Shiseido

Ár:   32 000 Ft és 42 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Ár:   32 000 Ft és 42 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szérum a fiatalos megjelenésű bőrért

A bőr immunrendszerét szabályozó Langer-hans sejtekre képes hatni. Amennyiben ezek a sejtek jól működnek, a bőr láthatóan egészséges, energiával teli. Az Ultimune használata lehetővé teszi a bőrfunkciók javulását a bőr saját erejének a kihasználásával.

Ár: 20000 , Eladó: Dalmayr
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás,foxpost,személyes átvétel, postai út
Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 10ml
Ár: 4300,-Ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új, dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm v. FOX, személyes átvétel lehetséges

rata.sum

2021. augusztus 11.

Mini kiszerelést próbálgatok, az esti krémem alá. Az állaga kellemes, gondot nem okoz, de jót sem, nem fog hiányozni, amikor elfogy.
Masszív, tömény alkoholszagoit áraszt, elég riasztó...
Biztos nem fogom teljes kiszerelésben megvenni, akkor sem tenném, ha nem lenne ilyen piszokdrága. Ennél ezerszer jobb szérumok vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Masszív, tömény alkoholszagoit áraszt, elég riasztó...

BTLaura

2021. április 9.

Egy 10ml-s kiszerelés jutott hozzám egy boxból. A csomagolása stramm, az illata szuper, bár itt már kezdődnek is a gondok. Híg, könnyen terül, gyorsan beszívódik, sminkkel jól megfér, de csodát nem csinál, max egy leheletnyi extra hidratálás. Pedig ilyen árfekvésnél már illene hoznia valamit, nem pedig denat alcoholt az INCI második helyén és egy kupac illatanyagot. Jó volt egy kis luxus terméket kipróbálni, de itt is mint sok helyen a márka viszi a hátán a terméket, nem fordítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Lilka

2021. február 25.

Nagyon keveset kell belole felvinni, mert egyébként ragacsos érzetet ad, így smikelés elott, nemnagyon ajánlanám. Szépen megpuhítja a bort és selymessé teszi, gazdagon hidratálja. Viszont...nem tud tobbet olcsobb kategoriás társainál, pl. egy Vichy szérumnál ami fele annyiba kerul...a hatás ugyanaz..a csomagolása kecsegtetobb...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

bleauwsy

2020. december 18.

Nagyon híg szérum, így kifejezetten kevés is elég belőle az egész arcomra, mondhatni takarékos és sokáig elég. A kellemes, parfümös illatára nem nézek túl jó szemmel, de gondolom a luxushoz ez is hozzá tartozik. :D Pár összetevő azért nem a barátom még a listáról, meglepődve szemléltem őket. Szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, szerintem szépen hidratál is úgyhogy idáig elégedett vagyok ezzel. A hatásairól a későbbiekben...de megelőlegezem ;)

Jajjj, kiütötte a szemkörnyékemet. :O Sosem volt még ilyen gyulladt pattanásom azon a részen. Akárhányszor használtam, mindig lett egy új, úgyhogy garantáltan ez a hibás. A fájdalmas pattik ellenére használom, szépen 'feltöltötte' az arcomat, az apróbb ráncok amik beesés miatt alakultak ki, teljesen felszívódtak. Tényleg olyan mintha megpumpálta volna a bőrömet. Üde és csillogó lett tőle a bőröm, bár nem volt nehéz dolga, de a 'ránfeltöltés' komolyan látszódik. Az egyik szemem sír, a másik nevet.

Az összetevői változtak már, a parabén is kikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 18.

Az összetevői változtak már, a parabén is kikerült.

Tutuke

2020. november 13.

Kimondottan szeretem. Láthatóan üdébb az arcom tőle, kedvelem az állagát is, hígabb, kevés elég belőle és hamar beszívódik. Kicsit borsos az ára, de ha meglepi magát vele az ember, azt gondolom nem bánja meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

claudia.nyilas

2020. november 4.

Régen is próbáltam már egy kis minta mini flakonnal, akkoriban imádtam, gyönyörű bőrképet csinált, mostmár mintha nem hozná ugyanazt a hatást...viszont az illata szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

agiagi

2019. december 26.

Douglas naptárban volt termekminta belőle, így kipróbáltam. Finom illata van, könnyen beszívódik, az allaga jo, bar inkább nyáron hasznalnam, viszont ennyi pénzért nem venném meg..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

KezdoManias

2019. október 31.

Kapott ez a szérum hideget-meleget is. Híg, gyorsan beszívódó, a márka saját ajánlása szerint is másik szérumok alá javasolt. A csomagolás valami gyönyör, nehéz, színátmenetes üveg, amiben pontosan látszik, hogy mennyi anyag van még benne. A pulpa az egyik legjobb, amivel valaha is találkoztam, szinte az utolsó cseppig ki lehet sajtolni a cuccot.
Hogy milyen hosszú távú hatása lehet, sajnos nem tudom, kenek magamra mindefélét, ami otthon épp a kezembe kerül (igen, tudom, ez így semmiképp sem egy tudatos rutin...). Mindig raktam rá másik szérumot és hidratálót is, nyakamra és dekoltázsra is kentem. És közben igyekeztem hinni, hogy hosszú távon lesz hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Híg. Drága. Vizes. Ami pozitívum: rendszeres használat mellett javult valamennyit a bőrképem, bár én nem fedeztem fel varázslatot- pedig ilyen árban azért nem bántam volna valami ultra meglepetést... Kellemesen gyorsan felszívódik, lehet rá sminkelni. Inkább nappalra mint éjszakára való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

riakor

2019. március 21.

Reggel, tisztítás után, smink előtt használom, 1-2 nyomásnyit. Nagyon jól hidratálja a bőröm, hamar felszívódik, nem fényesít. Viszont minden pozitívum ellenére drágának találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol