Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szérum a fiatalos megjelenésű bőrért

A bőr immunrendszerét szabályozó Langer-hans sejtekre képes hatni. Amennyiben ezek a sejtek jól működnek, a bőr láthatóan egészséges, energiával teli. Az Ultimune használata lehetővé teszi a bőrfunkciók javulását a bőr saját erejének a kihasználásával.

Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
KezdoManias

2019. október 31.

Kapott ez a szérum hideget-meleget is. Híg, gyorsan beszívódó, a márka saját ajánlása szerint is másik szérumok alá javasolt. A csomagolás valami gyönyör, nehéz, színátmenetes üveg, amiben pontosan látszik, hogy mennyi anyag van még benne. A pulpa az egyik legjobb, amivel valaha is találkoztam, szinte az utolsó cseppig ki lehet sajtolni a cuccot.
Hogy milyen hosszú távú hatása lehet, sajnos nem tudom, kenek magamra mindefélét, ami otthon épp a kezembe kerül (igen, tudom, ez így semmiképp sem egy tudatos rutin...). Mindig raktam rá másik szérumot és hidratálót is, nyakamra és dekoltázsra is kentem. És közben igyekeztem hinni, hogy hosszú távon lesz hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Híg. Drága. Vizes. Ami pozitívum: rendszeres használat mellett javult valamennyit a bőrképem, bár én nem fedeztem fel varázslatot- pedig ilyen árban azért nem bántam volna valami ultra meglepetést... Kellemesen gyorsan felszívódik, lehet rá sminkelni. Inkább nappalra mint éjszakára való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

riakor

2019. március 21.

Reggel, tisztítás után, smink előtt használom, 1-2 nyomásnyit. Nagyon jól hidratálja a bőröm, hamar felszívódik, nem fényesít. Viszont minden pozitívum ellenére drágának találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

szeliger

2019. január 17.

Szárít, szárít, szárít. Mintám volt belőle, nem szerettem meg, sok-sok ennél jobb szérum van a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

pluto

2018. szeptember 16.

Imádom. Alapból drágálottam volna, de egy new yorki üzletben 10 ml-s kis üvegcsében adták a kedvenc krémem mellé, így kipróbáltam. Keveset használok belőle egyszerre, nagyon könnyű, vizes bázisú. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Vikcsy

2018. június 6.

Ingyen mintákat kaptam és nekem teljesen bevált. Már 2 nap után láttam az arcomon, hogy szebb, feszesebb, üdébb. Tiszta arcomra felviszem a terméket, kicsit furcsa az állaga,de már megbarátkoztam vele. Pár percet szoktam várni hogy beszívódjon (míg nem szívódik be addig ragacsos a bőr, ha azután is ragacsos/maszkszerű lesz az illető sokat vitt fel arcra).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

adri0419

2017. augusztus 18.

A pórusaimat látványosan összehúzó szuper, gyors felszívódasú szérum. Az állaga picit híg, pont ezért nagyon kevés is elég belőle. Nyárra tökéletes volt, nem ragadt, nem fénylett tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Amulett

2017. július 29.

Elhasználtam belőle egy mintát, az nem volt túl meggyőző, majd akcióban a parfümériában a hölgy azt ajánlotta, hogy a koncentrátumnak adjak még egy esélyt. Nem bántam meg. Tényleg tompította a kialakulóban lévő ráncaimat, és feltöltötte a bőrömet. Végül meggyőzött, de még mindig sokallom az árát, bár ebben a minőségben a többi márka sem kínál olcsóbb termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

kneva

2016. október 26.

Jó az állaga, az illata, kellően híg és szépen felszívódik. Nem fényesíti ki a bőrömet. 5 ml mintát kaptam vásárlás mellé. Az ára még kuponnal is sok, nem tudom, h megvenném-e. Esetleg kuponnal és csomagban együtt, nem vagyok benne biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

mate

2016. szeptember 20.

Nekem nagyon bejott ez a szerum. Pillanatok alatt beszivodik a borbe,szep,egyenletes borkepet csinal. Kivalo alap a hidratalo krem ala es az alapozonak.Nem fenyesiti ki a borom,ami nagy szo! En nem erzek alkoholszagot sem,nincs semmilyen illata v.szaga.Probaljatok ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol