Sigfrid Essence

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tufimano, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Hidratáló krémek

"A Healthy and Bright arckrém értékes összetevőit kombináltuk az aminosavak jótékony hatásaival, így egy különleges, a minden napi használatra alkalmas arcrémet kaptunk, ami segíti a sejtek megújulását, így ragyogóvá és egészségessé téve az arc bőrét!"

tufimano

2020. február 25.

Évek óta használom ezt a krémet.
Bőröm nekem nagyon száraz, foltokban rozaceás. A piros foltokat nagyon jól csökkentette, és nekem nagyon jól hidratálja is a börömet. Az illatával is meg vagyok elégedve, simán bele tudtam illeszteni a napi rutinomba. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet az arcomon, smink alá is tudom használni.
Ennek a termének az új vátozatára a HERBAL+-ra fogok most váltani, mert az teljesen természetes összetevőket tartalmaz, kiváncsi vagyok rá.
Mindenkinek tudom ajánlani ezt a krémet, én IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Évek óta használom ezt a krémet.
Mindenkinek tudom ajánlani ezt a krémet, én IMÁDOM!

Bangiii

2020. január 12.

Én már több mint 6 éve hogy használom a Sigfrid essenc Halthy and Bright arckrémét. Amikor elkezdtem használni ezt az arckrémet még más fajta csomágolásban voltak megvásárolhatóak. Nagyon örültem az arculatváltásnál,hogy a termékek minőségén nem változtattak, hogy a külső megújulást nem a minőség romlásnak köszönhetjük...

Az illata számomra igen kellemes citrusos illat és a gyógynövényesség illatának érzete csak megerősít abban, hogy ez a termék a lehető legjobb választás az arcomnak.Nekem a bőröm egészsége a fontos és nem az hogy gyümölcsös vagy virág illatú legyen a krémem. Amióta használom elmúltak a pattanásaim és a zsíros bőrömet is tudta kontrollálni. Aminosavakban gazdag krém ami a sejtanyagcserefolyamatban játszik szerepet. És ami még külön pozitívum hogy rögtön beszívódik és nem marad filmréteg az arcomon mint más termékek után.

Nővéremnek különösen érzékeny a bőre Ekcémás és az ő arcbőre is szereti ezt a krémet.

Szerintem ez egy csodaszer úgy hogy ne tántorítsanak el senkit sem a negatív kommentek :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Ayase

2020. január 6.

Instagramon futottam bele a márkába és mivel tetszett a filozófiájuk, gondoltam kipróbálom egy terméküket. Kezdjük ott, hogy a megrendelésem nem érkezett meg, írtam nekik, amire nem válaszoltak. Telefonon elértem őket és végül kedvesen meg is oldották a helyzetet, bár bennem már itt erős volt a kétely a professzionalitásukat illetően.

A termék csomagolása rendben, tetszik és praktikus is. Az illata számomra már az elviselhetetlen kategória, nagyon gyógynövényes. Ez még rendben lenne, de egyszerűen nem tudtam kellően kevés mennyiséget kinyerni. Ez nem a csomagolás hibája, sokkal inkább a termék állagáé, ami hihetetlenül tomör. Egy pumpálással kb az egész testemet be tudtam volna kenni. Percekig maszíroztam az arcomat, h egy fél borsónyit el tudjak oszlatni. Nem hidratált, csak zsíros rétegként ült a bőrömön.

Néhány nap után feladtam szélmalomharcot, azóta a lábamra használom, bár oda sem szívesen, mert egyszerűen nem akar beszívódni és kenegethetem naphosszat.

Nem szeretnék mással próbálkozni a márkától, pedig az össszetevőik szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Nem szeretnék mással próbálkozni a márkától, pedig az össszetevőik szépek.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sulfur

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.