Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: graceintrouble, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Sisley hosszantartó hidratáló rúzs.

Berill23

2017. február 3.

Tartósnak talán mondanám,bár kopik rendesen itt ott,és ki kell igazítani,de nekem sem hidratál.tőlem 4*-ot kap

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

scorpionqueen

2016. január 4.

Ha olyan rúzst veszek, amit végül nem szeretek, annak egyetlen oka van mindig: amikor próbálom őket és eltávolítom egyiket a másik után, hiába teszem azt sminkeltávolítóval és igen gyengéden, az ajkaim belobbannak, sokkal sötétebbé válnak a dörzsöléstől, nem is mindig sikerül az előző rúzst teljesen eltávolítani, a hideg neonfények is bőven játszanak, így végül már nem is látom igazából, hogy mi az, amit megveszek. Milyen jól tudom, igaz? Kár, hogy néha mégis elfelejtem... Pontosan így jártam ezzel a rúzzsal is. L12 árnyalatot vettem meg 4 másik felpróbálása után, amikor már az is mindegy lett volna, ha egy színtelen Labellót veszek, olyan vörösek voltak helyből az ajkaim és a barackos pirosítót is lilának láttam. Ért ezért bőven meglepetés. Az első, hogy természetes fényben annyira, de annyira gyöngyház fényű ez a rúzs, mintha a nyolcvanas évek végéről lépett volna elő. Maga a szín rendben lenne, egy szép bogyós árnyalat, de ettől a brutális gyöngyház finishtől sokkot kaptam. Nem vékonyak az ajkaim, sőt, de a gyöngyház miatt olyanok, mint a penge. Biztosan mindenki emlékszik a nyolcvanas évek végi penge szájakra. Na, az emiatt volt. Szóval most vagy nagyon gyorsan visszajön az a divat, és akkor örülhetek, vagy előkeresem a brutál válltöméses blézereket az aranyszínű díszítő tűkkel és hétvégente azt játszom, hogy 1988-at írunk. Vagy nem tudom... A másik, ami miatt ez a gyöngyház finish nagyon-nagyon veszélyes, hogy elég fura módon verődik róla vissza a fény, ezért ma úgy néztem ki, amikor hazajöttem, mintha a Terminátor rúzsozta volna ki magát (na nem a csini vörös bőr outfites, hanem a gonosz pengeszájú). Tiszta szögletesnek láttam az ajkaim, még a gyerekem is megjegyezte, hogy ez a rúzs nagyon nem oké.
A tartóssága bezzeg rendben van! A terminátor look kitart és egy idő után rá is erősít a fém ajkak érzésre, hogy elég furán kopik. Az ajkak szélén megmarad kemény és sötét kontúrként, az ajkak belsején szintén képződik egy elég éles vonal.
Ha a finissel való mellényúlást nem számítom, akkor is csak hármaskát adok neki, mert kemény, elég nehezen kenhető és tényleg nem szépen kopik, a hidratálása pedig a nullával egyenlő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

vanett

2015. június 5.

A leghosszantartóbb rúzsaim egyike, hidratálni nem hidratál (legalább szárítani sem). Az ára igen borsos, de legalább megajándékozott azzal a színnel, amit lassan egy éve hajkurászok már. Alapesetben nem mondanék rá igen, de ez a szín kivételt képezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate