Shiseido

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kiegyenlítő alapozó. Közepes fedés, enyhén matt hatás. Normál és kevert bőrtípusra. Optimálisan idomul a bőrhöz.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Végre egy alapozó, aminek olyan színe van, mint az arcbőrömnek (natural light ochre)! Tényleg közepes a fedése, nem ad zsíros érzetet, viszont a mattító Maycheer primeremmel kicsit nehéz összedolgozni. Sajnálom, hogy már nem gyártják, habár külföldről még rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

souzanna

2016. április 20.

Ez a kedvenc alapozóm idáig a Shiseido-tól. Az őszi-téli időszakban mindig hihetetlenül világos a bőröm, és idáig sosem találtam meg a megfelelő árnyalatot, mert minden alapozóm legvilágosabb árnyalata is picit sötét volt. Ehhez képes ennek az alapozónak a legvilágosabb árnyalata tökéletes!!
A fedése közepes, szépen el tudja halványítani a pirosságot, akne hegeket. Külön plusz pont, hogy gyönyörűen kezelte az aknés bőrömet, enyhén szárította is, amiért nem lehetek elég hálás.
Felkénés után látszik ugyan, hogy van rajtad alapozó, de nem feltűnő, és szépen fed.Az állaga amúgy kifejezetten könnyed, folyékony, bár talán egy picit gyorsabban kell dolgozni vele, mint a Sheer & Protect-tal. Érdemes azért előtte hidratálni a bőrt, akkor könnyebb szépen felvinni a bőrre.
Annak ellenére, hogy a 30 ml-es kiszerelés kevésnek tűnhet nekem kifejezetten sokáig kibírta, pedig az aknék miatt muszáj volt legalább két rétegben felkenni minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

dorika11

2015. november 20.

Nem használok alapozót csak BB krémet, de ennek a kis tasakos tesztere a kezembe akadt, a 140es árnyalatban. Télre színben tökéletes, de nyárra kéne a 160as. Egyszerűen tökéletes...nem tudok rá mást mondani :) alá kell hidratálni, mert különben kiemeli a száraz részeket. A fedése is nagyon jó, bár halistennek arra nincs nagy szükség. Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, igaz akkor tökéletes ha az ember bőrével nincs nagy baj. Mindenképp be fogok rá ruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

miyukotkhsh

2015. szeptember 28.

Sokáig fennmarad, kisebb hibákat két rétegben szépen fedi. Méretéhez képest sokáig elég.
Az én bőrömhöz a színe és az állaga is teljesen passzol ( I00 ). Hidratálót használok alá, így könnyebb eldolgozni is.
Púdert is szépen fel lehet rá vinni.
2x-ra vettem meg, egy másik Shiseido alapozóval vegyesen használom. és ha nem találok jobbat biztosan újra ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Púdert is szépen fel lehet rá vinni.

nyusziharcos

2015. március 4.

Mostanában 4 alapozót vásároltam ,mivel nagyon ki van száradva a bőröm....nekem a hozzá fűzött reményeimet betartotta...igaz, rögtön el kell dolgozni az arca került mennyiséget,de szép természetes hatása van ,a legvilágosabb árnyalatban is kapható és illeszkedik a bőröm szìnéhez,nem fényesedik,nem ül be a szárazabb részekbe,mondjuk negatìvuma hogy nem közepes a fedése hanem gyenge de mivel én ritkán csak a pattanásaimra használom két rétegben számomra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Zsófffiica

2013. szeptember 2.

Másfél vettem meg az első ilyen alapozómat. Kipróbáltam már sok nagy márka alapozóját, de ez a nagy kedvencem! Szerencsés típus vagyok mert a bőrömmel semmi gond nincs, így nekem tökéletesen fed, tartós, a nap végére is szépen mutat! Anyukám is ezt használja és ugyanígy meg van vele elégedve. Bátran ajánlom mindenkinek, megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

annama

2013. június 4.

A csodálatos Guerlain Parure Extreme alapozóm elfogyott, és keresnem kellett valamit helyette, mert nem kapni sehol. Erre beszélt rá a parfümériában az eladó. Nyomába sem ér az elôzônek, nem lesz tôle a bôröm olyan sugárzóan tökéletes, de azért szép ez is, könnyû felvinni, én egy nedves sminkszivaccsal szoktam. A doboza tetszik, mert könnyû, nem törik, csavaros és nem folyik ki, ha bedobom a táskámba. Ha nem ismerném a Parure Extreme-t, teljesen elégedett lennék vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

jibjab

2013. március 19.

A színe és a fedés szép volt, és imádtam a könnyű csomagolást, de folyós, ha nem elég hidratált a bőr, akkor nehéz vele dolgozni és nekem nem volt tartós. Ráadásul hamar kifénylett. A használata nem túl kellemes, a viselete az, mert könnyű és nem maszkos. Jól rétegezhető, de az ár-érték aránnyal nem voltam elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Csuszkababa

2012. július 28.

Mondjuk nekem pont a doboza tetszik, ujjlenyomat ide vagy oda. Nagyon kis helyes. :) Hát, a minősége sem rossz, sőőt, de én ennél még jobb alapozót keresek, bár eddig még nem sok sikerrel..Ha van rajtam egy két patti, azt nem fedi el rendesen..de ettől függetlenül szépen fel lehet vinni, és tartós is. Általában L'oreal true match-csal keverve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Mesi

2012. április 24.

Pár hete használom minden nap, de megmondom őszintén, nem vagyok vele teljesen kibékülve. Nagyon jó alapozónak tartom összességében, de van olyan tulajdonsága, ami nekem kevésbé tetszik. (Persze lehet, hogy másnak ez nem lesz szempont.)
Szuper, hogy van belőle világos, nekem az I00-ás kell (ez a legvilágosabb). Tényleg gyorsan kell eldolgozni és mindenképpen ecsettel. Szóval ne pöttyözzétek az arcotokra, hanem amit felvisztek, azt oszlassátok is el rögtön. :))
Nem kell belőle sok egyszerre.
Az is jó, hogy nem komedogén-képző, nem is ül meg a legkisebb pórusban sem.
Ez eddig a legtartósabb alapozóm, a rohanós munkanap meg sem kottyan neki. Matt finisű, de természetes a végeredmény. Építhető a fedése, de így már a végeredmény is kevésbé természetes.
Szerintem picit szárít, de közeleg a nyár, úgyhogy ez nem biztos, hogy hátrány.
Két dologgal nem vagyok kibékülve. Az egyik, hogy nekem túlságosan folyékony az állaga és így nekem kicsit macerásabb használni, mint egy krém állagú alapozót.
A másik pedig a fedése, ami inkább gyenge, mint közepes. A shiseido dual balancing alapozójánál mindenképp kisebb a fedése. Ez alapból nem baj, mert nincsen igazán "takargatnivalóm", csak a leírásban közepes fedést ír és ezt szerintem nem nyújtja a termék.
Még egy gyengeség: a csomagolás. Szerintem nem néz ki jól, plusz az ujjlenyomatokat is nagyon gyűjti. Illetve nem tudom, hogy mi lesz, ha a flakon (igen, műanyag, nem üveg) aljára érek, mert ha fejjel lefelé fogom tárolni, akkor amint letekerem a kupakot, a túlzottan folyékony állag miatt szét fog csöpögni. Nem praktikus sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Nem kell belőle sok egyszerre.
Az is jó, hogy nem komedogén-képző, nem is ül meg a legkisebb pórusban sem.
Szerintem picit szárít, de közeleg a nyár, úgyhogy ez nem biztos, hogy hátrány.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Metabisulfite, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Xylitol, Erythritol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.