Sisley

Ár:   63 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. május 4.

Ár:   63 700 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Növényi kivonatokat tartalmazó bőrfeszesítő arcápoló, azonnali és hosszú távú hatással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tarzicia

2022. május 3.

Eddig a Guerlain L'Or primerét használtam, télen különösen szerettem, mert nagyon jól hidratál, és egész nap tart a hatása. Ez a Sisley Double Tenseur teljesen mást tud. Ez egy feszesítő szérum és primer egyben.
Helyes kis pumpás flakon, ez a fajta kiszerelés nálam már eleve plusz pont. Egy pumpányi mennyiség elég egy alkalommal. Ujjbeggyel pöttyözöm fel az arcomra, és tapogató mozdulatokkal oszlatom el. Nem kenegetem, nem szeretném, ha az alatta lévő hidratáló krémet elmozdítaná, vagy keveredne vele.
A formula zselés, frissít, tonizál és hidratál. Először kicsit ragad, amit én krémeknél kifejezetten utálok, ennél nem zavar, mert tudom, hogy oka van, és az alapozót is könnyen el tudom rajta oszlatni.
Állítólag egy 3D-s feszesítő hálót hoz létre a bőr felszínén. (Nem hiszem, hogy ez csak a PVP-nek köszönhető.) Érezni is, hogy valami történik, érdekes érzés, de nem kellemetlen. Nem olyan, mint amikor pl. egy habzó arctisztító miatt kiszárad, feszül, húzódik az ember arcbőre. Ez inkább olyan frissítő, bizsergető érzés. Elevenebbnek érzem tőle az arcbőröm, de a tükörben is azt látom, hogy mintha egy fokkal kevésbé tűnnék fáradtnak, nyúzottnak. A friss, citrusos illata is rásegít erre. Persze faceliftinget nem tud, szép is lenne, és egy kiadós alvást se tud helyettesíteni, de valamit javít a helyzeten. Azon meg mindig van mit.
Mindegyik alapozóm kicsit szebben mutat fölötte, és mindegyik tartósabb is lesz. A legjobban a krémes Chanel Sublimage Le Teint-hez szeretem, teljesen másképp viselkedik, ha ez van alatta, nem lesz olyan "labilis", jobban köt a bőrömhöz.
Az azonnali mellett hosszú távú, anti-aging hatása is van, de nálam már egy jó ideje minden anti-aging, ezért ez így külön nem tűnt fel. Az biztos, hogy ártani nem árt, ha még ilyet is tud. Az összetevői amúgy is szépek, részemről maximális csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 3.

szeliger

2016. szeptember 23.

Nagyjából egy éve kergettem magam az őrületbe az EL New Dimension szérumával, úgyhogy ideje volt megint szembesülni azzal, hogy csodák nincsenek. A csábulás oka egy elég jelentős kedvezményt nyújtó kupon volt, a krémmánia győzedelmeskedett a józan ész felett.
Praktikus a csomagolás, az adagolófej nagyon pontosan működtethető, szinte láthatatlan résen át nyomható ki az áttetsző géles állagú arcápoló. Kellemes, citrusos, gyógynövényes illatú, én szeretem, de azért megjegyzem, hogy az illat elég intenzív. Láthatóan van egy kis azonnali feszesítő hatása is, ezt azonban sok más szilikonos kence még jobb hatékonysággal is tudja. Többnyire jól lehet rá sminkelni, de volt olyan hidratáló krém (igaz, hogy nem Sisley), amivel kukacosodott. Két hete használom, a bőrömet ennyi idő alatt nem látom feszesebbnek, ugyan vérmes reményeim nem voltak a tavalyi kudarc után. Összességében nem rossz, nem rossz, de a hűha látványos hatást sem produkálta a bőrömön.

Időközben azt súgta itt nekem megjegyzésben Csaktom, hogy a feszesítő hatásért nem a szilikon, hanem a PVP felelős. Gyorsan meg is néztem, hogy az ezelőtt használt Chanel Hydra Beauty Flash balzsamban van-e ilyen PVP, mert én úgy találtam, hogy annak használata után a bőröm szebben kitöltött lett, feszesebbnek tűnt és még sminkelni is jobban lehetett rá. Nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharide Hydrolysate, Biosaccharide Gum-1, Dimethiconol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!