Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, öregedésre, vagy borotválozás utáni irritációkra hajlamos bőrre. Könnyű, hidratáló krém, gyorsan beszívódik. Hidratálja, nyugtatja a bőrt és üdévé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NikolettSz

2017. január 11.

A párom kapta ajándékba, de ő nem használja ezért kipróbáltam. Zuhanyzás és arcgőzölés után próbáltam ki, habár kis irritációt éreztem nagyon jól hidratál és látszott a bőrömön ahogy feltöltődik. Viszont csak négy csillagot adhatok mert kis idő után csillogni, zsírosodni kezdett a bőröm tőle.Itthonra jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Ria13

2011. július 18.

:-D Ha jól tudom-vettem észre, akkor ez az első férfiaknak gyártott arckrém itt a KrémMánián:-) Nos, ezt a Férjem kapta ajándékba, de Ő nem használta, ezért lecsaptam rá. Tudom, hogy ezt speciálisan a férfiak arcbőrére tervezték-fejlesztették ki, de iigazán kiváncsivá tett, hogy az én bőrömön okoz -e bármiféle változást a használata. Vegyük úgy, hogy egy kísérlet volt a részemről és a bőrregenerálás oltárán áldoztam fel tulajdon orcámat:-D Mindenki megnyugtatásául elárulom: semmi bajom nem lett tőle, azon kívül, hogy egész jól "belejöttem" a használatába: én nappali hidratálónak neveztem ki és alapozás előtt kentem fel belőle. Nos, azért ne rohanjatok hanyatt-homlok ilyet vásárolni:-)Maradjunk a Hölgyeknek szánt és a női arcbőr igényeire szabott kencéknél:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

Antioxidánsok: Thiotaurine, Tocopherol, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Xylitol, Erythritol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.