Shiseido

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. június 13.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Élénkítés,feszesítés , lifting  és hidratálás minden bőrtípusra.Speciális hidratáló maszk ,mely a bőrbe masszírozva kiemelkedően hidtatál,újratexturál,simább,ragyogóbb bőrt biztosít minden korosztály számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditkaa70

2018. január 21.

Fáradt és ráncos bőrre egy áldás ez a feszesítő maszk. Vékonyan kentem fel mindig, majd egy 1 órát hagytam az arcomon. Az arckontúr sokkal feszesebb, és tömörebb lett. Halványodott a ráncok mélysége is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

umpalumpa

2016. november 12.

Az én anyukám, aki alig keni magát valamivel és általában ellene van az én kencemániámnak beállított ezzel a krémmel nem olyan régen. Tudta, hogy ilyesmiket nézegetek koreai vonalon, de ezek szerint az ázsiai származás maradt csak meg a fejében :) Le volt értékelve a Douglasban. A leértékelés oka elvileg a spatula hiánya és a nyomott papírdoboz. Nem árulta el mennyibe került.
Előbb megpróbáltam kinyomozni, hogy a kód az alján milyen lejárati időt takar, de nem sikerült. Utána megnéztem az összetevőit és nem voltam biztos benne, hogy magamra akarom kenni, de mégis kipróbáltam.
Hát ez finom! Nem szívódik fel rögtön, lassan megy a dolog és hagy egy kis réteget, legalább is rajtam. Érdekes szilikonos érzete és kinézete van, sokáig masszírozható, kellemes az állaga. Maszi előtt felteszek még egy kis szérumot is és azzal együtt kenegetem. Utána sokáig hagyom a képemen. Ami marad vizes kézzel letörlöm és kész. Illetve olyan, mintha nem letörölném, mert a kezem nem marad krémes, hanem a vízzel együtt beszippantja a bőröm a maradékot. Szép, feltöltött lesz a képem kinézete és egy kis kellemes bizsergést is érzek, ami feszesítő fílinget ad a kültakarómnak. Nyáron szerintem sok lesz nekem, de ebben a ronda hideg időben 2 naponta kényeztetem vele magamat. Egészen megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék