Shiseido

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   15 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

24 órás intenzív hidratáló teljes sárgarépa sejtekkel, mely egész nap táplálja, kisimítja és puhítja a bőrt, megtartja legjobb formáját. A sárgarépának magas a víz- és tápanyag tartalma, ezáltal segít megőrizni bőrünk egészséges megjelenését.

új, bontatlan Shiseido Waso Clear Mega-Hydrating Cream
Ár: 3500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető Budapesten az M2 és a 4/6 teljes vonalán, vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

floracska6

2021. június 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá a jó vélemények miatt de nekem sajnos nem vált be. Alapjáraton nem szeretem a géles állagú krémeket de nyárra valami könnyedebbet kerestem és a sok jó tapasztalat meggyőzött arról, hogy ez jó lesz a vízhiányos bőrömnek.
Így még home office-ban oké, hogy a ragadós réteg két óráig ül az arcomon és nem szívódik be, ergo sminkelni is esélytelen rá de a reggeli készülődésnél ez meglehetősen idegesítő lesz úgy érzem. Azt érzem, hogy egy filmréteget képez a bőrömön és alatta nem tud lélegezni.
Emiatt akármennyire is nem tartalmaz komedogén összetevőket neki tudom be a patikat amik kijöttek rajtam.
A pozitívuma, hogy finom az illata és reggel felélínkít de én megbántam, hogy megvettem, nem hiába ez az "olcsóbb" range a márkának, ennél sokkal jobb krémjeit próbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

kisko

2021. június 8.

Nekem sajnos nem jött be annyira. Nem volt idegen ez a zselés állag a márkától, az Ibuki sleeping mask nagyon bevált, elhasználtam 2-3 üveggel anno. Viszont ez a krém csak megült az arcomon, nem javított semmit a bőröm állapotán, nagyon enyhén hidratált talán. Eleinte tetszett az állaga, de az üveg végére nagyon vártam már, hogy elfogyjon.
Számomra Clinique MS jobb választásnak bizonyul, az egy kicsit vizesebb, nem annyira szilikonos érzetű, be tud rendesen szívódni.
Ez az első termék, ami nem hat csillag nálam a Shiseido-tól, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Ez az első termék, ami nem hat csillag nálam a Shiseido-tól, sajnálom.

Andrea9191

2021. május 18.

Általában igyekszem kerülni a nagyon illatos krémeket, de épp szerettem volna egy nem túl nehéz, de nem is túl könnyű krémet, úgyhogy gondoltam megveszem és kipróbálom. Jókat olvastam róla úgyhogy gondoltam hátha, még akkor is ha az összetevő lista nem feltétlen a legjobban néz ki. Valóban érezhető illata van, úgyhogy lehet nem a legjobb nagyon érzékeny bőrre, de amúgy elég gyorsan elillan és tényleg egy kellemes illat, nekem nem okozott problémát, szem környéken sem.

Nem számítottam rá, de nekem nagyon bevált, az orromnál a kis hámló részeket pár használat után eltűntette, puha és hidratált volt az arcom ezután. Reggelre és estére is jó használni.
A másik, amit használtam az a Tarte Baba Bomb volt, ami nekem egy kicsit túl nehéz volt és e helyett kerestem valami könnyebbet, de hidratálót. A másik a Clinique moisture surge 72h pedig könnyedebb volt mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Darjeeling

2021. február 18.

Bár hidratálóként árusítják, számomra öregedés ellen is bevált, főként a nyári melegben nem kentem mást.Kedvenc márkám, s ebben a termékben sem csalódtam, hálás volt érte az arcbőröm.Csodás zselé állaga van, s gyorsan beszívódik.Clinique moisture surge nem rúg nálam labdába mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

Lena07

2021. január 1.

Számomra sajnos kevés a hidratáló hatása, bár ekcémára hajlamos bőröm van és valószínűleg ezért. Ezt leszámítva viszont teszi a dolgát, mert szépen simítja és láthatóan feltölti a bőrt! Illata nagyon egyhe és nagyon finom. Mindezek ellenére nem sikerült megbarátkoznom vele, így amint feltölthetem, szeretnék megválni tőle, mivel nagy kiszerelésben vettem meg és biztosan nem fogom elhasználni. Rosszat nem tudok mondani róla, de számomra nem lett szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Marcipán

2020. október 25.

Nagyon vízhiányos a bőröm, ezért azt gondoltam, ez a géles állag nekem biztos nem lesz jó, de tévedtem. Az egyik legjobb hidratáló, amit eddig használtam, és az ára is elfogadható. Nagyon szeretem, mert rögtön beszívja a bőröm, és nincs intenzív illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Zsazami

2020. október 5.

Évek óta keresem a számomra tökéletes hidratálót és most találtam meg. Nekem szinte minden krém pattanásokat okoz, ezért ami nem és még hatásos is, az biztos marad használatban nagyon hosszú távon. Imádom az illatát, állagát, feltölti és kisimítja a bőrömet. Nekem nyárra sem sok egyáltalán. Most télen ki fogom próbálni a Rich változatot is. Abszolút 5 csillagot érdemel tőlem, alap darab lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

claudia.nyilas

2020. június 3.

Nagyon brutál hidratáló, lehet ebben a nyári időszakban talán sok is, emiatt most csak esténként fogom használni. Elég erős illata van, ami nekem nem annyira tetszik, kicsit olcsó férfi tusfürdő szerű.. állagra elég érdekes... átlátszó, de mégis felkenve kicsit szilárdabb méz állagú. Amikor kened fel akkor is olyan érzés és ahogy nézed a tükörben még látszatra is :) annyira zsíros, fényes lesz egyből a bőr, hogy meg is ijedsz, mert olyan mintha zsírral kented volna le az arcodat. Viszont ami nagyon meglepett, hogy nappalra is bátran használható, mert ez a zsíros csillogás nem sokára el is tűnik szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Kiskutya

2020. május 21.

Illata szuper, könnyen felszívódik jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Illata szuper, könnyen felszívódik jól hidratál.

Milva07

2020. február 15.

30 ml-es kiszerelés elhasználása után írom a véleményem, 50 elmúltam, bőröm vízhiányos, száraz, de nem hámló. Pattanásaim, bőrhibáim nincsenek, leszámítva 1-2 kisebb pigmentfoltot, és nagyon halovány szem körüli nevető-ráncokat.
A krém jellegzetes Shiseido illat, imádom. Az állaga krémgél, de nem vizes, hanem olajos , ami a bőr melegével érintkezve hihetetlenül könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, nekem zavaró réteg visszamaradása nélkül. Tapinthatóan jól hidratál, selymes, puha, nem húzódó a bőröm egész nap. Reggel használom, rétegzős rutin zárásaként. ( 3 second starter-Holika, valamilyen C-vitaminos szérum, valamilyen anti-aging szérum, majd a Shiseido és végül fényvédő+ szemkrém).A smink nálam szempillaspirál és a Vichy Mineralblend alapozója amit rögtön fel tudok vinni, várakozási idő nélkül. Tehát remekül teljesít, nagyon kiadós , a 30 ml-es kiszerelé több, mint 1 hónapig bírta. Szettben vettem a szintén 30 ml-es tisztító zselével, 12,5 euróért, ami igen jó ár, így, amíg ezen az áron be tudom szerezni , biztosan újra fogom venni.
Update: a tisztító zseléje nekem sok, túl csikorgósra tisztította a bőröm, így elbúcsúzunk egymástól, de ez a krém-gél marad a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, BHT, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Erythritol, Trehalose, Betaine, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide-15

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.