Shiseido

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórus halványító, mattító kezelés az azonnali hatásért. A japán wasabit tartalmazó primer segít csökkenteni a látható pórusokat és hosszantartóan mattítja a bőrt.

Dorell

2020. július 1.

Eddig már több primert is kipróbáltam, de jézusom, ez mindent visz.
A bőröm nagyon olajos, és akartam egy jó primert a meleg nyári napokra ami segít nekem hogy ne zsírosodjon át az alapozóm. Kicsit féltem az ára miatt, de tulajdonképpen már feladtam hogy valaha is találok magamnak egy jó primert így belevágtam. Nem bántam meg!
Jól működött a legnagyobb melegben is (30+ fok), jól sminkelhető és a használata után nem pattogtam ki, ami nálam menetrendszerű dolog volt mindig ha primert használtam.
Még matricák is voltak a dobozkájában amit elsőre nem értettem, aztán rájöttem hogy a tubusra lehet felragasztgatni. Notinón rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Eddig már több primert is kipróbáltam, de jézusom, ez mindent visz.

Antioxidánsok: BHT, Eriobotrya Japonica Leaf Protoplasts
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Saccharide Isomerate
Peptidek: Dipeptide-15

Squalane eo 1 0