Shiseido

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli1122, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Könnyű krémes szemhéjfesték, fényes kivitelben, amely fenntartja a friss megjelenést 16 órán keresztül.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Egy gyönyörű arany szín birtokosa vagyok. Csodás az állaga, könnyű felvinni ujjal és ecsettel is. Mindenképp szeretnék több árnyalatot beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

odra

2016. április 27.

Szuper! Nagyon tartós, pigmentált, egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Szuper! Nagyon tartós, pigmentált, egész nap a helyén marad.

KezdoManias

2016. március 20.

Szerelem, szerelem, rózsaszín (PK 214), lila (RS321) és zöld ( GR619)köd. Műanyag, de így is igényes, táskába dobálós, mindent kibíró csomagolás. Csodás, selymes érzést nyújtó, enyhén csillogó, krémes csoda. Ecsettel és kézzel is könnyen felvihető. A lila végül sajna nem áll annyira jól, kicsit kisírt szem hatást csinál, ha nem vagyok elég óvatos. Ettől függetlenül mindhármat nagyon szeretem, és örülnék további árnyalatoknak is, a Shiseido mindig levesz a színeivel a lábamról. Tartósságuk közepes, késő délutánra már eléggé "beivódnak", ezért egyelőre nem lehet 5*. Azért még figyelgetem, hátha változik az állaspont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

GlamourAndStyle

2015. december 15.

Szép, szép, de nem az igazi. Ha nem ismerném a MAC Paint Pot-okat meg tudna győzni (bár lenyűgözve akkor sem lennék), de így nem ájulok el a csodálattól. Kezdeném ott, hogy nagyon csillámos, oké shimmering, tehát számítottam rá, hogy csillogni fog, de azért ez aztán rendesen fénybe vonja a szemeimet. Ez amúgy nem olyan nagy hátrány, mert nem közönséges és nem óriási csillámok vannak benne, kifejezetten szépen mutat, akár hétköznap is.
BR727-es árnyalat az enyém, szép, közepes tónusú ezüst, ami gyönyörűen kiemeli a kék szemeket. Első "húzásra" közepesen pigmentált, viszont jól építhető, könnyen eldolgozható, tehát egy sietős reggelen is fel lehet dobni gond nélkül. Kb. 5 perc alatt lehet vele látványos sminket csinálni akár alkalomra is, ha jó erős fekete szemceruzával párosítjuk. Egyébként az, hogy tartós igaz is meg nem is, valóban tartja magát (mondjuk a színe hajlamos egy icipicit megkopni), viszont a csillámok elmászkálnak. Nem vészes, de azért maradhatna a helyén.
Összességében nem rossz termék, könnyű használni, de a MAC Paint Pot-ok valamivel olcsóbbak és jobban beváltak nálam, így 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

MaCsa

2015. július 1.

Van belőle néhány darab, szerintem az egyik legjobb krémes szemhéjfesték! Nem áll össze a szemhéjon, egész nap ott marad, ahová reggel felraktam. Van olyan darabom, ami már talán 3 éve is használatban van időnként, mégsem száradt be, ami nagyon-nagyon ritka ezeknél a típusoknál!
Ha sietek, az ujjammal szoktam felvinni a mozgó szemhéjra, onnan ecsettel kicsit kiárnyékolom, és kész is a smink!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Ildie

2015. április 23.

Órarany/sárgás arany színét tudtatom magaménak (BE 204). Nem szeretem a krémes szemhéjfestékeket, szerintem csak egy olyan újítás, amiből a nők vehetnek még egy színskálát, és költhetik a pénz. Innen indultunk. Igazából azért vettem meg, mert 8 dollár vol az outletben, és mert biztosági arany, bronz szín jól jött. Láttam, hogy ezt Magyarországon valami 8000 forint körül árulják, tuti rosszat néztem, mert annyiért egy fél porpalettát adnak a Sephorában. Az ára miatt tetszik a dolog azt hozzá kell tenni. A színe, hát nem egy nagy durranás, de a 3dik rétegnél azért már elég jól látszik. Sietős reggelen nagyon jó, csak fel kell maszatolni, aztán mégegyszer és egy kis világos valami a szemzugba, szemceruza és kész. Utazásra ideális, nem kell hozzá ecset, alap, bármi, egy barna szemcerka és kész. A tartósságával nekem nincs bajom, sokkal jobb, mint sok más. Ha lesz még akcióan ezüst, akkor azt is veszek majd, de színeset nem nagyon vennék, max sötétkéket. Porral lehet vele együtt dolgozni, nem kell alá alap, de lehet tenni az extra tartósságért.
4 csillagot fogok erre adni, jó ez, sőt nagyon jó, de valahogy a huuuu uuuuu elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

krampampuli

2013. július 25.

Rendezvényekre, alkalmakra szoktam használni. Három árnyalatom van, egy bronz, egy fehér és egy kék. Egy rétegben csak enyhe fényt ad a szemhéjnak, kettőben kapom a dobozban lévő színt. A belső szemzugban folyamatos ( kb két óránkénti) újraigazítást kíván, a többi részen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

mintberry.crunch

2013. július 14.

Az elődjét imádtam, ez so-so. Így is kiemelkedik a krémes szemfestékek közül, szép színei vannak, de sajnos nem olyan tartós, mint a korábbi. Ráadásul a kedvenc színemet megszüntették, az újak pedig olyan "biztonságos választások", nincs közöttük igazán különleges. Az állaga könnyed, szépen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

ribizli1122

2013. május 13.

a fehér (WT901, Mist) változat gazdája vagyok, ez a változat vhogy kiugrik a többi közül. gyönyörű, minicsillámos, egy rétegben finom hajnali harmatszerű, 2 vagy több rétegnél már a fehér, hűvös, távolságtartó alapszín is átjön. 'rászáradós' krémfesték (a leírása szerint nem az), de ez pont jó, mert így tartós. a száradás ellenére a nedves, harmatos látványa végig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.