Shiseido

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   10 290 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Csábító, dús, hosszabb szempillák, gyönyörű tekintet panoráma hatással. A Shiseido egyedülállóan könnyű formulát alkotott, mely dúsító hatású, továbbá speciális waxot tartalmaz, mely segít hosszantartóan megtartani a pillák ívét. Az egyedülálló mozgatható fejjel (360°-ban forgatható és 30°-os szögig hajlítható) még a legrövidebb, legnehezebben elérhető pillákat is befesthetjük. A Shiseido Full Lash M-Dimension szempillaspirál könnyű textúrája nem nehezíti el a pillákat, ugyanakkor látványosan kiemeli a tekintetet. Hatása egész nap tart.

2 színben kapható

Tvylvis

2019. március 3.

Hát, én leszek az, aki lehúzza ezt a szempillaspirált. A fő bajom vele az, hogy a kefe rengeteg festéket vesz fel, és utálom húzogatni a tubus oldalán, aztán meg figyelni, hogy a kefe lehúzott oldalát használjam. Maga a festék szép sötét, sok ügyeskedés után szép mélyfekete pillákat varázsol. Pár óra múlva viszont kifejezetten pereg nálam, szép kis pandaszemekt varázsolva. Leszedni viszont kifejezetten nehézkes, ha nem kókuszolajjal mentem neki, reggelre mindig maradt a szemem alatt belőle. Próbálkoztam vele egy ideig, nem volt a legolcsóbb, de félúton feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Peachblossom

2018. december 5.

Update: Már nem gyártják. :( DE! Megtaláltam méltó utódját, ami még talán ennél is jobb: Sensai - Lash Volumiser 38°C - ott írtam róla bővebb véleményt :)

Néhány hete használom, a legszuperebb szempillaspirál, amit valaha próbáltam, Diorról váltottam rá. A barna változata van meg, gyönyörű pillákat csinál. Valóban gélszerű az állaga, szinte csusszan a pillákon, dúsít, hosszabbít, emel, rétegezhető. Egy pinduri sem pereg le belőle és az rejtett szemhéjamra sem tapad föl, semmi pandamaci-effect. :) Nekem tetszik a megdönthető kefe rész is, bár nélküle is meglennék. Nagy az imádat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Lyne

2018. augusztus 11.

Pozitívumok: tényleg vízálló (és könnyen leszedhető, ami más vízálló spirálokról nem mondható el), nem kenődik el, nagyon tetszik a mozgatható fej és valóban dúsabbnak, hosszabbnak tűnnek a szempilláim.
Negatívum: ellentétben az előttem szólókkal, nekem sajnos rendszeresen összeragadnak a szempilláim, ami rettentően zavaró tud lenni..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

NickyFerrum

2018. június 19.

Csodálatos szempillaspirál! Könnyedén felkenhető, nem tapasztja össze a pillákat, nem hagy foltot sehol. Tartós és a kefével nagyon szépen, könnyen lehet dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

despoina

2017. december 19.

Az egyik legjobb szempillaspirál amit eddig probáltam. Nagyon könnyű a formulája, szinte gélszerű. Szépen formáz, emeli és dúsítja a szempillákat. Kisebb a kefe mérete mint amit eddig megszoktam, de nagyon jól tudok vele dolgozni. Könnyű lemosni és nem irritálta a hyper-érzékeny szemeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bentonite 0 0