörködteti a szememet is, így kívülről-belülről megkapom a krém által nyújtott áldásos hatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

odra

2016. április 27.

Nekem túl zsíros ez a krém, sminkelés előtt nagyon kell figyelnem, hogy picit tegyek a szemkörnyékemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

canaille

2016. április 2.

Nagyon szeretem, rendszeresen használom és tökéletesen végzi a dolgát. Hozzátenném, hogy nem száraz a szemkörnyékem és minimálisan ráncosodik (sajnos sokat ráncolom a szemem még szemüvegben is , a tökéletes fókuszért.:) ) ami Nálam probléma az a sötét karikák, de arra szerintem az alvás a legjobb. Télen és ősszel nappalra is őt használom, nyáron nekem kicsit sok, akkor csak éjszakára teszem fel. Nagyon gazdag, de gyorsan beszívódó textúrája van és nem is kell belőle sokat használni. Ami miatt 4 csillagot adok, az az illatanyag: nincs vele különösebben problémám a szemkörnyékemen -még. Az enyhe rozáceám miatt viszont el kell gondolkodnom egy illatmentes alternatíván..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

ladybird80

2014. október 22.

Estére ideális, gazdag textúrájú krém, emiatt ősszel-télen nem is használok mást éjszakára. Jól feltölti a bőrt, hidratál, és ami nekem nagyon fontos, az extra érzékeny bőrömet nem irritálja egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Flami

2014. október 21.

Csodás ez a krém. Sokat olvasgattam utána, míg megrendeltem és tényleg hoz mindent, amit a sok lelkes használó hölgy írt. Finom, lágy textúra, hagy egy leheletnyi fényes réteget a szem alatt, amit én nagyon preferálok. Pici kell belőle, úgyhogy ez a 15 ml egészen sokáig kitart. Love, love, love, örök szerelem!

8 hónapja használom, általában naponta kétszer és most kezd elfogyni. Megvettem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.