Shiseido

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sh4ayoa, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Arcszín fokozó trió

• Egy all-in-one arc kompakt
  • Három különböző árnyalatot tartalmaz különböző textúrákkal
  • Arcpirosító, formáló és kontúrkiemelő egyben
  • Ragyogó, három dimenziós megjelenést ad
  • Az árnyalatok használhatóak külön-külön vagy összekeverve is
  • Nem mitesszerképző, bőrgyógyász által tesztelt

lauran

2020. április 22.

Nem kapható már a termék, nagy szerencsével fellelhető még itt-ott. Nekem a kedvenc blushom volt: a titka egy jó ecset használatában rejlik, nekem csak a bumfordíbb ecsetekkel sikerül szépen felvinnem. A végén meg egy kisebb ecsettel teszem a sötétebb kontúrból, illetve a highlighterből. A legtermészetesebb blushom, ami 12 óra múlva is a helyén van. Néha elfordulok tőle, és annál nagyobb lelkesedéssel térek vissza. Már a végét járja a doboz, két éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 10.

4 árnyalatban volt elérhető, hosszú időn keresztül, ezek: OR1 Peach, PK1 Lychee, RD1 Apple, és az RS1 Plum. Ebben a sorrendben sorakoznak az árnyalatok is a világosabbtól a sötétebb felé haladva, találóan az egyes gyümölcsök elnevezéséhez.
A márka termékei közül az arcápolói mellett a sminkjeiért is oda vagyok, mindig van bennük valamilyen "csavar".
Ezt a triót elég régóta nézegettem, majd itt a KM-en, egy kedves eladótól meg is vásároltam és nem csalódtam benne.
Az OR1 Peach első ránézésre túlzottan narancssárgának tűnhet, de az eredmény, amit nyújt, messze nem az, hanem egy kifinomult árnyalat az arcon, ami tényleg a hamvas barackra emlékeztet. Egészséges kinézetet kölcsönöz pillanatok alatt.
Nyilván nem mindegy - és ez minden sminktermékre igaz - hogy milyen alapra helyezzük, és milyen bőrtónushoz használjuk, az eredmény ettől függően változhat.
Nem próbáltam csak önmagában, mivel az alapozás nálam tényleg alap, de a szokásos előkészületek után nekem pont azt az eredményt nyújtja, amit magamon látni szeretek. Egyáltalán nem sok, de nem is láthatatlan. Összhatásában a kifinomult szót juttatja eszembe.
Saját ecsetemmel (nem a vele csomagolttal) használom és az egyes árnyalatokat inkább mixelem, így néhány mozdulattal egyszerűen és villámgyorsan elkészülök.
@Mayoranna leírása tökéletesen bemutatja a terméket, és a javasolt használatát, de az általam leírt módon is nagyon jól működik a Peach árnyalatban.
Amit még kiemelnék, az két dolog. Egyrészt a selymes textúrák, amit ujjainkkal érezhetünk, ha végigsimítjuk az egyes komponenseket, valamint a csomagolás, amire a Shideido mindig is nagy figyelmet fordít. Tudom, hogy ez utóbbiért sokan azt mondják, hogy nem áldoznának, ez egy szubjektív elem. Nekem viszont így kompakt, kívül-belül szépséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 10.

Boriskajuliska

2018. október 18.

Az RD1 Apple árnyalatot választottam, és szerencsére mivel kifutó széria viszonylag normális áron rendeltem. A színeket egyenlőre csak külön használtam a keverés még várat magára. A felső szín a pirosító valóban hajaz az almára üde pozsgás orca a végeremény, ez az árnyalat az egyetlen amivel túlzásba lehet esni. A középső egy picit csillámos light-os bronzer, az alsó egy finom élénkítő árnyalat. Az ecset megegyezik a bronzer ecsetével ami azért praktikus mert könnyen használhatóvá teszi külün külön a színeket. Nagyon szép így lehet hogy elcsáboluk más színre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

Mayoranna

2018. január 31.

Nagyon könnyű vele dolgozni,szép-finom megjelenést biztosít, nem harsány túlsminkelt bohócosat.
Diszkréten csillog csak,ha pl rásüt a nap.
Először a járomcsontra (illetve kiemelésre a halánték stb) a sötét szín kerül,(legalsó) fölé (közvetlen mellé) a szín (barack vagy pink) és a kettőre együtt. lehelet vékonyan kerül rá
a harmadik - középső szín fátyolként. Sokan nem tudják a 3 színű pirosítók megfelelő használatát, és csalódnak.
Nagyon jó termék, jó viselni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

Diszkréten csillog csak,ha pl rásüt a nap.
Nagyon jó termék, jó viselni és nagyon tartós.

KezdoManias

2016. március 20.

Sajnos nem vagyok egy pirosító-zsonglőr, pedig nagyon igyekszem:-) Lehet, hogy számomra pont ezért tetszik.
Az RD1 kódjelű kombinációval rendelkezem, ami nekem pont pont tökéletes!
Első körben rövid videókat láttam a termékről, és mi tagadás, beleszerettem. Közrejátszik ebben a márka iránt érzett rajongásom is. Próbáltam ellesni, miként is érdemes a 3 színt külön-külön, de ugyanazon smink keretében használni, viszont ez sajnos nekem túl bonyolult ("to blush, to sculpt, to harmonize - ez így meghaladja a képességeimet). Holott az ecsete tényleg jónak tűnik a sokoldalú felhasználás szempontjából is! Pihe-puha, de stabil szálak, jó velük simizni a pofimat. Sminktermék mellé adott ecset fronton kimagasló.
A doboza egyedi, hosszúkás, benne hosszú, útközbeni igazításhoz is megfelelő tükörrel. Ahhoz viszont túlságosan féltem, hogy cipeljem magammal, így ezt a funkciót kevésbé tudom használni.
No de végre magáról az anyagról. Tényleg nem túl erős, ha a 3 árnyalatot összekeverem. Viszont épp ennek köszönhetően érzem nagyon természetesnek annak ellenére is, hogy picit csillámos. Nehéz vele bohóc-arcot csinálni. Nagyon selymes érzete van, amolyan lélek-simogató fajta. A magam részéről csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Az RD1 kódjelű kombinációval rendelkezem, ami nekem pont pont tökéletes!

despoina

2016. március 6.

Ma probáltam, 2 különböző árnyalatban is.
Az egyik egy narancsosabb-barackos színkompozíció volt a másik pedig egy jeges-pink. Nem lehet szépen felvinni az arcra, mind a két alkalommal 2 nagy festék paca maradt az arccsontomon. A barackos erősen pigmentált de olyan narancssárgás az összhatása hogy zavaró az átlagosan fehér arcbőrőmőn, a hidegebb pink pedig olyan mint ha csak egy ezüstös highlittert vittem volna fel. Egy ezüstös-jeges árnyalatú púdercsomová vált. Nekem nem jön be, nagyon sok pirosítót probáltam már az évek során, de evvel a termékkel nem tudok mit kezdeni. Nem lehet eldolgozni szépen az arcon és nagyon gyorsan kopik még úgy is hogy nem nyúltam az arcomhoz. Hasonlóan rossz tapasztalataim voltak a márka hagyományos pirosítójával is.
2* adok jó indulatúan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Ma probáltam, 2 különböző árnyalatban is.
2* adok jó indulatúan.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.