Shiseido

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. január 2.

Ár:   $35
Lelőhely:   Müller, Douglas

Olajmentes brozosító púder

• Soft Airy könnyed porral tökéletesen egyenletes, természetes hatást ad
  • Tartós, légiesen könnyed matt végeredményt ad
  • Természetes, ragyogó napbarnított megjelenést ad

banita4

2019. április 30.

01 színben van meg ami sajnos egy kicsit sárgás a fehér bőrömön. Az ecsete tényleg elég jó de nekem sokkal jobban bevált a felvitele egy ferde ecsettel. Rajtam nem túl tartós bár csak leheletvékonyan alapozok, lehet emiatt. Csomagolása szép és masszív. Nekem egynek elmegy de nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Cusika30

2018. október 25.

Nagyon szép igényes. O2 árnyalat.Nagyon jó árban leltem rá Müllerben.Egész nap tartja színt.Nem sárgás.Egyre több termékem van ettől a márkától.Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Boriskajuliska

2018. október 18.

A 02 médium árnyalatot választottam, a Notino oldalán elég normális árom lehetet rendelni. Szép meleg árnyalat, sárga beütés és piszkos hatás nélkül. Nagyon pikmentált így az ecsete éppen csak érintve megfelelő a mennyiséget lehet felvinni, ebből ki indulva fényévig lesz elég. Az ecset nagyon jó, utazáshoz is felesleges másikat vinni tökéletesen működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

reny

2018. június 10.

Évekig éltem bronzosító nélkül,aztán a sok pozitív vélemény hatására beruháztam erre. 02 medium árnyalatot választottam,mert a 01-est picit sárgásnak találtam a teszter alapján. Nagyon könnyen meg lehet tanulni használni, az ecset szuper,amit adnak hozzá,csomagolása nagyon elegáns,egyszóval imádom! :) Egyre több smink termékem ebből a márkából van,és nem találtam még kivetni valót egyikben sem. Nem olcsók,de minden pénzt megérnek,hiszen annyival könnyebb velük a sminkelés és a végeredmény nagyon természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

lauran

2018. április 11.

Dark àrnyalatban vettem meg, a kreol bőrömhöz nagyon passzol. Porzik picit, de szèpen felvihető, rendkìvül tartós, az ecsete pedig tökéletes, formája, sűrűsège kiválóan terìti a termèket. Csupàn az ecsete miatt is megéri beruhàzni rà. Nem olcsò a termék, de veri a konkurrenciàt, mert high end vonalon nem igazàn talàlunk (jò) ecsettel rendelkező bronzosìtòt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

adri251982

2017. október 11.

Minimális alapozással gyönyörűen mutat. Az ecsete nagyon profi, gyerekjáték a használata (még nekem is, akinek ez az első bronzosítója). Szép, egyenletes, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

BonnieCat

2017. július 1.

Ezt használom mióta komolyabban sminkelem magam és még nem találtam jobbat nála, gyönyörű a világos bőrömhöz a 2-es árnyalatot vettem meg, azóta ez a 2. doboz amit használok. Mindig nézem az aktuális újdonságokat de ez annyira bevált, hogy nem cserélném le. Én bronzosító ecsettel viszem fel, valahogy nekem úgy jobban kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

skin

2017. május 28.

Évek óta ezt a bronzosítót használom. Nagyon szép végeredményt produkál ,nem kell hozzá profi sminkes tudás sem . Gyönyörűen terül az alapozón ,tartós és az ecset amit hozzá adnak tökéletes a felhordásához. Sokáig elég napi használat mellett is . Feltettem eladásra egyet ,mert szeretnék kipróbálni egy másik márkát ,de ezzel tényleg nem lehet melléfogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

bara89

2017. május 5.

Hogy egy klasszikust idézzek: "imádlakimádlakimádlaimádlak...." A legtökéletesebb bronzosító. Nem tudok belekötni. Tényleg könnyed, és áttetsző. Semmivel nem sikerült még ilyen természetes hatást elérnem. Nagyon világos bőrhöz passzol a 2-es "medium naturel" árnyalat is, sőt kicsit hidegebb tónusú, mint az 1-es szín. A csomagolása külön megér egy misét. Egyrészt praktikus, mert tükör, meg ecset, (ami a legpuhább, legszebb, legimádnivalóbb, legjobb alakú ecset bronzosításhoz) de annyira gyönyörű, hogy néha csak úgy előveszem, és nézegetem. A kis műanyag izét, ami elválasztja az ecsetet a terméktől érdemes megtartani, mert így nem megy kárba az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Igh12

2016. december 1.

Első bronzosítóm. A végeredmény meglepően szép.
pirosítót most egy ideig nem fogok használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Első bronzosítóm. A végeredmény meglepően szép.
pirosítót most egy ideig nem fogok használni. :D

Antioxidánsok: Tocopherol