Shiseido

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   15 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

24 órás intenzív hidratáló teljes sárgarépa sejtekkel, mely egész nap táplálja, kisimítja és puhítja a bőrt, megtartja legjobb formáját. A sárgarépának magas a víz- és tápanyag tartalma, ezáltal segít megőrizni bőrünk egészséges megjelenését.

Shiseido Waso Clear Mega-Hydrating Cream 5 ml-es minta
Ár: 1000 Ft / db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

claudia.nyilas

2020. június 3.

Nagyon brutál hidratáló, lehet ebben a nyári időszakban talán sok is, emiatt most csak esténként fogom használni. Elég erős illata van, ami nekem nem annyira tetszik, kicsit olcsó férfi tusfürdő szerű.. állagra elég érdekes... átlátszó, de mégis felkenve kicsit szilárdabb méz állagú. Amikor kened fel akkor is olyan érzés és ahogy nézed a tükörben még látszatra is :) annyira zsíros, fényes lesz egyből a bőr, hogy meg is ijedsz, mert olyan mintha zsírral kented volna le az arcodat. Viszont ami nagyon meglepett, hogy nappalra is bátran használható, mert ez a zsíros csillogás nem sokára el is tűnik szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Kiskutya

2020. május 21.

Illata szuper, könnyen felszívódik jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Illata szuper, könnyen felszívódik jól hidratál.

Milva07

2020. február 15.

30 ml-es kiszerelés elhasználása után írom a véleményem, 50 elmúltam, bőröm vízhiányos, száraz, de nem hámló. Pattanásaim, bőrhibáim nincsenek, leszámítva 1-2 kisebb pigmentfoltot, és nagyon halovány szem körüli nevető-ráncokat.
A krém jellegzetes Shiseido illat, imádom. Az állaga krémgél, de nem vizes, hanem olajos , ami a bőr melegével érintkezve hihetetlenül könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, nekem zavaró réteg visszamaradása nélkül. Tapinthatóan jól hidratál, selymes, puha, nem húzódó a bőröm egész nap. Reggel használom, rétegzős rutin zárásaként. ( 3 second starter-Holika, valamilyen C-vitaminos szérum, valamilyen anti-aging szérum, majd a Shiseido és végül fényvédő+ szemkrém).A smink nálam szempillaspirál és a Vichy Mineralblend alapozója amit rögtön fel tudok vinni, várakozási idő nélkül. Tehát remekül teljesít, nagyon kiadós , a 30 ml-es kiszerelé több, mint 1 hónapig bírta. Szettben vettem a szintén 30 ml-es tisztító zselével, 12,5 euróért, ami igen jó ár, így, amíg ezen az áron be tudom szerezni , biztosan újra fogom venni.
Update: a tisztító zseléje nekem sok, túl csikorgósra tisztította a bőröm, így elbúcsúzunk egymástól, de ez a krém-gél marad a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

bee1

2020. február 13.

Új kedvenc téli hidratálóm. Gyorsan beszívódik, nekem nagyon tetszik az állaga. Puha, hidratált tőle a bőröm, az orrom környéke se hámlik amióta ezt használom. Egy dolgot sajnálok, hogy elég borsos az ára, de szerencsére jó sokáig kitart.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Lina14

2019. október 4.

Én tesztert kaptam tőle. Nem anniyra nagy szám, nekem a neutrogena hydro boost krémem is tud ennyit. Nagyon kellemes egybként érzetre, puha a bőr és hidratált. De nem tudnám magamnak megvenni teljse áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

KezdoManias

2018. március 12.

2018. március 13. Nem tudom, hogy annak köszönhetően, hogy visszatértem az Estee Lauder ANR II szérumhoz (félresiklott the ordinary próbálkozások után...), vagy annak, hogy ezt is elkezdtem használni, de egyértelműen javult a bőrképem, kevesebb pati jön elő - ez így 40 felé közeledve különösen örvendetes:) Bár az összetétele nem tűnik túl szépek, egyelőre eléggé örülök neki:) Csak azért nem 5* mert aaz a pici filmréteg mintha ott maradna - persze ez lehet, a géles formula miatt van.

2018. március 4. Még csak néhány alkalommal próbáltam, nem is sikerült még egyértelmű véleményt megfogalmaznom. Első benyomások: nagyon tetszik a marketing, a csomagolás - bár tégelyes kiszerelésű, kis spatulát is mellékeltek a csomaghoz. Külön imádom a kupakot, aminek füle van:-) Áttetsző géles állagú cucc, ami pici filmes réteget hagy a bőrön (vízhiányos, ámde tág pórusú, gyulladásra hajlamos bőröm van). Alapozót viszont könnyű volt rá felvinni. Egyelőre délutáni, esti kenekedéshez használom, mivel nincs benne fényvédő. Egyelőre legyen 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Andzsella

2018. március 7.

KezdoManias: Kicsit megtévesztő a pontozás :D még vasárnap rendeltem és megláttam az értékelést rajta itt krémmánián és azt hittem valami baj van a termékkel.
Én nem kaptam hozzá spatulát, lehet mert Shiseido Waso szettben rendeltem az arclemosóval. Ujjal is könnyedén fel lehet vinni, imádom a jellegzetes Shiseido illatát, nagyon kellemes érzés, eszméletlenül jól hidratál.
15 órakkor tettem ma fel és azt vettem észre pont most, hogy a pattanásaim, hegeim igencsak visszahúzodtak. Persze ez köszönhető a Waso arclemosónak, a teafaolajnak és a La Roche-Posay Effaclar Duo+nak is, de utóbbi kettőt jó ideje használom és ennyire nem sikerült látványos eredményt elérnem velük.
Kíváncsi vagyok a luxus márkának számító The History of Whoo (a Shiseido koreai, bár méreg drága megfelelője) mintákban megrendelt krémem mit csinál az arcommal (ebből 20 ml-t rendeltem 1 ml-es mintákból - így 3400 Ft volt, egyébként csak a teljes nagy krém, ami 70 ml-es 98000 Ft-ba kerül, de ha 1 ml-es mintákból 70-et rendelsz, akkor is tizedét fizeted az eredetinek - most vagy a doboz ilyen nagyon speciális, vagy higítva van a mini). Arról eddig igen pozitívak az értékelések :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, BHT, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Erythritol, Trehalose, Betaine, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide-15

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.