Shiseido

Ár:   1700 Ft és 3600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 g és 230 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   1700 Ft és 3600 Ft
Kiszerelés:   50 g és 230 g
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló hajmaszk, méhpempővel. Hajmosás után, törülköző száraz hajra kend fel, majd 5-10 perc múlva mosd le. Heti 1-2 alkalommal ajánlott a használata.

jirka

2016. június 11.

3 hónapja kezdtem el használni a LG ReEn Yungo The First Shampoo Treatment-et, melyet nagyon megszerettem (2in1), de valahogy szerettem volna egy kis extrát. Egy Reddit fórumon találtam rá erre a hajmaszkra, és mivel volt belőle kicsi kiszerelés (50 g/1700 Ft) ezért megrendeltem. Fehéres, opálos színű balzsam, kellemesen édeskés illattal. Én minden hajmosás után használom, vagyis heti 3x. Kicsi mennyiség elég belőle, max 10 percig hagyom fel, vagyis zuhanyzás előtt mosok hajat, felteszem ezt a maszkot, majd a zuhanyzás végén leőblítem. Már megrendeltem a nagy kiszerelést belőle (230 g), nagyon elégedett vagyok vele, hidratálja és feltölti a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glutamic Acid, Sorbitol, PCA, Trehalose, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

PCA h