Shiseido

Ár:   9290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Koncentrált puhító, mely intenzíven hidratálja a bőrt. Növeli a további krémek felszívódását és hatékonyságát.

Angera

2017. augusztus 6.

Az állaga kellemes, nem ragacsos vagy zsíros, tipikus finom "japán". Viszont én sem tudom pontosan mi "haszna".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nessy

2017. május 14.

Semmi rendkívülit nem tudok róla mondani, nem rossz, nem bánt, nem kellemetlen, pattanásaim sem lettek tőle, de nekem kb. annyit ér mint a sima víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

karaibrahimgil

2017. január 12.

30 ml-es kiszerelésben használtam az Ibuki próbacsomag két tagjával (tisztító és hidratálókrém) együtt. A három termék összhatása nagyszerű volt, a bőrömet tisztának, puhának és selymesnek éreztem tőlük. Együtt tehát 5 csillag, de külön, teljes áron nem venném meg csak a puhító koncentrátumot, mert ezt a vízszerű textúrát nem könnyű nem elpancsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Regi84

2016. december 1.

Este használom az inbuki krém alá. Igazából önmagában nem tudom mit tud, a kettő együtt bevált, bár az elején lett tőle pár pattim. Ebben az árkategóriában nem rossz, de ha még egy-két ezret ráköltünk akkor ott a hydra zen vagy a hydra nutrition, amik szerintem jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

boglarkab

2016. március 27.

Imádom, a kombinált, plusz állati érzékeny bőrömre tökéletes, előtte a Pureness tisztítót használom, majd ezt, nappalra ők ketten nagyon jól teljesítenek, csak éjszakára szoktam még valami könnyűvel hidratálni fölé. Kevés elég belőle, így szerintem jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

illesjulia

2016. március 21.

Sokáig gondolkodtam, hogy belevágok, kidobom az ezer féle különbözö arcápolási terméket, és elkezdek következetesen egy termékcsaládot használni. Körülbeül három - négy hónapja rávettem magam, és a Shiseido Ibuki mellé tettem le a voksom borsos ára ellenére. Eddig pozitívak a tapasztalataim, ez a softener nekem nagyon bejött, nem csíp, irritál vagy hasonlók :) Nem bántam meg a befektetést, mert eddig ez a legjobb termékcsalád amit használtam, és ha vki ügyesen használja akkor elég sokáig kitart - ami kissé kompenzálja a borsos árat. Ez utóbbi miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

nemeth.anita

2016. február 27.

Szerencsére tavaly valamikor volt egy olyan akció a Müllerben, hogy az Ibuki család 3 tagját meg lehetett vásárolni próbacsomagban, 30 ml-es kiszerelésben. Mivel nem szeretnék már többet drága termékeket kukába dobni vagy elajándékozni, így rögtön kaptam az alkalmon. A három terméket (Cleanser, ez és a Moisturizer) egymás után, három lépésben használtam. Először letisztítottam cleanser-rel az arcot, megtöröltem, majd finoman bepaskoltam a koncentrátumot, majd arra kentem a hidratálót. Összességében, mint szérum/koncentrátum, nem ez a legjobb termék, amit használtam bár fontos megjegyezni, hogy önmagában nem sokat használtam - talán egyszer-kétszer csak. Hozzáteszem nekem nagyon érzékeny a bőröm, így ennek a termékcsaládnak a használatától 2-3 alkalom után nagyon pattanásos és irritált lesz. Odaadtam a tesómnak, ő elég kampányszerűen használja, mert mindig elfelejti a termékek sorrendjét, de nem panaszkodott rá. Szerintem ha valaki az Ibuki vonalnak a megvásárlásán gondolkodik feltétlenül kérjen mintát a Müllerben vagy Douglasban, mert nekem 2 használat után csodálatos puha és bársonyos lett a bőröm, de amint folytattam a használatot, akkor annyira tönkrement, hogy nehezen hoztam utána helyre.
Sajnálom ezt a kellemetlen tapasztalatot, mert felcsillant a szemem a kis kiszerelések láttán, mivel ez utazáshoz is nagyon praktikus lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Ashmatiii

2016. február 19.

Nagyon kellemesnek talaltam.
A lemosoval egyutt hasznalom es igazan szuperul mukodik nalam. Viszont nekem szuksegem volt meg utana egy hidratalokrem retegre....nem ebbol a termekcsaladbol,mert az sajnos nem valt be.
Osszessegeben nagyon elegedett vagyok vele es nem zavart,hogy alkohol van benne,pedig voltak fentartasaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Nagyon kellemesnek talaltam.

Skiiin

2015. január 12.

Mint sok más Shiseido termék... ez is nagyon szuper!Tényleg szépen hidratálja a bőrt, egységesít, az illata is fantasztikus...!!!A hidratálókrém felvitele előtt használtam, csak sajnos kiderült illetve éreztem is, hogy az Alcohol Denat összetevőre érzékeny a bőröm...:(((, így már nem használom, az ára kb. 8600.-, és sokáig elég!
Tényleg mindenkinek, minden bőrtípusra ajánlom, akik nem érzékenyek az összetevők valamenyikére!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, Trehalose, Erythritol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!