Sisley

Ár:   26 150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   26 150 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fényvisszaverő, bőrtökéletesítő, olajmentes, tartós folyékony alapozó. Természetes és bársonyos végeredmény, közepes, építhető fedés.

14 árnyalatban kapható

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat ÚJ szín:3
Ár: 15000 , Eladó: jaguar86
Állapot: Új , Helyszín: Győr, fizetés: Átutalás után postázom, vagy foxposttal is tudom küldeni.

herakut

2019. október 23.

Ilgaz megvan a saját tökéletes alapozóm, de ebből mintát kaptam és úgy volt szerencsém kipróbálni. Szeretem a Sisley termékeit is, és természetesen az alapozóban sem csalódtam. Nyaralásnál próbáltam ki, használtam jó pár napig és nagyon könnyed szép fedést adott, és bőröm is szépen bársonyos volt valóban. Ha valaki újra várltana és szemzne vele, akkor bátran próbálja ki és ha jónak gondolja ő is, akkor érdemes befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

szeliger

2019. október 7.

2 Soft Beige árnyalatban. 1,5 ml minta formájában volt szerencsém kipróbálni, ez pár napra elegendő mennyiség. Az árnyalatot sikerült eltalálni, a koraőszi bőrtónusomnak nagyjából megfelel, bár felvitel után egy picit oxidálódik, de nem zavaró. Az alapozó illata meglehetősen intenzív, púderes Baba szappanos jellegű, felvitel közben jól érezhető, utána hamar elillan. A felvitel könnyű, ujjbeggyel is eldolgozható, a végső simításokhoz jól jön egy ecset, amivel még egyenletesebb eredmény érhető el. A ráncokba nem ül bele, ugyanakkor a látható pórusokban azért meggyűlik, közelről vizsgálva főleg az orromon nem voltam teljesen elégedett vele. Az orrom bőréről valahogy könnyen lecsúszik, a pórusokban megmarad, sajnos ezen nem sokat segített az sem, ha a Global Perfect Pore Minimizer került alá.
A finish az olajmentesség ellenére fényesebb, mint amire én számítottam, ízlés kérdése. Nagyobb baj, hogy idővel még fényesebb lesz, nekem aztán nincs zsíros bőröm, mégis a homlokom meglehetősen fénylő lesz estére. Egyébként maga az alapozó jól tart (leszámítva az említett orr régiót), valamennyire építhető, olyan könnyű-közepes fedés érhető el vele. A viselete kényelmes, ebben a nem túl hideg időben a bőröm nem húzódott alatta, nem tapasztaltam semmiféle irritációt.
Mindent összevetve nem győzött meg teljesen, ebben nem csupán az alapozó a hibás, hanem az is, hogy egyszerűen mások az elvárásaim, mint amit ez a termék nyújtani tud. Az eddigi tapasztalataim alapján a legkisebb vágy sincs bennem arra, hogy legyen egy ilyen alapozóm, csak jóindulattal négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

Hidratálók: Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.