Sisley

Ár:   24 790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 10.

Ár:   24 790 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hajápolók

Könnyed, légies hajápoló gyógynövénykivonattal, amely a haj textúráját javítja és volument ad neki.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tarzicia

2021. augusztus 5.

Nem vagyok elájulva a Sisley Hair Rituel sorozatának a külsejétől, ez a kontrasztos fekete-fehér-sárga-kék színvilág, ezekkel a katonás, egyenes vonalakkal, hát...láttam már szebbet. Teljesen mást sugall, mint a Sisley krémjeinek és sminktermékeinek külseje, de gondolom, itt direkt ez volt a cél. A Hair Rituel sorozat viszont ugyanolyan magas színvonalú, mint a többi Sisley termék, azok legalábbis, amiket én ismerek. Nekem ez a volumennövelő spray is bevált.
Az illata mennyei, parfümként elfogadnám, szerintem ez a legfinomabb az összes közül.
Tudásában a jelenlegi kedvencemet, a L'oreal Professionnel Techni Art Volume Lift 3 hajhabot persze nem éri utol, de ezt sejtettem, és nem is vártam el tőle. Azt a fodrásszalonos végeredményért, ezt az ápoló hatásáért szeretem. A L'oreal eleinte ragadósabb, a nedves hajszálak össze tudnak tapadni, nehezebb és lassabb vele a hajszárítás, kell hozzá egy kis gyakorlat, ellenben nagyobb, puffosabb volument ad. A Sisley-vel nagyon könnyű a hajszárítás, teljesen mindegy, hogy nedves hajra fújom, vagy kicsit szárazabbra, sose ragad, a hajam könnyen kifésülhető, formázható. Természetesebb tartást ad, viszont sokkal szebb, egészségesebb, fényesebb a végeredmény. Akkor használom, ha nem törekszem tökéletes, belőtt frizurára, csak gyorsan megmosom, utána talán még copfba is kötöm, a lényeg, hogy jól nézzen ki, és legyen egy kis tartása.
Nem egy must have termék, de én most nyáron nagyon megszerettem. Az ára az egekben van, de ha kiürül a flakon, és szembejön velem egy akciós napon, biztos vagyok benne, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.