Sisley

Ár:   30 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 16.

Ár:   30 200 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

A Phyto-Touche Illusion d'Été egy kifejezetten gyengéd, kompakt formába öntött bronzosító púder-gél, mely felvitelkor lágyan simul a bőrfelületre. A sápadt bőr napcsókolttá válik, a már meglévő napbarnított szín felfrissül. Az innovatív bőrkisimító komplexum kontúrmentes tulajdonsága ragyogást kölcsönöz az arcnak. A mikronizált pigmentek biztosítják a szín tartósságát és természetes, egyenletes sminket eredményeznek. Az egyedülálló textúra egyenletessé teszi az arcszínt és természetes, sminkmentes érzetet kölcsönöz a bőrnek. A gardénia-, mályva- és hársfalevél-kivonat lágyságot és kellemes érzetet nyújt.

Tarzicia

2019. szeptember 9.

Most látom, hogy senki nem írt róla véleményt.
A megszokott Sisley-szinvonal és minőség.
Csak egy színváltozatot hoztak ki belőle, állítólag univerzális, ezzel azért vitatkoznék. Én csak nyáron szeretem használni, szerintem enyhén napbarnított bőrön mutat jól, sápkóros, hófehér vagy rózsaszín tónusú bőrön nem az igazi. Ez ugyanis egy kimondottan meleg szín, kissé narancsba hajló, nem bronzos, hanem rozsdás árnyalat, highligter-szerű arany fénnyel, csillámok nélkül. Azért én még egy hidegebb árnyalatot el tudnék belőle képzelni, lehet, hogy azt többet is használnám, a maximális csillagszámot csak a színválaszték hiánya miatt nem adom meg.
Az állaga nagyon tetszik, nem poros púderszerű a felülete, tapintásra krémes, bársonyos, szinte habos, tényleg "gel-powder".
Közepes méretű puha ecsettel könnyedén és csíkmentesen felvihető, pl. a Guerlain Terracotta szúrós bronzosító ecsetével nem is érdemes próbálkozni. A végeredmény leheletkönnyű, bőrbe símuló, ránézésre nem poros, tapintásra pedig nem vastag, mint egy krémes bronzosító vagy pirosító.
A tok maga könnyű műanyag, de legalább igényes ezüst színű, a Guerlain Terracotta barna műanyag tokjától sose voltam elájulva.
Még a megjelenésekor, 2017 június elején vettem meg, ez idő alatt állagromlást, kiszáradást nem tapasztaltam, szerintem még jövőre is jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Most látom, hogy senki nem írt róla véleményt.
A megszokott Sisley-szinvonal és minőség.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.